Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2017., 03:53   #1
Stevo Culej - naziv teme govori sve

Vec neko duze vrijeme na politickoj sceni, tocnije sest mjeseci, stoji tema pod naslovom, pazite sad dobro, jer nije šala - Stevo Culej - lučonoša teškog šovinizma. Dakle, imamo naziv osobe o kojoj se raspravlja i jedan mali dodatak uz njega, proizvoljno izabran, prema osobnom odabiru onoga tko je temu pokrenuo, a i uz presutno odobravanje uredjivacke politike podforuma, jer da nema odobravanja ne bi niti taj naslov mogao stajati tako formuliran niti 5 minuta, a kamoli vec sest mjeseci koliko stoji. Pa s obzirom na to da se ovako nesto smije staviti u naslov, predlazem onda slijedece naslove pojedinih tema na politickoj sceni:

Stjepan Mesic - stjegonoša ustaštva i lažnog partizanstva

Zoran Milanovic - frustrirani gubitnik birtijaškog odgoja

Nenad Stazic - pijani jugosloven

Milorad Pupovac - salonski cetnik



Moze li tako, kad vec biramo dodatke prema zeljama, a protiv kojih moderatura ocito nema nista protiv, evo ja imam nekoliko prijedloga pa molim cijenjenu moderatoru da se izjasni u vezi ovih prijedloga.

Hvala.
John_Wayne is offline  
Old 18.02.2017., 10:02   #2
Wayne, dok Culej tako neumorno radi da bi potvrdio svoju reputaciju, ne vidim razloga da se naslov mijenja.
Tvoji prijedlozi možda u nekoj mjeri opisuju spomenute političare. Recimo Milanović sigurno je trenutn frustrirani gubitnik, možda je i Stazić pijanac, a Mesić se propisno osramotio starim snimkama, no ovo za četnika je ružno i nije ti trebalo. Ali za razliku od epiteta koje si ovdje prilikepio ostalima kod Culeja nije samo da ga njegov podnaslov opisuje, on ga definira. Culej se zaista trudi da bude dno-dna hrvatskih desnih radikala i kad bi se prema njemu ristupalo kao što ti predlažeš da se pristupa ostalim nabrojanima, puno bi gore prošao.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Old 18.02.2017., 14:49   #3
Quote:
Dorian.Gray kaže: Pogledaj post
Wayne, dok Culej tako neumorno radi da bi potvrdio svoju reputaciju, ne vidim razloga da se naslov mijenja.
Tvoji prijedlozi možda u nekoj mjeri opisuju spomenute političare. Recimo Milanović sigurno je trenutn frustrirani gubitnik, možda je i Stazić pijanac, a Mesić se propisno osramotio starim snimkama, no ovo za četnika je ružno i nije ti trebalo. Ali za razliku od epiteta koje si ovdje prilikepio ostalima kod Culeja nije samo da ga njegov podnaslov opisuje, on ga definira. Culej se zaista trudi da bude dno-dna hrvatskih desnih radikala i kad bi se prema njemu ristupalo kao što ti predlažeš da se pristupa ostalim nabrojanima, puno bi gore prošao.
To o Culuje je samo tvoje misljenje i nista drugo. Netko drugi bi, mozda imao o njemu potpuno suprotno misljenje.

Medjutim, ja ovdje ne trazim ocjenu Culejovog lika i djela, ja ovdje samo trazim JEDNAKE KRITERIJE za sve, i ponajvise trazim DOSLJEDNOST uredjivacke politike podrofuma.

Pa stoga, kada je vec kod Culeja dopusteno imati ovakav dodatak u naslovu teme, DOSLJEDNO TOME bi trebalo i kod drugih tema imati iste takve dodatke u naslovu, jer zasto bi za nekoga vrijedilo ono sto za drugoga ne vrijedi. Ja sam trazim da metar bude isti za sve i da se primijenjuju ISTI KRITERIJI kod sviju. Dakle ako se na temi o Culeji dopusta ovakav subjektivni dodatak, onda dopustite i na ostalim temama isto, pa cemo onda imati šarenilo naziva i dodataka nazivima tema. Zasto bi samo Culej imao opisni dodatak u nazivu svoje teme? Ajde, budite do kraja dosljedni pa onda stavite i ostalima isto, dakle drzite se istih kriterija za sve. Stavite onda dodatke u naslov i Mesicu i Milanovicu i svima ostalima, imajte iste kriterije za sve, a ne samo za one koji vam se ne svidjaju iz nekoga razloga.
John_Wayne is offline  
Old 18.02.2017., 14:52   #4
Kriteriji i jesu jednaki za sve: nadji neko drugo sovinisticko nis-koristi poput Culeja i prvi cu podrzati slican dodatak naslovu.

Do tada, nemamo ovdje sto razgovarati.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.