Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2013., 10:40   #441
Quote:
jtvatn10 kaže: Pogledaj post
Opet ista stvar.Neznaju i neznaju fenirati.Još prije 20 g. u Glamuru su znali dobro fenirati,od korijena kose, a danas ni kod njih to ne možeš dobiti.Od tada nisam naišla ni na kojeg frizera da bi ti znao sfenirati kosu od korijena, već dva centimetra niže počinju fenirati, užas, užas.Tko da se vidi prelaz na pramenu od kud se počelo fenirati.UUUUUUUUŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽAAAAAASSSSSSSSSSS. nE ZNAJU I NEZNAJU, NISU SE POMAKNULI U FENIRANJU 20 GODINA.. Povraća mi se, kad vidim kaj mi radi.
Nemam tih problema od kad sam otkrila ovo



Ne treba ti nikakav poseban frizer ak si poneseš tu ampulu, koja osim kaj je feniranje presavršeno i brzo gotovo, tak predivno miriše ko da si stavila neki divan parfem
Ja sam to otkrila kad sam bila u njihovom salonu, neka klinka me sredila za pet minuta, nisam mogla vjerovat i od tad si fino kupujem te ampule, jest da su skupe al nema veze. S tim niko nemre pogriješiti
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 12:27   #442
Koliko košta ta ampula i gdje se može kupit?
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 13:07   #443
sama se feniras s tom ampulom ili?
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 19:17   #444
Evo cijene:
http://www.hairshop.hr/p/161/bc-smoo...ng-shot-8x10ml

Ta ampula prvenstveno zaglađuje kosu i odlična je za ravno feniranje, ali ne i za jače volumen feniranje.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 21:34   #445
Quote:
J&B kaže: Pogledaj post
E ovako,
Dobila sam poklon bon (za sto zelim) za estetic uvemu, ilica 10.
Nikad nisam bila tamo, pa me zanima koga traziti, sto pripaziti tj raditi ili ne.
Thnx!
...nitko...?
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 22:11   #446
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Iskustva iz Etre za klasično, lagano stepenasto šišanje kose?
I radi li uvijek sama i ima princip da naruči samo jednu mušteriju?
Malo mi je bed što moram kod novog frizera jer kod svog ne mogu dočekati termin prije godišnjeg
I ja sam razmisljala o Petri jer je jako hvaljenja ali mene tako odbijaju te frizure na njoj sa tim istrickanim siskama, meni je to katastrofa, tako da me svaki put to odbije. Gledam nedavno Neru Stipicevic na TV, koju ona sisa i vidim te siskice onako na dugu kosu, ili mozda ja ne razumijem nove trendove......
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 22:57   #447
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
I ja sam razmisljala o Petri jer je jako hvaljenja ali mene tako odbijaju te frizure na njoj sa tim istrickanim siskama, meni je to katastrofa, tako da me svaki put to odbije. Gledam nedavno Neru Stipicevic na TV, koju ona sisa i vidim te siskice onako na dugu kosu, ili mozda ja ne razumijem nove trendove......
Zato sam pitala je li ona možda samo za ove 'avangardnije' frizure.

Inače, te šiškice su sad očito jako "in" i među frizerkama, nedavno sam vidjela jednu frizerku kod koje sam davno išla i ona isto ima takve šiškice.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 15:28   #448
Etra iskustva

Možda nemam dovoljno iskustva s Petrom-Etrom, obzirom da sam bila samo jednom. No kako sam već napisala dugo sam čitala ovaj forum i vaša iskustva jer sam htjela drastičnu promjenu - kratko šišanje. Imala sam duži bob, kosa gusta, debela, neposlušna - bez feniranja nisam mogla izaći, odnosno rješenje je bilo vezati je u rep pa je to postalo uobičajena (ne)frizura. Drugo što me mučilo bila je boja kose. Nekad sam imala plave pramenove i svjetliju kosu, pa sam krenula u smedje tonove što je rezultiralo nekakvim bakrenim odsjajem iako sam težila pepeljastom. Inače, frizere koje sam obišla - Renata, Antonija (radila kod Renate), Renee (radila kod Renate davno), Sole (Sasha), Estetic Uvema (Mijo, Valentina) itd.... Sve je to bilo korektno, ponekda super. No svaki frizer ima svoj stil, način i pretpostavljam filozofiju kako voli šišat, tko mu je uzor itd. Meni osobno Petra odgovara (mojoj kosi pogotovo). Smatram da nije avantgardno kako šiša, ja sam ipak na ulasku 40-te ali u svakom slučaju frizura je vesela, jednostavna za održavanje, prirodna- uredna..... i izvrsno izvučeni pramenovi i preljev. Mislim da sam već napisala da je frizura lagano asimetrična i to je jedino što ću možda promijeniti slijedeći put jer mi dio kose malo smeta pogledu no ništa strašno. Ali, eto - pohvale. Mislim da je netko nahvalio Petru za bob frizuru kao najbolje ošišani bob ikad. A Tiziana je očito kod nje česti gost pa ima najviše iskustva.
dbposavec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 22:00   #449
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
Ja sam vec pisala ali da nadodam. Vise se godina vec sisam i farbam u Etri. Nikada me Petra nije slabije osisala. Vidi se da jako voli sto radi i da se tome maksimalno posveti. Vecina frizera prije nje (pa i londonskih), dosta poznatih, sisanjem bi mi samo oblikovali frizuru kao takvu, koja bi dobro izgledala nakon feniranja u salonu, ali ne i nakon naknadnih pranja bez koristenja cetke, dok Petra jako pazi na individualnu kosu i kako ce se ponasati, u kom ce smijeru padati. Meni je frizura wash&go, bez feniranja kod kuce, jako uredna, izgleda kao da je frisko osisana 7 do 8 tjedana, kada ustvari moram i na farbanje izrasta, inace bi vjerojatno potrajala i dulje (da nemam siske).
Naruci samo mene, 2 sata za farbanje i sisanje kraceg boba.
Treba joj reci sto se zeli, ali i cuti njezin savjet.
potpisujem
prije sam se znala šišati u etri i uvijek sam bila zadovoljna šišanjem. rekla sam da ne želim previše vremena posvetiti feniranju i oblikovanju frizure i tako me ošišala da sam s pranjem i češljanjem imala dobar oblik.
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 13:48   #450
Etra

Ponukana dobrim recenzijama otišla sam kod Petre na šišanje.

Išla sam iz poluduge kose u kratki bob-jako je dobro to izvela

Ima konkretne prijedloge, ali ne forsira. Vidi se da voli kratke frizure,
ali sam sigurna da dobro šiša i one duge.

Uz to je jako slatka i ugodna
Pravnica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 11:16   #451
Ima li tko iskustva s frizerskim salonom Matee Kosak, blizu glavnog kolodvora, Tomislavov trg mislim?
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 08:20   #452
Etra: simpatična je, ali gruba; šiša brzinski, a volumen feniranje svelo se na par poteza četkom tako da mi je kosa iznutra ostala vlažna (kosu od tjemena uopće ne podiže). Nisam se našla ni u formi ni u dužini koju sada imam (da, voli kratke frizure ). Definitivno not my cup of tea.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 13:21   #453
cure, pliz pomoć, imam dugu, gustu i tešku kosu koja je blago valovita. htjela bih otići kod nekog da me kvalitetno ošiša, da napravi neku formu od te moje kose. zadnjia frizerka kod koje sam se šilšala mi je već dva puta na zahtjev stepenastog ošišala ravno na crtu, samo mi je pri vrhovima stanjila kosu, to je dobro izgledalo par tjedana no onda bi se opet objesila. molim vas pomagajte! hvalaaa
tenark is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 13:52   #454
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Etra: simpatična je, ali gruba; šiša brzinski, a volumen feniranje svelo se na par poteza četkom tako da mi je kosa iznutra ostala vlažna (kosu od tjemena uopće ne podiže). Nisam se našla ni u formi ni u dužini koju sada imam (da, voli kratke frizure ). Definitivno not my cup of tea.
Znači bila si kod (P)etre?

Kako sad najednom gruba i brzinsko šišanje, pa zar nisu pisali da šiša po 45 minuta itd.? Je li te okljaštrila previše, na prekratko?

Ako je ugl. samo za kratke frizure, onda nije za mene.

Ne paše mi ni to brzinsko feniranje, volim da i to bude temeljito.



Hvala svima gore za odgovore!
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 08:30   #455
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Znači bila si kod (P)etre?
Kako sad najednom gruba i brzinsko šišanje, pa zar nisu pisali da šiša po 45 minuta itd.? Je li te okljaštrila previše, na prekratko?
Ako je ugl. samo za kratke frizure, onda nije za mene.
Ne paše mi ni to brzinsko feniranje, volim da i to bude temeljito.

Hvala svima gore za odgovore!
Nema šanse da šiša 45 minuta kad jedva da ima isplaniran sat vremena za pranje, šišanje i feniranje i žuri da ne prekorači termin. Sve skupa bilo je daleko od preciznog, temeljitog i ugodnog
I voli šišati na kratko mada ja nisam dozvolila da me ošiša koliko je htjela pa je ispalo nešto između.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 18:34   #456
JOICO STIGAO U HRVATSKU JUHUUUU... ima ga u Angelu... tretman rekonstrukcije kose koji je zadnjih 13 godina proglasavan najboljim na svijetu
Mariaan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 19:12   #457
Bok!
Ja bih svima preporučila Damira Šimuna iz ANTIMODE. Nikad, ali baš nikad, se nitko nije toliko trudio oko moje kose. Bila sam samo jednom, ali to je samo početak jednog divnog druženja. Za prvi put sam se samo šišala i fenirala. Imam dugu kosu i došlo me 180 kn.
__________________
To nisam ja! To je moja Schauma!
la_nana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:12   #458
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Etra: simpatična je, ali gruba; šiša brzinski, a volumen feniranje svelo se na par poteza četkom tako da mi je kosa iznutra ostala vlažna (kosu od tjemena uopće ne podiže). Nisam se našla ni u formi ni u dužini koju sada imam (da, voli kratke frizure ). Definitivno not my cup of tea.
Ne bih nikada u milijun godina rekla da je Petra gruba, nego baš naprotiv jedna od najkrasnijih i najugodnijih frizerki kod kojih sam bila. I za kratke frizure ja nisam našla boljeg frizera.

Quote:
Mariaan kaže: Pogledaj post
JOICO STIGAO U HRVATSKU JUHUUUU... ima ga u Angelu... tretman rekonstrukcije kose koji je zadnjih 13 godina proglasavan najboljim na svijetu
A gdje ti živiš ? Joico je kod nas prisutan barem 5 godina
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 20:19   #459
Quote:
la_nana kaže: Pogledaj post
Bok!
Ja bih svima preporučila Damira Šimuna iz ANTIMODE. Nikad, ali baš nikad, se nitko nije toliko trudio oko moje kose. Bila sam samo jednom, ali to je samo početak jednog divnog druženja. Za prvi put sam se samo šišala i fenirala. Imam dugu kosu i došlo me 180 kn.
Jedna slika - tisuću riječi. Ovo je slikano nakon 3 (slovima TRI) mjeseca nakon Damirovog "truda" oko moje kose...a samo sam htjela zurku kakvu ima Frankie iz The Saturdays.



Iza mojeg posta javilo se još forumašica s negativnim komentarima...ne znam zašto netko odmah ne napiše kako je prošao...zar je ljudima cilj da tamo neka Marica, Barica, Štefica s drugog kraja grada koju niti ne poznaju naježi kao i oni ili da takav frizer nema posla?

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...ostcount=10589

Zadnje uređivanje Marra : 19.06.2013. at 20:26.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 09:10   #460
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Jedna slika - tisuću riječi. Ovo je slikano nakon 3 (slovima TRI) mjeseca nakon Damirovog "truda" oko moje kose...a samo sam htjela zurku kakvu ima Frankie iz The Saturdays.



Iza mojeg posta javilo se još forumašica s negativnim komentarima...ne znam zašto netko odmah ne napiše kako je prošao...zar je ljudima cilj da tamo neka Marica, Barica, Štefica s drugog kraja grada koju niti ne poznaju naježi kao i oni ili da takav frizer nema posla?

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...ostcount=10589






Isuse i Bože, pa to je katastrofa. Ja sam čitala samo dobre komentare o njemu i naručila se. Sad me strah za šišanje i farbanje. Ne znam kaj da radim, al ovo je prestrašno.
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.