Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 16:24   #1
Sexy masaze i paysafe bonovi na Tinderu

Pozdrav,

kao i mnogi, u jednom trenu sam probao ove dating aplikacije tipa tinder, badoo i primjetio sam jedan kuriozitet Među ovim pravim curama koje lajkaš, koje lajkaju tebe, uvijek se nađe par koje su nenormalno zgodne i uvijek ti posalju istu poruku. Nesto jako lose napisano, gramaticki netocno, tipa:

Bok nudim sexy masazice druzenje kod mene, samo danas. Dozvoljeno sve osim nasilja. Jel bi se nasao onda danas? Cak i kad postavis par pitanja, dobijes neke čak i na trenutke realne i ljudske odgovore, ali onda opet krene robotska spika. Evo čim recimo pristaneš i kažeš ajde ok, dobijes kobasicu od odgovora u stilu:

placas paysafe b0n0m (fascinanto da je svaka od njih bas ovako spelovala bon ), 300 kuna pol sata, 500 2 sata. sve je dozvoljeno osim nasilja, dolazi se iskljucivo kod nje. ima neki fb profil gdje je naravno prekrasna zena. uglavnom ,sve to smrdi na prevaru. nisam nikad razmisljao da platim tako nesto jer nisam toliko ocajan (nemam problema s dolazenjem do sexa ) ali me zanima jel netko jest i jel dobio po picki od njenog pimpa ili gomile pimova koje te dočekaju? bar tako zamisljam. Uglavnom i n a tinderu i na badoo sam naletio vec na par takvih, pa me zanima koja je fora.

i zašto forsaju te pay safe bonove?

hvala
Ashkabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 18:30   #2
Uplatiš lovu dobiješ ništa, mislim da je u tome stvar, u traženju naivnih budala.
Kažeš nemaš problema doči do sexa pa se pitam šta radiš među fejk oglasima?
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 18:38   #3
Ja bi isto umočio besplatno ako može, jel ima neka preporuka
Darioki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 23:24   #4
Zato jer pay safe bonu nemos uc u trag
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:48   #5
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Uplatiš lovu dobiješ ništa, mislim da je u tome stvar, u traženju naivnih budala.
Kažeš nemaš problema doči do sexa pa se pitam šta radiš među fejk oglasima?
nisam ih ciljano trazio, nego na tinderu naletiš na takve, same se jave
Ashkabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 04:03   #6
Da, to je jedan iz skupine načina kako zaraditi na budalama. U tu istu kategoriju spadaju dojave na kladionici i ponude super povoljnih kredita preko face-a, ali uz "troškove papirologije" 1000 kn ili koliko već. Ne biste vjerovali koliko ima budala koje nasjedaju na takve gluposti. Evo ispričat ću vam jednu priču vezanu za to.

To je bilo prije nekih 2 godine, možda i više od toga, ne sjećam se točno, znam da su još bile stare sobe na Savi. Kako sam tijekom studija bio u domu na Savi, tako sam tamo vidio svašta pa sam upoznao kolegu koji je na taj način zarađivao novce. Obzirom da smo bili na istom katu, dosta se viđali i družili, ja sam mu se smijao i nisam mu vjerovao da može tako zaraditi veće novce. Mislio sam da takve naivne ljude moraš tražiti s povećalom. Uglavnom, pozvao me da dođem kod njega u sobu jedan petak popodne pa da mi pokaže. Uglavnom, on je rekao da ćemo poslati 20 poruka sa tog njegovog lažnog profila, dakle kontaktirali smo 20 random ljudi na koje smo slučajno naletili i odabrali. Kroz nekakvih 2 sata, od tih 20 ljudi čak 14 ih je odgovorilo na poruku, s tim da je 5-6 poruka bilo tipa: "odjebi, to je prevara" i slično. No, bilo je nekih 7-8 ljudi koji su za to bili zainteresirani, pitali što je to, kolko se plaća i slično. Nakon razgovora s njima, još ih je nekoliko odustalo jer su sumnjali da je to prevara ili nisu htjeli plaćati unaprijed, ali na kraju je 4 ljudi pristalo da preko tih pay safe bonova pošalje novce. Od svih njih smo tražili da uplate 700 kn, ali je jedan rekao da on prije utakmice daje max 500 kn. To smo prihvatili. Svima njima smo rekli da je u pitanju neki prijelaz nogometni iz 2/1 ili 1/2, koeficijent je bio 30 ili 35, ne sjećam se više točno detalja. I sada, ja i dalje nisam vjerovao da će ekipa stvarno poslati novce, međutim nakon nekih pola sata došle su u inbox slike kodova sa pay safe bonova. Kolega je otišao na svoj kladionički račun i ukucavao te bonove jedan po jedan, i stvarno su svi bili valjani, dobio je ukupno 2600 kn, troje ih je poslalo 700 i ovaj jedan 500 koji nije htio 700. Nakon toga smo poslali tim debilima neku utakmicu bez veze koju smo našli, i kao to je dojava. Utakmica se igrala sljedeći dan i kad smo vidjeli da nije prošlo ništa od toga što smo im poslali, jednostavno je kolega deaktivirao taj fb profil i to je to. Nakon toga nisam mogao vjerovat da je kolega praktički u 4-5 sati bezveznog tipkanja i pričanja gluposti zaradio 2600 kn. Zamislite sada da svaki vikend kad su utakmice toliko zaradite. Ako mjesec ima 4 vikenda, to je zarada preko 10 000 kn mjesečno. A zamislite da smo u subotu ujutro ponovno sjeli i poslali poruku novih 20 ljudi? Ili 50? Što je najgore od svega, to su bili sve odrasli ljudi, bili su stariji od nas sigurno bar po slikama, dakle nije da su nasjeli neki 15-godišnjaci željni lake zarade. Osim toga odakle bi 15-godišnjaku 700 kn? Očito je da u Hrvatskoj ima jako puno glupih ljudi, jer da nema nitko se time ne bi bavio.

Što misliš Ashkabad, jesi li ti prvi koji si dobio takvu poruku od te osobe? I da li bi se ta osoba time bavila da joj nitko ne pošalje novce? Ti si skužio pa nećeš poslati novce, ali ona je možda u isto vrijeme poslala tu poruku na još 100 različitih profila. Možemo samo nagađati koliko ljudi je već upecala sa tom pričom, da joj samo jedan pošalje već joj se isplati. Tu ni policija ništa ne može, a niti im se isplati za te male iznose. Kako će policija znati kome si ti poslao paysafe bon? Kažeš poslao sam Peri Periću na facebooku. Ali taj profil više ne postoji. Ideš dalje, tražiš sa koje IP adrese su dolazile poruke? Ali Pero Perić je koristio TOR pa piše da je prekjučer slao iz Južne Afrike, jučer iz Argentine a danas iz Indonezije. I kako ćeš ti njega naći? Čak i da po nekoj nemogućoj misiji i pronađeš sumnjivca, kako ćeš mu dokazati da je baš on taj s kojim si ti razgovarao i kojemu si poslao novce? On može reći da mu je netko provalio šifru za internet. Kako ćeš dokazati da mu nije nitko provalio? Pa meni je bio netko provalio još prije 7-8 godina, nemam ja pojma što je on radio na internetu za to vrijeme, ne znam ni tko je provalio. Mogao je taj bilo što raditi preko moje IP adrese. I koliko bi takva istraga trajala po tim svim koracima koje sam naveo? A koliko bi koštala? I tko bi to sve provodio? Radi nekog budalaša koji je poslao 1000 kn nekome koga ne pozna? Nema tu lijeka osim ne nasjedati na takve stvari. Kad pošalješ novce na taj način jedino što možeš napraviti je staviti soli na rep onome kome si poslao.

P.S. Ne bi ti dobio po pički od nikoga, nije tom poslu svrha da ti ili netko drugi dobiješ batina nego da ti uzmu novce. A pay safe koriste zato što tim putem ne otkrivaš apsolutno nikakav podatak o sebi. To ti je kao bon za mobitel, ja tebi sada mogu reći da mi pošalješ bon od 100 kn, ti meni pošalješ 14-znamenkasti kod i ja ga kod sebe ukucam. Ti nemaš pojma tko sam ja i odakle sam. Kad bi te netko tražio da mu pošalješ na tekući/žiro račun, onda bi ti znao na koji račun si poslao novce i mogao bi relativno lako pronaći tu osobu. I uopće ne mora biti da je ta super zgodna žena uopće žena, to može biti i muškarac. Kako ćeš ti znati tko sjedi sa druge strane i sa kime razgovaraš?

Zadnje uređivanje zeleni mentol : 21.03.2017. at 04:17.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:49   #7
Eto, zeleni mentol sve objasnio. Ali mislim da nisi u pravu da policiju takvi slučajevi ne zanimaju, nije stvar u tih 1000 kn, stvar je da se žele zaustaviti takve prevare ubuduće. Ne razumijem se u TOR tako da ne znam da li policija ima mogućnosti ući mu u trag, ali dovoljno je da prevarant napravi jednu grešku i otkrije svoju lokaciju...
Jollman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger