Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2017., 21:36   #1
Moderatura KLCCLK - žalba

Na temi "Ustavni sud: Sabor ne može zabraniti prekid trudnoće" moderator KLCCLK briše upise u kojima naglašavam da se kod buduće regulacije pobačaja mora uvažiti i uloga muškarca.
Naime, muškarac prema svojem nerođenom djetetu ima vrlo konkretna prava - pravo da ga prizna, pravo da ga nerođeno dijete naslijedi, pravo na odštetu ako nerođeno dijete pogine u prometnoj nesreći.
Iako ima ova konkretna prava, muškarac nema nikakva procesna prava kojima bi štitio ova gornja materijalna prava.
Stoga zaključujem da kod nove regulacije pobačaja muškarcu mora biti osigurana pozicija preko koje će moći štititi svoja prava prema nerođenom djetetu. Kako to osigurati - tako da se ponovno oformi Komisija i da se muškarcu omogući sudjelovanje u njoj.

Iz određenog razloga moderator KLCCLK briše moje upise. Molio bih obrazloženje zbog čega.

Hvala lijepa.
plasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:19   #2
A ti imaš neke posebne moći koje nemaju drugi forumaši pa vidiš tko ti je obrisao postove?

Posljednja dva posta na toj temi koji su ti obrisani, obrisali su drugi moderatori (različiti), a treći ti je dao karton na treći post. Prije toga jedan sam ti obrisao i ja (znači četiri moderatora su djelovala na četiri tvoja posta), a uzevši u obzir da si sve unaprijed sam zaključio (netočno) prepuštam ti da nadalje sam zaključuješ i zašto su ti obrisani postovi. Ili barem ovaj moj. Iako je iz gore navedenih podataka jasno u kome je problem.

Nema na čemu.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 17:08   #3
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
A ti imaš neke posebne moći koje nemaju drugi forumaši pa vidiš tko ti je obrisao postove?

Posljednja dva posta na toj temi koji su ti obrisani, obrisali su drugi moderatori (različiti), a treći ti je dao karton na treći post. Prije toga jedan sam ti obrisao i ja (znači četiri moderatora su djelovala na četiri tvoja posta), a uzevši u obzir da si sve unaprijed sam zaključio (netočno) prepuštam ti da nadalje sam zaključuješ i zašto su ti obrisani postovi. Ili barem ovaj moj. Iako je iz gore navedenih podataka jasno u kome je problem.

Nema na čemu.
Onda je stvar još gora i ukazuje na selektivno biranje moderatora (liberalni naprijed, ostali stoj) o čemu se i inače priča. No to nije moj problem, nego problem foruma koji bi trebao omogućavati raznolikost, a to se postiže i izborom moderatora različitih pogleda.
Npr.nekako sam uvjeren da nemate moderatora katolika, pro life usmjerenog čovjeka. Ako se varam, drago bi mi bilo.

Upisi su mi brisani, ali nakon moje žalbe, upisi istog sadržaja mi se više ne brišu. Stoga i navedeno govori u prilog slabe moderature.

Ubuduće želim dobru diskusiju i dobru moderaturu, te se nadam da ćemo među moderatorima konačno dobiti i jednog pro life moderatora katolika.

Lijep pozdrav i ugodan ostatak dana.
plasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:32   #4
Quote:
plasica kaže: Pogledaj post
Na temi "Ustavni sud: Sabor ne može zabraniti prekid trudnoće" moderator KLCCLK briše upise u kojima naglašavam da se kod buduće regulacije pobačaja mora uvažiti i uloga muškarca.
Naime, muškarac prema svojem nerođenom djetetu ima vrlo konkretna prava - pravo da ga prizna, pravo da ga nerođeno dijete naslijedi, pravo na odštetu ako nerođeno dijete pogine u prometnoj nesreći.
Iako ima ova konkretna prava, muškarac nema nikakva procesna prava kojima bi štitio ova gornja materijalna prava.
Stoga zaključujem da kod nove regulacije pobačaja muškarcu mora biti osigurana pozicija preko koje će moći štititi svoja prava prema nerođenom djetetu. Kako to osigurati - tako da se ponovno oformi Komisija i da se muškarcu omogući sudjelovanje u njoj.

Iz određenog razloga moderator KLCCLK briše moje upise. Molio bih obrazloženje zbog čega.

Hvala lijepa.
na stranu imena moderatora, mene osobno,a vjerujem i forumsku zajednicu u cijelini, zanima odgovor na ovo pitanje.
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.