Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 21:57   #11521
dogodilo mi se danas :

sjedio sam na klupi u alexandra parku i pričao sa nekim englezom o nwo , vjeri i općenito

dubokim temama . sreli smo se spontano već nekoliko puta i razgovori su nam zanimljivi

dok smo tako pričali osjetio sam dozu neugodnosti zbog razmimoilaženja u razmišljanjima

za to vrijeme njegova dva postarija psa , mješanci staforda i šar peia su cunjali uokolo ...

jedan je zalegao i grizao komad drveta u travi pored staze .... nismo primjetili ....

ni mi ni njegovi roditelji da mu je cca 5 godina star dječak pokušavao iz gubice izvući

taj komad drveta ... u jednim trenutku čuli smo režanje i oštar lavež ... vidio sam kako je

pas cenat od lica dječaka nekolko puta škljocnuo zubima i istovremeno čuo djeteov vrisak

panika .... svi smo potrčali i ustanovili da nije ni dotakao dijete koje je i dalje vrištalo ..pa se smirilo

skužio sam da ga otac tiješi na našem jeziku ...u sred londona ... incident je završio mirno

a ja sam naučio još jednu važnu lekciju ..... koju ? ? ? to nitko osim mene

ne zna ... jebenica .... nemrem to nikom ispričat ... a nije ok da to držim u sebi ...
Katus is offline  
Old 16.03.2017., 22:00   #11522
hahahha kako je klapnio zubima taj klapez mi je najdraze kad cujem hahahaa
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Old 16.03.2017., 22:03   #11523
ne zna on da to nije zafrkancija, zna nekad bit bezosjecajan
__________________
I'm a simple man, I see boobs I press Like.
asdfasf is offline  
Old 16.03.2017., 22:25   #11524
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
hahahha kako je klapnio zubima taj klapez mi je najdraze kad cujem hahahaa
poanta je da se dijete sagnulo , unijelo u facu stafordu i čupalo mu rukom drvo iz zubiju

i da je pas reagirao ... srećom nije ga ugrizao za facu a ja sam čuo prvo režanje - lavež

i vidio "škljocanje zubima" u lice djeteta ... cca 7 metara od mene ... šta ti je tu smiješno ?
Katus is offline  
Old 16.03.2017., 22:48   #11525
20 minuta nakon događaja ... pri ulazu u našu zgradu ... dok sam vraćao bicikl u zajedničku garažu

naišli s majka i nezino cca 4 godišnje dijete .... dok sam ja otključavao vrata dijete se sagnulo

i počelo vrtiti pedale mog bicikla unatrag .... očigledno ... nije se nikad igralo sa biciklom

podigao sam zadnji kotač od tla i rekao mu da vrti unaprijed ... fasciniralo ga je kako se kotač brzo

vrti pokretan njegovim ručicama .... kad više nisam mogao držati bicikl ... stali smo ..

u njegovim očima i u očima njegove majke vidio sam veliku zahvalnost i sreću

to mi je bila plaća za sve što se dogodilo na ovaj dan .....

hvala na razumijevanju
Katus is offline  
Old 16.03.2017., 22:56   #11526
katus, kugar jel? nisam te vidio tisuću godina
__________________
I'm a simple man, I see boobs I press Like.
asdfasf is offline  
Old 16.03.2017., 23:36   #11527
bok , moje zadovoljstvo , jel bilo tisuću ili je bilo dvije tisućice ?

topic : ovo s amerima i globalistima mi je kao da prolaziš pored susjeda i čuješ da je u kući

žestoka obiteljska svađa .... prođeš pored ... pričekaš nekoliko vremena pa ondak kad se smire

susjede pitaš : ok jeste rešili ? kako ćemo sada dalje ?

tako nekako bi bila moja osobna pozicija prema svemu tome
Katus is offline  
Old 17.03.2017., 00:21   #11528
Quote:
Katus kaže: Pogledaj post
poanta je da se dijete sagnulo , unijelo u facu stafordu i čupalo mu rukom drvo iz zubiju

i da je pas reagirao ... srećom nije ga ugrizao za facu a ja sam čuo prvo režanje - lavež

i vidio "škljocanje zubima" u lice djeteta ... cca 7 metara od mene ... šta ti je tu smiješno ?
oprosti ja ti imam uvrnut smisao za humor, meni je smijesno npr.to sto je pas "skljocao zubima", ja odmah to zamisljam u glavi i usporedujem sa skljocanjem mog psa koji isto cesto skljoca.
a da ne govorim koliko mi je ovo o faci smijesno, djeteta.

