Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2017., 01:00   #81
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Samo sam imala srecu biti s jednim krupnim tipom - bio je otkrovenje za mene u svakom smislu - duhovnom, intelektualnom, karakternom i inom.
Jel istina da debe imaju mali penis?

Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Fizicki izgled nije i ne moze biti presudan -
Može i jest
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
p.s. Mislim da cu jedno vrijeme biti bez avatara - it is so liberating.
Sramota! Hoću nove prijedloge?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 09.03.2017., 01:01   #82
Ne zaboravite da je 80 posto izgleda samo dotjerivanje ostatak je talent tj oni temelji na kojima sve stoji.
Ljudi koji vise fizicki drze do sebe od figure do odjece plus jos kod zena sminkei ostalih stvari.
Rijetko ce netko neuredan i trapav biti privlacan. Zene vrlo cesto po odjeci ocjenjuju uspjesnost muskarca, uzmite primjerice istog tipa koji bi vam dosao u prljavim cipelama i prevelikim hlacama nasuprot istog tipa u odijelu i kravati.
Takodjer mi muski znamo pasti ako neke djevojke istaknu ono nesto seksipilno na sebi. Koliko primjerice izgleda bolje dotjerana zena vitkih nogu u stiklama sa sredjenom frizurom nego neka rascupana.
romkius is offline  
Old 09.03.2017., 01:06   #83
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Uh, slijedi otpetljavanje tvog posta.



Mislim da ovdje grijesis upravo onoliko koliko si u pravu glede integrirane seksualnosti koju zovemo sarm.

Postoje izuzetno sarmantni i zene i muskarci koji su krupni po standardnim mjerilima. Kao sto postoje oni suhi, ujedno i duhovno osuseni.

Ne, nisam debela, vitka sam (sjecam se teme na kojoj sam branila krupne i automatski bila proglasena debelom, pa da se na vrijeme ogradim ). Samo sam imala srecu biti s jednim krupnim tipom - bio je otkrovenje za mene u svakom smislu - duhovnom, intelektualnom, karakternom i inom. Osobnost nema nuzno veze s debljinom - imas ljude sa larger than life osobnoscu koji na isti taj nacin nose kilograme. Poznajem i takve zene.

I on je bio zgodan, upravo na onaj muski nacin koji sam ranije spomenula. I ostali bitni muskarci u mom zivotu su bili zgodni, u pitanju je samo gradacija zgodnoce - dakle lagala bih da mi je njegov izgled nebitan. Ali karakter je neuporedivo bitniji naravno.

Meni je online upoznavanje nesto pomoglo da razbijem vlastite predrasude u vezi s necijim fizickim izgledom. Desi mi se da se s nekim duze dopisujem i onda mi posalje sliku - i ja se sokiram jer nije zgodan kako sam mislila da jeste. Ali onda se sjetim da je on i dalje ona divna osoba koju sam upoznala i zaboravim na vlastite predrasude. Zbilja radim na tome jer mislim da trebam. Fizicki izgled nije i ne moze biti presudan - izuzev u rijetkim situacijama kada se poklope izgled, osobnost i karakter.

p.s. Mislim da cu jedno vrijeme biti bez avatara - it is so liberating.
Zato ja stavih svoj zeleno tirkizni, umirujuće boje

Slažem se sa svime što si napisala, online upoznavanje ljudi mi je gotovo pa jednako zanjimljivo koliko i RL upoznavanje ali nekako mi je vrlo teško fizički zamisliti onoga s kim pričam, mora mi dati barem osnovne uvide. Do tada je tek nekakav apstraktni um koji plovi u bespućima interneta poput mene.

Mislim da i nisam pogriješila nego zaboravila navesti i osobni primjer. Dakle, opet, slažem se, jer je i mene itekako privukao krupniji muškarac, mršavi također, a i vidjela sam mnogo debljih žena (po generalnim mjerilima) s neopisivim šarmom. Način na koje te žene sebe nose je nešto posebno, lako, lepršavo. Za razliku od onih koje se ne vole, iz svakog njihovog koraka izbija težina. Zato sam spominjala one koji žive unutar svog tijela, kao duh prvo a zatim materija i onima koji se kroz materiju potvrđuju.

Ne, nije presudan ali je važan, privlačnost je subjektivan pojam i mene osobno privlači mnogo različitih tipova tijela i lica.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 09.03.2017., 01:12   #84
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Može i jest
Da elaboriras malo ovu tezu? Ono, zezali smo se na susjednoj temi ali varas se ako mislis da cu po defaultu odgovarati na infantilne upise.

Povuci rucnu.

