Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 13:08   #10021
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Zvala me hematologinja sad, veli da je stigao Bekin nalaz urina sa zarazne i da je pozitivan na citomegalovirus Bila je zarazena u trudnoci... Moramo u petak u oftamolosku i slušnu ambulantu na provjeru. Kaze internet da 50-60% djece koja su bila zarazena razvije slusne, vidne ili kognitivne poremecaje Raspast cu se majkemi
Ma bit će ok ribica ne brini Jadna ti, baš te napala sranja u ovoj trudnoći, drži nam se.. mislimo svi na vas dvije

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Vanilla-sky is offline  
Old 17.01.2017., 13:21   #10022
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Zvala me hematologinja sad, veli da je stigao Bekin nalaz urina sa zarazne i da je pozitivan na citomegalovirus Bila je zarazena u trudnoci... Moramo u petak u oftamolosku i slušnu ambulantu na provjeru. Kaze internet da 50-60% djece koja su bila zarazena razvije slusne, vidne ili kognitivne poremecaje Raspast cu se majkemi

Drzim fige da je sve ok!
drzimfige is online now  
Old 17.01.2017., 13:34   #10023
neznam dal bi mogla multikvotat u novi vol, pa pišem još tu.
al ste me sve redom sad nasmijale
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
Ima li tu tko da nije obišao pola svijeta, udo se za talijana, turcina, promijenio 4 zemlje u zadnjih 3 godine, restaurirao Stocholmske katedrale, pio kave s Redfordom, bio na Marsu???
Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Ja se sad digla iz kreveta, pogledam kroz prozor a susjedu bura digla pola krova. Ceijepovi lete. Napravili novi krov prije mjesec dana.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
grozno! sta nije da se na kvarneru trebaju crijepovi zacementirati ili tak nest?

Quote:
mima29 kaže: Pogledaj post
Tko je restaurirao katedrale?
alexa, prostitutka-restauračica na skeli na katedrali

Quote:
aprill04 kaže: Pogledaj post
Ja bih dala jednu buru za metar snijega uvjek jer sam probala i jedno i drugo i bura je puno puno opasnija i stete napravi.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
kakav metar, može i dva

Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
Sretno, i mrs na vonabijuse. One ti svašta znaju.
baš si nježna

Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Zasto samo kod mene nema snijega
Jucer je padao i odmah se topio, pretoplo je. Danas samo dere vjetar.
doći ću s tobom plakat za snijegom

Quote:
danaja1122 kaže: Pogledaj post
I da, danas mi je prvi dan nakon duuugo vremena da ustanem prije 11 iz kreveta bila sam od 5 budna, ali sam ležala i slušala melodiju muževog hrkanja... Ja kažem prestani, on kaže oprosti i nastavi haha
Quote:
pace pacic kaže: Pogledaj post
Samo plačem kad ga gledam i Ok mene peru hormoni ali ne znam koje opravdanje mm ima. Taj tuli više od mene.
za muževe
pace drago mi je da sve ide dobro
house drži se
šminkerica91 is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.