Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 20:52   #2641
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Kao i u svim drugim mjestima - u teretani :-).
Nisam ih uocio u blue gymu , al' tek sam krenuo,tko zna sto me ceka
Closetcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:35   #2642
koliko je dobro pitati frenda sa povlasticama ima li jos nekog sa strane s kim se upraznjava? mora li se znati to? koliko je uopce dobro biti u takvom odnosu, moze li funkcionirati na duge staze? ili kako da nazovem/definiram ovo svoje, mozda samo seks bez ikakvih obaveza? ugl., imam jedan takav odnos, mozda bolje reci da je vise poznanik nego frend, jer nismo iz istog grada i to radimo kojih dvaput mjesecno, kad se zazelimo, stignemo, dakle ne bas cesto. isto tako se ne cujemo bas cesto.. al eto, meni je to bilo dovoljno dugo i dovoljno dugo se znamo (vise od 3 god, al taj odnos traje manje od godinu), da bih ja sada poceo nesto osjecati, imati neke emocije. proklinjem sam sebe i sad ne mogu prestat razmisljat o tome.. misliti o njemu.. ne znam kako je doslo do toga, al postao mi je jaako drag i valjda zadnji seks koji je bio odlican je tome pridonjeo? odgovara mi i sviđa mi se i jos u njegovu prisustvu sam se osjecao kao u sedmom nebu zadnji put. poceo sam ga gledati na drugaciji nacin. iz prve kad sam to shvatio sam mislio da zabrijavam, jedan dan bi mi bio cijeli dan na pameti i sto ne pricamo cesce, dok drugi dan uopce ne pomislim na njega i briga me oce se javit vise ili ne.. skroz sam zbunjen bio. al kad smo se sad opet culi i malo pricali i dogovarali susret, dok sam usputno ispitivao neka intimna pitanja, sam poceo osjecati jaku nelagodu, nervozu i bio sam razocaran, cak i ljubomoran! jebemti. zasto? zato sto mi je potvrdno odgovorio na pitanje jel jos koga jebe odnosno jel jebo i jos kaze 'ma to ponekad kad nam se da, on je samo frend, znamo se 5 godina, skroz je neobavezno, uostalom to je moja stvar, necu mu pricati'.. onak, 'ma samo frend je... necu mu pricati'.. ha? sjetio sam se proslih prijasnjih razgovora gdje kaze da ne voli svrljati odnosno da mu je to gadljivo, pa mi je bilo jos nejasnije sve, i da mu ja odgovaram, eto zasad barem za seks.. ili da ako ce s nekim biti, biti ce samo s jednim makar i ovakav odnos bio.. onda sam mu odgovorio 'pa sto cu ti ja, zasto mene trebas sad onda? on je to shvatio da sam ja pitao jer ja mislim da su u nekoj kakti vezi i da bi se tom liku morao opravdavati, a ja sam pitanje postavio s ciljem da dobijem odgovor neovisno jel je to s njim neobavezno ili ne, ako je vec s njim i dobro mu je, sto cu mu ja onda? i jos se znaju dugo, haha.. eto ocito je da naravno ne gleda na odnos kao ja, ili mu ni ja vise nisam dovoljan, ili jer je previse kinky.. ne zna kako na ja ovo sve gledam i bojim mu se priznati... prvo pitanje ovog posta je mogao biti i naslov posta i naravno, odgovor je ne, nije dobro! ako gajite neke osjecaje prema osobi! a ja sam sad izgubljen, nisam siguran da prekinem kontakt ili takav odnos s njim, barem dok se ne lisim ovih jebenih emocija, dok s druge strane ga ne bih zelio samo tako odjebati, izgubiti, jer eto, drag mi je i mozemo pricati o raznim temama i pomagati si, ne razmisljajuci o nasem odnosu ili samo kad cemo se sljedeci put... no, hoce li mi se onda zelja i emocije za njim samo povecavati i biti mi teze? jel netko bio u slicnom odnosu, savjet?

Zadnje uređivanje Frankenstein. : 18.03.2017. at 12:17.
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:40   #2643
tako dugo dok ćeš se nalaziti s njim osjećaji tvoji prema njemu će samo jačati i UVIJEK se to dogodi kad si u odnosu fuck friends a to je da ona druga strana s vremenom uključi osjećaje iako onoj drugoj osobi je to i dalje samo fuck friends odnos.

