Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2015., 20:55   #3681
nedavno sam uzeo promotivni paket od b-neta vezano za uslugu interneta i kada su tehničari prije dva dana došli instalirati, pokušali su prvo u spavaćoj sobi gdje imam priključak od antene i potom u dnevnoj sobi kojom prilikom su rekli da je isti kabal od antene u oba dvije utičnice, te da nije proveden zasebni kabal. Pošto televiziju gledam preko evo-tv priključka kojega bi i zadržao, zanima me da li netko zna da li je proveden samo jedan kabal za antenu ili dva, pošto sada gledam evo tv putem obične sobne antene, jer su tehničari u dnevnoj sobi stavili priključak od b-neta. Zanimaju me i Vaša iskustva sa b-netom. Za informaciju zgrada G3.

Hvala.
telki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 14:03   #3682
zajednička TV antena G3

Pozdrav,
nedavno sam donio novi TV u stan (G3 - 8 kat) i prikopčao na TV utičnicu.
Pronalazi mi samo DVB-t kanal 48 HR MUX B (Sljeme) na kojem su HRT1, HRT2, RTL i Nova.

Zna li netko da li imamo u zgradi propuštene sve DVB-t kanale sa naše zajedničke antene ili je to samo kod mene greška?

Inače za internet koristim B-net i ne zanima me IP televizija.

Hvala
sarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 10:07   #3683
B.net te kod ukapčanja odspoji sa zajedničke antene i zamijeni ti klasičnu utičnicu u zidu sa svojom kablovskom, tako da sve ide od njih.
Signale koje loviš ti B.net šalje, a to je taj 1 MUX, plus još imaš na analognom signalu 15ak osnovnih kanala iako nemaš TV paket.
i9000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 10:46   #3684
Obzirom da živim u blizini, primjetio sam da su na parceli zapadno do zgrade G3 postavljani kontenjeri za radnike na kojima je logotip ​tvrtke Kamgrad koja je bila jedan od izvođača radova i na G1, 2, i 3.

Zna li netko nešto o ovome, možda neka nova zgrada?

Predpostavljam da su za ovo posebno zainteresirani stanari zgrade G3 koji će direktno gledati na eventualnu novu građevinu.

Btw. obzirom na tu zapuštenu livadu, bilo kakva nova zgrada bilo bi bolje rješenje od postojeććeg, barem po mom mišljenju..
werter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 11:16   #3685
Jedan susjed mi je rekao da su to kontenjeri od Elektro Cecića, koji tamo ima urede na toj strani. Obzirom da je jedan od 3 kontenjera već odvezen, izgleda da to oni koriste tu livadu za skladištenje tih kontenjera dok nisu na nekom gradilištu.
MalaAliJaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 11:25   #3686
Hvala ti na brzom odgovoru. Zan li netko i inače postoje li nekavi dugoročni planovi za tu lokaciju. Relativno je dobra, pa mi se čini da bi stambena zgrada bilo najizglednije rješenje..

Mislim da o nekom javnom sadržaju (dječiji vrtić ili igralište) nema govora, jer koliko sam čuo vlasnik zemljišta je opet naravno SIgma, ili se možda varam?
werter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 13:08   #3687
Quote:
werter kaže: Pogledaj post
Zan li netko i inače postoje li nekavi dugoročni planovi za tu lokaciju. Relativno je dobra, pa mi se čini da bi stambena zgrada bilo najizglednije rješenje..
Vlasnik tog zemljišta uistinu je sigma. I tijekom gradnje G1-3 je na toj lokaciji planiran "G4". To bi trebala biti stambena zgrada sa 4-5 katova.

Meni bi bilo puno draže da ostane livada, no nije nikakvo iznenađenje ni ništa novo - što je tu je...
MyDarkAlterEgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 12:14   #3688
Ima li tko više informacija o gradnji 4 nebodera od 15 katova u Rijeci od Sigme matice?
Krči se teren i priprema za gradnju no nigdje nema konkretnih informacija...
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 21:53   #3689
PRODAJEM STAN G3 49,39m2, DB+2S+parking

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...oglas-20662612

Hvala
jedanobičanmiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:11   #3690
Neki dan poslah upit Matici vezano uz potencijano novu zgradu G4 na Zagrebačkoj cesti, pošto sam čuo da se nešto šuška o gradnji četvrte zgrade u nizu, dakle za one koji ne znaju to je ona lokacija/livada do Kauflanda, bočno prem sjeveru. Dobih od njih u vrlo kratkom periodu sljedeći odgovor:

''Poštovani g. XY,
u drugoj polovini godine ćemo imati informacije za četvrtu zgradu. Vaš upit i kontakt smo arhivirali pa ćemo Vam se javiti kada ćemo imati prve informacije.
S poštovanjem!''

Očito se nešto sprema, možda već i ove 2017. godine, pa ako netko ima dodatnih informacija neka ih podijeli ovdje..
werter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2018., 12:23   #3691
Ima kakvih novih info oko gradnje stanova u Rijeci?
Pile666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.