O vaznosti zenskog izgleda se (donekle) moze voditi diskusija, ali za muskarce je fizicki izgled daleko od presudnog za uspjeh (pogledati pod Mark Zuckerberg npr). Takvih i slicnih - koji u najboljem slucaju mogu proci pod markantne je masa. Muskarci se definitivno ne mogu osloniti (samo) na fizicki izgled, uostalom to tesko da moze bilo ko ukoliko nije Top Model.

Verdadera
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 09.03.2017., 01:19   #85
Verdadera - da ne citiram cijelu plahtu : nisam baš sigurna da je tvoj primjer s debljinom najspretniji, ali to je upravo to, to je TVOJ primjer. Meni ne mora biti spretan, iako shvaćam što si željela ilustrirati, barem mislim.

Slažem se, svakako, da, kada se konkretna situacija dogodi, nekako je sve jednostavno. Sistem eliminacije. Posve subjektivan. Ali, svi smo, zar ne ? Zato odgovaramo najprije sebi, ma koliko to nekada bilo teško.

I uzimam si slobodu obratiti se nekim drugima :

Na komentare oko "između dva zgodna - bolji karakter" ne mogu odgovoriti, jer tako ne razmišljam. Ne znam kako da odredim "dobar" ili "bolji" karakter ?! Po kojim parametrima ? Pa ne piše mu na čelu. I nemaju svi "isto vrijeme na raspolaganju" (nisam bila u speed date situaciji).

Mislim da nije problem što je netko nekoga odbacio. Svi nekoga odbacuju. Ali, dobra većina nekoga i prihvati. Često i krive.
Stvar je da si često uzimamo slobodu da nečije kriterije ne razumijemo (u najgoroj varijanti ih onda osuđujemo) ?

Mislim da je to inače i recept za sparivanje : ne netko idealan, nego samo netko sa čijim manama možeš živjeti. I on s mojima. (Iako, naravno, nije čileanska govedina, ništa ne garantira vijek trajanja)

Ukratko, osobno, već sam odabrala, i to ovim redom, zaj.....ijeg i meni j...ijeg. Posve slučajno i neočekivano.
U svakom slučaju, sretno svima s fizikalijama i zgodnima i nezgodnima.
usernotinuse is offline  
Old 09.03.2017., 01:20   #86
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Da elaboriras malo ovu tezu? Ono, zezali smo se na susjednoj temi ali varas se ako mislis da cu po defaultu odgovarati na infantilne upise.

Povuci rucnu.

O vaznosti zenskog izgleda se (donekle) moze voditi diskusija, ali za muskarce je fizicki izgled daleko od presudnog za uspjeh (pogledati pod Mark Zuckerberg npr). Takvih i slicnih - koji u najboljem slucaju mogu proci pod markantne je masa. Muskarci se definitivno ne mogu osloniti (samo) na fizicki izgled, uostalom to tesko da moze bilo ko ukoliko nije Top Model.
Istina da su žene puno veče sponzoruše i mnogo brojnije od muškog roda, ali i dalje se držim svoje teorije. Govorim o normalnim uvjetima. Kakav karakter, kad ga nećeš ni otkrit ako ti je ta osoba fizički neatraktivana? Fizički izgled je presudan da bi uopće zainteresirao neku osobu za sebe. Poslije se može pričat o nekim osobinama, ali i dalje je fizički izgled jako bitan.


Nisi mi odgovorila za penise
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 09.03.2017., 01:24   #87
[
Quote:
QUOTE=usernotinuse;62887839]
Na komentare oko "između dva zgodna - bolji karakter" ne mogu odgovoriti, jer tako ne razmišljam. Ne znam kako da odredim "dobar" ili "bolji" karakter ?! Po kojim parametrima ? Pa ne piše mu na čelu. I nemaju svi "isto vrijeme na raspolaganju" (nisam bila u speed date situaciji).
QUOTE]
onaj koji ti više odgovara, s kojim ćeš se bolje razumjeti i složiti
subjektivno i prema osjećaju
mantisa is offline  
Old 09.03.2017., 01:28   #88
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Istina da su žene puno veče sponzoruše i mnogo brojnije od muškog roda, ali i dalje se držim svoje teorije.
Iz moje pozicije su muskarci puno vece sponzoruse tako da je to vrlo relativna stvar.

Quote:
Govorim o normalnim uvjetima. Kakav karakter, kad ga nećeš ni otkrit ako ti je ta osoba fizički neatraktivana? Fizički izgled je presudan da bi uopće zainteresirao neku osobu za sebe. Poslije se može pričat o nekim osobinama, ali i dalje je fizički izgled jako bitan.
Samo dok ne progovori.