što ćeš duže biti s njim to će ti biti teže prekinuti kasnije
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:47   #2644
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
koliko je dobro pitati frenda sa povlasticama ima li jos nekog sa strane s kim se upraznjava? mora li se znati to? koliko je uopce dobro biti u takvom odnosu, moze li funkcionirati na duge staze? ili kako da nazovem/definiram ovo svoje, mozda samo seks bez ikakvih obaveza? ugl., imam jedan takav odnos, mozda bolje reci da je vise poznanik nego frend, jer nismo iz istog grada i to radimo kojih dvaput mjesecno, kad se zazelimo, stignemo, dakle ne bas cesto. isto tako se ne cujemo bas cesto.. al eto, meni je to bilo dovoljno dugo i dovoljno dugo se znamo (vise od 3 god, al taj odnos traje manje od godinu), da bih ja sada poceo nesto osjecati, imati neke emocije. proklinjem sam sebe i sad ne mogu prestat razmisljat o tome.. misliti o njemu.. ne znam kako je doslo do toga, al postao mi je jaako drag i valjda zadnji seks koji je bio odlican je tome pridonjeo? odgovara mi i sviđa mi se i jos u njegovu prisustvu sam se osjecao kao u sedmom nebu zadnji put. poceo sam ga gledati na drugaciji nacin. iz prve kad sam to shvatio sam mislio da zabrijavam, jedan dan bi mi bio cijeli dan na pameti i sto ne pricamo cesce, dok drugi dan uopce ne pomislim na njega i briga me oce se javit vise ili ne.. skroz sam zbunjen bio. al kad smo se sad opet culi i malo pricali i dogovarali susret, dok sam usputno ispitivao neka intimna pitanja, sam poceo osjecati jaku nelagodu, nervozu i bio sam razocaran, cak i ljubomoran! jebemti. zasto? zato sto mi je potvrdno odgovorio na pitanje jel jos koga jebe odnosno jel jebo i jos kaze 'ma to ponekad kad nam se da, on je samo frend, znamo se 5 godina, skroz je neobavezno, uostalom to je moja stvar, necu mu pricati'.. onak, 'ma samo frend je... necu mu pricati'.. ha? sjetio sam se proslih prijasnjih razgovora gdje kaze da ne voli svrljati odnosno da mu je to gadljivo, pa mi je bilo jos nejasnije sve, i da mu ja odgovaram, eto zasad barem za seks.. ili da ako ce s nekim biti, biti ce samo s jednim makar i ovakav odnos bio.. onda sam mu odgovorio 'pa sto cu ti ja, zasto mene trebas sad onda? on je to shvatio da sam ja pitao jer ja mislim da su u nekoj kakti vezi i da bi se tom liku morao opravdavati, a ja sam pitanje postavio s ciljem da dobijem odgovor neovisno jel je to s njim neobavezno ili ne, ako je vec s njim i dobro mu je, sto cu mu ja onda? i jos se znaju dugo, haha.. eto ocito je da naravno ne gleda na odnos kao ja, ili mu ni ja vise nisam dovoljan, ili jer je previse kinky.. ne zna kako na ja ovo sve gledam i bojim mu se priznati... prvo pitanje ovog posta je mogao biti i naslov posta i naravno, odgovor je ne, nije dobro! ako gajite neke osjecaje prema osobi! a ja sam sad izgubljen, nisam siguran da prekinem kontakt ili takav odnos s njim, barem dok se ne lisim ovih jebenih emocija, dok s druge strane ga ne bih zelio samo tako odjebati, izgubiti, jer eto, drag mi je i mozemo pricati o raznim temama i pomagati si, ne razmisljajuci o nasem odnosu ili samo kad cemo se sljedeci put... no, hoce li mi se onda zelja i emocije za njim samo povecavati i biti mi teze? jel netko bio u slicnom odnosu, savjet?
Ako ti je netko fuck buddy to ne podrazumjeva osjecaje vec samo fuck. Mozes ga pitati ebe li nesto sa strane u smislu da koristi zastitu i da je takvo sto rizicno po tebe. To ste trebali rascistiti odmah na pocetku.
Takav odnos rijetko preraste u nesto vise ( nije ne moguce ) puno cesce se jedna strana zagrije, pa ova druga pobjegne glavom bez obzira jer takvo sto ne zeli.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:12   #2645
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
proklinjem sam sebe i sad ne mogu prestat razmisljat o tome.. misliti o njemu..
Proklinješ sebe zbog emocija? Ne budi budala, frajera koji se jebu na svakom koraku je pun kurac. Imam osjećaj da nemaš nikakvog ili si imao slabo iskustvo s frajerima i da si se prilagodio tom tipu misleći da je bolje išta nego ništa i desilo se ovo što se dešava.
Quote:
a ja sam sad izgubljen, nisam siguran da prekinem kontakt ili takav odnos s njim, barem dok se ne lisim ovih jebenih emocija, dok s druge strane ga ne bih zelio samo tako odjebati, izgubiti, jer eto, drag mi je i mozemo pricati o raznim temama i pomagati si, ne razmisljajuci o nasem odnosu ili samo kad cemo se sljedeci put...
Otvori mu se, ako kaže da nema osjećaje prema tebi koje ti gajiš prema njemu onda će vjerovatno doći do prekida kontakta ako sebi ne želiš mučenje. Ti ga ne bi htio izgubiti zato što bi te držala nada da će se nešto promijeniti i da će sve to skupa prerasti u svemirsku ljubav. E to je zajeb i glavu treba izvući iz oblaka tj. biti realan. Imaj na umu da se može bez svakoga.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 17:50   #2646
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Mozes ga pitati ebe li nesto sa strane u smislu da koristi zastitu i da je takvo sto rizicno po tebe. To ste trebali rascistiti odmah na pocetku.
Takav odnos rijetko preraste u nesto vise ( nije ne moguce ) puno cesce se jedna strana zagrije, pa ova druga pobjegne glavom bez obzira jer takvo sto ne zeli.
to sam odmah rascistio, sve ok

Quote:
Ako ti je netko fuck buddy to ne podrazumjeva osjecaje vec samo fuck
a to mi je bilo jasno, al eto, nisam mogao protiv osjecaja.. mislim da sam pogrijesio samim time sto sam pristao na to jer sam znao da se vezem lako za ljude...

Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Proklinješ sebe zbog emocija? Ne budi budala, frajera koji se jebu na svakom koraku je pun kurac. Imam osjećaj da nemaš nikakvog ili si imao slabo iskustvo s frajerima i da si se prilagodio tom tipu misleći da je bolje išta nego ništa i desilo se ovo što se dešava.

Otvori mu se, ako kaže da nema osjećaje prema tebi koje ti gajiš prema njemu onda će vjerovatno doći do prekida kontakta ako sebi ne želiš mučenje. Ti ga ne bi htio izgubiti zato što bi te držala nada da će se nešto promijeniti i da će sve to skupa prerasti u svemirsku ljubav. E to je zajeb i glavu treba izvući iz oblaka tj. biti realan. Imaj na umu da se može bez svakoga.
ma zato sto ga prije nisam gledao na takav nacin niti zelio nesto s njim... i zato sto mislim da mi ne treba sad ova da tako kazem patnja, a uvjeren sam da ako priznam ce doci do prekida kontakta pa ce mi to tesko pasti.. kako sam ga sve vise upoznavao tako mi je postajao drazi. nije sad bas da ocekujem neku svemirsku ljubav ne tezim bas za time... ne upustam se u te odnose sa potpunim nepoznancima, potrebno mi je povjerenje i iskrenost, njega sam znao od prije i pristao na takav odnos s njim jer znam da je bio sam, da smo se fizicki privukli i odlucili pokusati. dobro si pogodio, slabo imam iskustva
mislim da cu mu priznati sve, trebam samo skupiti jos hrabrosti haha...
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 11:44   #2647
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
mislim da cu mu priznati sve, trebam samo skupiti jos hrabrosti haha...
Ma imat ćeš hrabrosti za to, zašto ne bi? Grozno je plivati u osjećajima za nekoga a da ti je u glavi stalno misao kako druga strana i nije baš zagrijana. Što ti se bude više sviđao to će ti teže pasti i (mogući) prekid. I ne mora značiti da ćeš ti prekinuti kontakt s njim čak i ako ljubav ne bude obostrana, možda ćete se nekad u budućnosti družiti baš kao prijatelji. Doduše, jest da ti je kasnije svejedno jer si se već ohladio i tako to i možda bude neki drugi frajer u igri ali nikad se ne zna.

Sretno.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 10:21   #2648
Ne treba okolisati, reci liku sta osjecas i cekaj povratnu reakciju.

Inace, u nekim ljepsim vremenima, ovo kada se mladi vidaju, zaljubljuju, seksualno upraznjuju nazivalo se prijateljstvom, zaljubljenoscu, momkom / deckom...

Fuck Buddy i sl. (jos gore) varijacije dokaz su kuda je ovaj svijet skrenuo :/
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 13:18   #2649
Quote:
Closetcase kaže: Pogledaj post
Gdje se u Rijeci okuplja gay ekipica?
Evo ja sam u fitness S haha i ja tražim frajera u ri al nikog na vidiku
JeanD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:57   #2650
najpopularniije sexi igračke za gay ekipu

http://www.index.hr/black/clanak/ovo...ce/957671.aspx
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 12:21   #2651
Momci,

zanima me što korisnici foruma misle o debljim (ne pretilim) već ugodno popunjenom tipu muškarca. On je skladan, ali je krupan i dobro nosi omjer visine težine, bez obzira na brojke, bez obzira na godine. Postoji cijela scena na temu (bear, cub, daddy...)

Da li vam je to turn On/Off?
jasonebourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 15:12   #2652
Ja takve kakve si opisao cak preferiram ako su mojih godina (18-28).
Misicavi i pogotovo mrsavi mi nisu uopce napeti
Elsevier is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:41   #2653
Mene isto mrsavi ,zgoljavi i misicavi nimalo ne privlace...

Tocno takvi sta si opisao su mi jako sexy
Ovak od poznatih na brzinu sto mi padne na pamet,recimo onaj reper Buco mi je jako sladak,
r1va16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:49   #2654
Quote:
jasonebourne kaže: Pogledaj post
Momci,

zanima me što korisnici foruma misle o debljim (ne pretilim) već ugodno popunjenom tipu muškarca. On je skladan, ali je krupan i dobro nosi omjer visine težine, bez obzira na brojke, bez obzira na godine. Postoji cijela scena na temu (bear, cub, daddy...)

Da li vam je to turn On/Off?
Yessssssssssss

Uvijek i zauvijek <3
Digitalism is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 17:26   #2655
Quote:
Voip kaže: Pogledaj post
Kada se prestanemo zaljubljivati u STR8 drugare?

U mom slučaju, nikad. Još uvijek patim za str8 prijateljem s kojim sam se prestao družiti skoro prije godinu dana. Jebi ga kad je izgledao kao grčko božanstvo
__________________
Ah ah ah, žestokata
Ah ah ah, i divata
Ah ah ah, edinstvena
pjesnik21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 00:57   #2656
Quote:
pjesnik21 kaže: Pogledaj post
U mom slučaju, nikad. Još uvijek patim za str8 prijateljem s kojim sam se prestao družiti skoro prije godinu dana. Jebi ga kad je izgledao kao grčko božanstvo
a razlog prestanka druženja je?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 20:17   #2657
Ne znam je li ima ova tema samo za homoseksualce ali zanima me u kojim teretanama u Zagrebu trenira najviše gay ekipa sa foruma.

Htio bih trening partnera...
ivan_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 17:55   #2658
To je zakon. Nisam jedini.
jasonebourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 17:42   #2659
Gdje je u Rijeci gay klub? Onako,gdje se okuplja ekipica kad zeli plesati i upoznavati nove ljude?
Closetcase is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 17:01   #2660
Pozdrav ekipa

Lijepo je vidjeti da ova tema još živi.
Prošle su 3 godine od kad sam se prvi puta javio ovdje. Moram priznati da se svašta izdogađalo u tome periodu heh, a imam i nekoliko životnih škola.

Da se nadovežem. I kod mene prolaze samo medonje. Sve što nema dlake, praktički nema šanse. Imao sam prilike upoznati sam sebe proteklih godina. Brada, dlake, trbuh je must.
maestus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger