Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 16:26   #1
koje vrste istina siu zabrajnene

Dobio sam na politici stoti po redu karton jer sam napisao istinu pa da izbjegnemo takve neugodnosti u budućnosti, možete li mi reći koje istine su zabranjene i ne smiju se pisati?

Hvala
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 19.03.2017., 11:09   #2
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Dobio sam na politici stoti po redu karton jer sam napisao istinu pa da izbjegnemo takve neugodnosti u budućnosti, možete li mi reći koje istine su zabranjene i ne smiju se pisati?

Hvala

Nisu zabranjene istine nego strawman (i slične namjerne logičke greške) i etiketiranje forumaša. Guranje vrijeđanja pod stav je najčešća, ali i 100% neuspješna forumaška metoda na Forumu, zaradit će ti karton svaki put.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Old 19.03.2017., 14:39   #3
E super, onda mi maknite zadnja dva kartona jer nisam nikoga uvrijedio
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 19.03.2017., 16:59   #4
Quote:
Hlebyn mrzi nas, jer prosječan desničar ljevičare vidi kao nekakve protivnike koje treba poraziti
Ma da ovo je za čokoladu i to Kraš.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 19.03.2017., 18:32   #5
Ovaj adhominem je jasan, a karton prije toga je bio žuti i ne nosi bodove.
Inače, za kartone imamo temu, ne treba otvarati nove.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.