Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 07:48   #2581
@amerdin: limit za rate možeš saznati telefonskim pozivom
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 12:26   #2582
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post

Ja odem na ECC, sa strane imaš Obročna kupnja i onda Pregled za karticu. Pod PREGLED FAKTURIRANIH TROŠKOVA OBROČNE KUPNJE piše koliko je još ukupno rata ostalo za otplatiti i to oduzmeš od 4000kn koliki ti je limit...
Ne, ne štima mi, ali nema veze. Jučer sam ih zvala i zamolila gospođu da mi objasni. Ona je to meni objasnila i moram priznati da sam ju do jednog momenta slušala, kasnije sam se izgubila i zaključila da ću ih nakon par kupnji koje obavim svaki put morati zvati da vidim koliko mi je još ostalo jer drugačije ne mogu pratiti. Još k tome svakom uplatom računa oslobađa se određena količina novca koja se može trošiti ili jednokratno ili na rate... tako da zaključak je sljedeći: ili promijeniti karticu ili ostati na ovome i smijati se svaki mjesec. Jedini je problem što ja volim znati sama sebi izračunati koliko imam na raspolaganju, da vidim je li sve dobro knjiženo i štima li sve u izračunima.
Lili86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 13:01   #2583
Jel netko zna kako štima Nagradni program Diners kartice? Naime nekako se obračunava po novome, pa nakon svakog računa izračunam jedan iznos, a ono na nagradnom programu barem 1000 bodova manje hmmm pa kako li se oni to obračunavaju??
Old 01.03.2017., 16:55   #2584
Da li je netko nedavno zatrazio novu karticu zbog kucanja krivog pina tri puta ili mozda zbog kradje? Koliko ste cekali novu? Hvala
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 12:34   #2585
Da li postoje ikakvi skriveni troskovi kao sto je npr izrada kartice?
trenutno im je akcija bez upisnine i clanarine do 31.03 pa da znam
fashionlove is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:44   #2586
moguće je da naplate izradu kartice, čini mi se 30 kn
Old 14.03.2017., 02:19   #2587
da,30 kn izrada,ja sam ju radio(stara istekla) prosli mjesec
It's like one step forward and two steps back, no matter what I do you're always mad....And I, I can't change your mind....I know it's like trying to turn around on a one way street.....I can't give you what you want and it's killing me....And I, I'm starting to see....maybe we're not meant to be
suicidal_maniac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 12:18   #2588
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Odgođeno do 5.6.
Što je odgođeno, njihova provjera HROK-a ili njihovi podaci u HROK-u ( odnosno naši podaci). Je li to provjereno da je odgoda?
mimozak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 12:22   #2589
SEPA izravno terećenje.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 17:29   #2590
HROK je već vidljiv, provjereno!
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 16:46   #2591
Quote:
suicidal_maniac kaže: Pogledaj post
da,30 kn izrada,ja sam ju radio(stara istekla) prosli mjesec
Zanimljivo...ja imam Standardnu karticu 4 godine i naplatili su mi izradu kartice 30 kn samo prvi put po izradi te kartice koju sam izgubio nakon 2 godine pa su mi poslali novu bez naknade za izdavanje. Ta kartica je nedavno istekla, pa sam dobio drugu i opet mi nisu naplatili izradu. Iako im uredno stoji stavka izdavanja kartica 30 kn u cjeniku.

Također, nedavno mi je trebala pisana potvrda po stanju na kartici i vidio sam na racunu da mi nisu naplatili 30 kn koliko su trebali za dostavu potvrde.

Volio bih znati o cemu ta njihova fleksibilnost ovisi. Jer ocito ne tretiraju sve klijente jednako. Nemam neki visoki limit niti mi treba - 7000 kn - ali u ove 4 godine nisam kasnio niti sa jednom uplatom računa.

Ima li jos netko takvih iskustava?
riblogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:21   #2592
Pitanje: kako ide procedura ukoliko zelim prije vremena otplatiti preostale rate?
Ovdje se radi o 3 rate jos od njih 12

Zovem njih,šaljem pisanim putem ili sto?

Hvala
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:59   #2593
Quote:
ljuska kaže: Pogledaj post
Pitanje: kako ide procedura ukoliko zelim prije vremena otplatiti preostale rate?
Ovdje se radi o 3 rate jos od njih 12

Zovem njih,šaljem pisanim putem ili sto?

Hvala
Sa njihovih stranica

Mogu li se prijevremeno otplatiti preostale rate obročne kupnje, potrošačkog zajma i slično?
Naravno da mogu. Sve što morate učinite je ECC-u dostaviti pisani zahtjev za prijevremenom otplatom željene kupnje/zajma. Preostale rate bit će iskazane na prvom idućem računu, sukladno obračunu pojedinih rata kupnji.
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:14   #2594
@doljabuka - odlicno,nisam uopce gledala,puno hvala
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.