kako je klapao daj opisi mi malo vise, jel ovako?

https://www.youtube.com/watch?v=wAGsGkh0wr8

:klap::klap:
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Old 19.03.2017., 20:10   #11529
Ima jedan svijet u kojem nema južine
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Old 20.03.2017., 14:21   #11530
Pusti sve što misliš da znaš da bi tvoje misli zatim mogle da te povedu prema poželjnijem, novom ishodu.

Pravi pokloni su već u nama. To su naši najdublji kvaliteti koje je potrebno da osvestimo i donesemo na površinu, a potom delimo sa drugima.
Euphrosine is offline  
Old 20.03.2017., 15:04   #11531
Prvi glasnici proljeća - kad se ranim jutrom počnu goldonke palit po selu.
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Old 22.03.2017., 16:45   #11532
Teletinu ispod peke iskreno ja volin
I vino
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Old 22.03.2017., 20:24   #11533
Vaša deca nisu vaša deca.

Oni su sinovi i kćeri života koji žudi za sobom. Oni postižu, ali ne preko vas.

I mada su sa vama, oni vam ne pripadaju.

Dajte im ljubav, ali ne i vaše misli, jer oni imaju svoje vlastite.

Možete udomiti njihova tela, ali ne i njihove duše, jer one borave u kući sutrašnjice do koje vi ne možete, čak ni u snovima.

Možete se truditi da budete kao oni, ali ne tražite da oni budu kao vi, jer život ne ide unazad, niti stoji.

Vi ste lukovi sa kojih se vaša deca, kao žive strele, bacaju u budućnost.

Strelac vidi znak na stazi večnosti, i on vas savija svojom moći, da bi njegova strela otišla brzo i daleko.

Neka vaše savijanje u strelčevoj ruci bude radost, jer mada on voli strelu koja leti, on voli i luk koji je postojan.
Euphrosine is offline  
Old 22.03.2017., 21:27   #11534
"Svaka je dobra, nema je koja ne valja"
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Old 26.03.2017., 20:19   #11535
Ma necu vise srat gluposti tu
je,malo san sjebana
Ko nije sjeban na neki nacin?
Je ,malo san tupasta kad je ispoljavanje emocije u pitanju
Al riješit cu to
Ponekad i sebi parin manita po postovima ,jebeni tijek misli iman hahah
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Old 27.03.2017., 00:13   #11536
svi su mi ružni
a kad se pogledam
oči mi umru bez uskrsa


ultramundane is offline  
Old 27.03.2017., 00:14   #11537
Jedno piće nikad nije samo jedno piće
__________________
"Sometimes you got to lose everything to find out that you’ve always been running blind, leave everything to find out what you don't want to leave behind."
Miss Octo is offline  
Old 27.03.2017., 21:27   #11538
An old Cherokee is teaching his grandson about life. “A fight is going on inside me,” he said to the boy.
“It is a terrible fight and it is between two wolves. One is evil – he is anger, envy, sorrow, regret, greed, arrogance, self-pity, guilt, resentment, inferiority, lies, false pride, superiority, and ego.” He continued, “The other is good – he is joy, peace, love, hope, serenity, humility, kindness, benevolence, empathy, generosity, truth, compassion, and faith. The same fight is going on inside you – and inside every other person, too.”
The grandson thought about it for a minute and then asked his grandfather, “Which wolf will win?”
The old Cherokee simply replied, “The one you feed.”
sicky is offline  
Old 27.03.2017., 21:34   #11539
http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8e45b4bc55.jpg
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Old 28.03.2017., 21:45   #11540
Listen, if you've gone crazy or something, I mean, if you... If you've gone crazy, or depressed. I'm... I'm just saying. That... That's something I need to know about. Okay, I mean, that affects me.

Haaahahaaaahahaaahahahaaa!!! Aaaa..aaa...
Euphrosine is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.