Quote:
Nisi mi odgovorila za penise
Jako se varas se ako mislis da ces sa mnom razgovarati na ovoj razini. Svaku slijedecu infantilnost cu ignorirati.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 09.03.2017., 01:36   #89
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Iz moje pozicije su muskarci puno vece sponzoruse tako da je to vrlo relativna stvar.
Nije to relativna stvar, nego ti sad kao pokušavaš neku kontru udarit. Samo, slab ti je pokušaj. Ja ne vidim baš da je muškarcima bitno koliko neka cura zarađuje i kakav auto vozi. U drugom smjeru imaš primjera koliko ti srce želi
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Samo dok ne progovori.
Ma šta to značilo Znači nisam uzimao za primjer hendikepirane, mutavce i ostale esktremne primjere
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Jako se varas se ako mislis da ces sa mnom razgovarati na ovoj razini. Svaku slijedecu infantilnost cu ignorirati.
Uh, što smo se uvrijedili, rodi majka Ajde dobro, opuštenost i šala 0 bodova, ali i dalje si mi simpatična
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 09.03.2017., 01:57   #90
Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post
Verdadera - da ne citiram cijelu plahtu : nisam baš sigurna da je tvoj primjer s debljinom najspretniji, ali to je upravo to, to je TVOJ primjer. Meni ne mora biti spretan, iako shvaćam što si željela ilustrirati, barem mislim.

Slažem se, svakako, da, kada se konkretna situacija dogodi, nekako je sve jednostavno. Sistem eliminacije. Posve subjektivan. Ali, svi smo, zar ne ? Zato odgovaramo najprije sebi, ma koliko to nekada bilo teško.

Zapravo kad pogledam koliko točno subjektivno se može sve gledati onda da maksimalno pokušam pojednostavniti stvari. Da, fizički izgled je presudan za to hoće li te netko privući. A svaki fizički izgled je različit. I svakoga privlači različito. Zašto bismo onda se automatski referirali isključivo na generalno "privlačne" ljude kad je to toliko subjektivan pojam? (ne mislim sad na tebe, generalno)To mi se čini pokušajem posramljivanja društva i ne čini mi se da bi ikako mogao biti ostvariv (mislim da si i ti nešto o sramu pisala ali ne znam točno u kojem kontekstu). To je čak i priklanjanje većini koja, kao i manjina, čini opet-društvo.

Recimo onda samo da je fizički izgled bitan za prvi pristup, presudan čak. A to što mene može privući raznolika lepeza raznolikih tijela zapravo i nije važno jer ne mijenja činjenicu- da mi je privlačan zbog svog izgleda.
Idem li osobno, za mene je tijelo refleksija duha, lutka kojom duh upravlja (ne sad u višem, religioznom, filozofsko smislenim smislima). Nazovimo to mozgom i mislima. Dakle, mene osobno ne privlači tijelo nego ono drugo. Bez obzira na formaciju tijela. Proces eliminacije radim po principu gledanja u oči i proučavanjem gestikulacije tijela (to, naravno, je trenutak, jedan pokret i jedan pogled je dovoljan da li ići dalje ili ne, to je onaj nesvjesni dio nas koji pobijamo uvjeravajući se da "dajemo šansu i drugima").

Svrstat ću se onda u manjinu i dozvoliti većini da vjeruje kako je fizički izgled presudan ne samo "na prvu" već i u svakom dubljem smislu koji oni potenciraju i kako samo lijepo-zgodne osobe dobivaju pažnju. Svatko zna što traži i što želi a ja se nadam da svatko barem donekle zna i koliko su njegovi/njeni kriteriji zasnovani na osobnom egu i dokazivanju a koliko na svjesnosti svojih potreba (realnost me uvjerava da nije čak ni donekle, ali hajde da dam šansu da se varam)
Izrazih mišljenje na svakom osobnom frontu, I'm over and out. And hungry too nakon one priče o ćevapima
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 09.03.2017., 02:46   #91
Quote:
ninozg27 kaže: Pogledaj post
I ono što se može zaključiti,90% ljudi su slične ljepote tj. pristojno muško ima pristojnu žensku i sl.



Mene su učili da su par minus i plus
A mene da dva nepristojna ne mogu skupa...P.S.Nije istina da oni slabijeg imovinskog stanja ne mogu imat partnericu.Imaju je čak i beskućnici doduše nije da baš mogu birat.A tam ti ljepota nije presudna.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Old 09.03.2017., 08:08   #92
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Fizički izgled je najbitniji i sve se svodi na to. Tvoje tijelo te prodaje. Ovisno o izgledu bit ćeš uspješan ne samo kod žena, nego i u npr. poslovnom svijetu. Ovisi kako izgledaš, tako će te ljudi i poštovat. Kad sam ja to proučavao djeco draga

Može se neko slagat, a i ne mora, to je tako. Ostalo su jeftine priče i utjeha, ali jalova utjeha
Nažalost i ovo je donekle istina. I tu ne mislim samo na neka zanimanja gdje je bitniji fizički izgled,nego i općenito u životu.

Ljudi s lijepim osmijehom,koji su ugodni oku imaju sasvim sigurno neke povlastice.I ono najgore,čak je dobivaju i od onih lošijih
mgrci43 is offline  
Old 09.03.2017., 08:15   #93
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ne dolaze u obzir oni koji mi nisu fizički privlačni jer nažalost ... ne bih se s njima mogla seksati
zašto je to problem?
postoje dakako i mnoge karakterne osobine koje mi nisu prihvatljive
Ovime si sve odgovorila

Šta vrijedi 90% drugih stvari ako nije dobio zelelno svjetlo da to pokaže
mgrci43 is offline  
Old 09.03.2017., 08:37   #94
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Da elaboriras malo ovu tezu?
Mogu ja probat elaborirat?
Da ti negdje vani,recimo na cesti u kaficu ili poslu pridje ruzan lik i pozove te na kavu, pivu, burek, nebitno ....
Zasto mu nebi dala priliku da ti pokaze kako si karakterno i u svem ostalom odlicno pašete?
the33 is offline  
Old 09.03.2017., 09:04   #95
Možda počinje s fizičkim.
Fizičko ću prvo primjetiti. Pogotovo osmijeh i oči. Kod muškaraca su mi zanimljivije muževne crte lica. Isto tako mi je lijepo vidjeti lijepu ženu.
Je li mi taj fizički odlučujući faktor? Nije.

Uostalom, ono šta je lijepo nekom ne mora biti i meni. Tako da je pojam ljepote relativan.
kokicha is offline  
Old 09.03.2017., 09:06   #96
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
Neki dan baš šetam Zagrebom,lijepo vrijeme,puno ljudi vani i malo baš gledam parove s namjerom da vidim koliko su fizički slični.Tu ne mislim samo na neke zaljubljene u 20-ima,nego i one starije.

I ono što se može zaključiti,90% ljudi su slične ljepote tj. pristojno muško ima pristojnu žensku i sl.

Ima i možda 10-ak posto koji dosta odskaču,ali vjerujem da se tu radi dobrim dijelom o imovinskom stanju i sl.

Stalno pričamo nije fizički izgled toliko bitan/presudan,ali lažemo se očito .

Čini mi se da gotovo svatko bira osobu iz određene skupine gdje je "ime" skupine zapravo fizički izgled,a nakon toga u toj skupini tražimo i neke druge karakteristike koje su nam poželjne/možemo dobiti.

Jesam li u krivu,ili je i većina ostalih došla do sličnog zaključka?
da, ljudi su u vezama s onima koji fizički i psihički ih podsjećaju na neke verzije njih ili ono šta su oni htjeli možda bit. zato oni bljutavi parovi nakon nekoliko godina počinju i nalikovat jedno na drugog. sinkroniziraju hod, pa odjeću, pa frizure, pa način govora... ajme
versilov is offline  
Old 09.03.2017., 09:19   #97
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Možda počinje s fizičkim.
Fizičko ću prvo primjetiti. Pogotovo osmijeh i oči. Kod muškaraca su mi zanimljivije muževne crte lica. Isto tako mi je lijepo vidjeti lijepu ženu.
Je li mi taj fizički odlučujući faktor? Nije.

Uostalom, ono šta je lijepo nekom ne mora biti i meni. Tako da je pojam ljepote relativan.
Znaci i ruznom liku ces dat priliku da se dokaze karakterno?
the33 is offline  
Old 09.03.2017., 09:41   #98
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Možda počinje s fizičkim.
Fizičko ću prvo primjetiti. Pogotovo osmijeh i oči. Kod muškaraca su mi zanimljivije muževne crte lica. Isto tako mi je lijepo vidjeti lijepu ženu.
Je li mi taj fizički odlučujući faktor? Nije.

Uostalom, ono šta je lijepo nekom ne mora biti i meni. Tako da je pojam ljepote relativan.
a sto nije relativno?
ZgSash is offline  
Old 09.03.2017., 09:57   #99
nema šta nije
anovi86 is offline  
Old 09.03.2017., 10:12   #100
Sarm je najbitniji, ako nemas sarm nije vazno sto ostalo imas, ako imas sarm, ostalo ti ni ne treba.

Mozes i biti samo lijep, ali to ti pomaze samo za prvi kontakt.

Prosjecno izgledajuci muskarac koji je muzevan i probitacan ce bez brige naci vrhunskog komada.

Zelite li curu, a niste lijepi, budite muzevni.
Flat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger