Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2016., 16:12   #181
mda
nazovi mup i pitaj koliko je djece oteto u hrvatskoj a da pocinitelj nije bio netko iz familije
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 22:33   #182
a, gledaj, šta mi znači statistika ako je moje dite, ne daj Bože, baš to jedno koje je oteto?

moja mala ima 15 miseci, i naravno da je ne puštam iz vida, ne zbog straha od otmičara nego zato šta je jednostavno ne mogu pustit iz vida sve i da oću, ali nemam namjeru živit u stalnom strahu od (ne)poznatog. danas smo bili u kafiću i onda je odšetala dva stola od našeg i sila na stolicu kraj dva starija čovika. ja sam došla do njih, pozdravila, pitala je li im smeta, oni su rekli da je slobodno ostavim, ona im je nešto veselo pričala, oni su joj se smijali, a ja sam se vratila dva koraka nazad do svog stola, pustila je da priča još 2-3 minute, vratila se po nju, i to je to. uvik triba bit oprezan, ali ne i paranoičan.

ova priča sa fejsa mi je "bezveze", čak i da je istinita. ne možeš dite od 3 godine pustit samo 100 metara od sebe i reć da savršeno vidiš šta radi.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 22:42   #183
bilo je objavljeno, 0, nula.
0 djece je oteto.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.