Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2013., 13:48   #1
Croqui/akt likovne radionice u zagrebu??

Pozdrav svima!

Zanima me gdje se u Zagrebu po nekoj prihvatljivoj cijeni može crtati akt? Konkretno me zanima life drawing, tj brzi croqui..postoji li netko tko organizira takvo nešto sa manjom grupom ljudi, ne nužno tečaj nego čisto neobavezno tjedno druženje i skiciranje modela?

Hvala!
__________________
hi!
snoopsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 21:26   #2
i mene bi zanimalo, mada nisam iz zg

crtanje ugljenom/modeliranje glinom
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 11:44   #3
ALU ili Špud

neznam za privat radionice, ali evo par opcija:
ALU i ŠPUD

Odete na ALU i pitate na porti pa nađete profesora Bakližu ili Atača, i pitate ih kaj vas zanima. Ok su likovi, otvoreni i neformalni, možete se pojaviti niotkuda i pitat kaj hoćete reći će vam kaj vas zanima, možda vam čak i srede da dolazite na crtanje ak pokažete da vas to jako zanima. Često sam u crtaonama vidio "padobrance" koji su tam došli neznam od kuda, po nekom dogovoru ovak... jer su željeli crtat pa su se dogovorili s profesorima.

Ili

uđete kroz glavni ulaz ALU i odete ravno do kraja, tam su vrata od crtaone i obično su studenti ALU ili Sstudija dizajna nutra, pa pričekate da izađu pa se raspitajte. Možete i vidit tko je model ili profesor tam pa pitati osobno da li bi se mogli dogovorit za crrtanje i sl.

ili

se raspitat na ŠPUD za modele, imaju odjele slikarstva i grafike tam pa koriste isto usluge modela

Sretno!
__________________
..ali, to nije sve..
zon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 11:34   #4
Pozdrav ja sam model na ALU pa ako stvarno hočete crtati možete se dogovoriti samnom ako vas se skupi barem manja grupica 6-7 ljudi. I treba nači prostor. Prošle godine sam imao grupicu učenika iz Špuda koji su se upisivali na ALU pa su me pitali zavanredno poziranje. Dok su me crtale nikako nisu mogle nacrtati mušku figuru jer na Špudu pozira samo jedna žena i to je sve. Pa im je bilo teže pogoditi proporcije tijela koje nisu iste kao kod žena. I sam sam se spremao na prijemni ispit grafike ali sam odustao zbog okolnosti koje me spriječavaju u tome. Zato eto ako hočete crtati javite se.
mindtraveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 09:33   #5
ako ce meni netko pozirati, mogu i ja vama pozirati za akt
Mannio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.