Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2008., 12:41   #81
psihologija religioznosti

hej..ovako, imam zadatak napraviti seminar iz psi religioznosti..sad, ja sam namjeravala uzeti temu psihoanaliza i religija, ali ta tema je vjerojatno preširoka za kratak seminar od 2 do 4 stranice..pa, ako netko ima nekakve spoznaje o temi koja bi bila zanimljiva na području religioznosti, neka javi..
hvala
__________________
...i like every color of your personality...
hejyude is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 18:37   #82
ne mogu ti napisati ceo seminarski ali moze par preporuku. Naime, mozes da izaberes nekoliko kljnucnih religija, poput Hriscanstva, Islama, Budizma i recimo Konfucijanske tradicije, da objasnih njihove osnove, a, onda da ukazes na to sta svaka od tih religija nudi obicnom coveku. Zasto za religiju nisu bitne drustveno i socioloske stratifikacije, zasto sa podjednakim zarom pogadja i one siromasne i one extremno bogate. Takodje, SMRT i hobsovska tradicija o moci kao produktu nagona za samoodrzanjem su ti 2 kljucna faktora. Cinjenice da ogranicenost ljudskog znanja, izaziva strahove o zivotu posle smrti prouzrokuju sta?

Eto, par teza, mozda pomogne, ali ne moze da odmogne.
chabakaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 01:17   #83
molim pomoc,neznam u koju da kategoriju ovo stavim ali mislim da je ova ok...

Trebam pomoc za ispit hitno!!!!!

Trebam napisati seminar na temu Razvijanje kreativnosti u timu,molim sve za pomoc,hitno je
ivano12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 21:49   #84
Ivano koju vrstu pomoci konkretno trebas? Mozes se i na pp javiti.

Slicna pitanja sam ja pitala na ispitu nedavno ali literatura je sva strana bila, ne znam hoce li ti to pomoci? Koje jezike citas?
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 15:19   #85
Quote:
hejyude kaže: Pogledaj post
hej..ovako, imam zadatak napraviti seminar iz psi religioznosti..sad, ja sam namjeravala uzeti temu psihoanaliza i religija, ali ta tema je vjerojatno preširoka za kratak seminar od 2 do 4 stranice..pa, ako netko ima nekakve spoznaje o temi koja bi bila zanimljiva na području religioznosti, neka javi..
hvala
pa baš ti je Freud tu zanimljiv. on i njegova dadilja. ozbiljno. ne znam jel fra Šito još uvijek predaje, ali on će ti znati reći o tome.
__________________
Ambivalent? Well, yes and no....
Oću neki nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 16:20   #86
radim faktorsku analizu pa mi treba pomoć. kako se odlučiti koju rotaciju ću koristiti?
prvo sam napravila oblimin, te skužila da su mi korr niže od 0.30 među faktorima pa sam se odlučila za varimax.
jesam li u pravu i što bi se još moglo uzeti u obzir pri odlučivanju?
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 16:49   #87
pliiiiiiz

dakle, meni tribaju nekaki radovi(znanstveni,stručni,diplomski...) o percepciji vremena, točnije o utjecaju pažnje na percepciju vremena. moooolim vas za linkove na tu temu,ako je moguće što prije!
unaprijed zahvalna
stela 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 00:42   #88
Pozdrav!
Trebam malu pomoć za izlaganje iz predmeta Mentalno zdravlje.
Tema je Modeli kriznih intervencija i moram pronaći 2 znanstvena članka ili neka stručna rada pa ako imate bilo kakvih linkova ili informacija bilo bi mi od velike pomoći. I to što prije...hvala!
__________________
So never mind the darkness, we still can find the way,
cause nothin' lasts forever, even cold november rain...
cupa5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 22:08   #89
Hej... Ovako, radim maturalnu radnju iz psihologije, i nemam još temu. Htjela bih pisat nešto vezano za odgoj djece, pa ako imate neke teme za preporučit vezano za to, bila bih vam jako zahvalna
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 14:54   #90
nije mi jasno, kad trazite pomoc, sto tocno trazite?
da vam netko to napravi?
bohemia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 01:00   #91
psihologija boli

ima li netko nekakvu literaturu, slajdove... bilo što?
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 01:12   #92
imas puno o tome u journals, mislim da ja ne smijem skinut i proslijedit, pogledaj sama
imas puno na proquest, pod recimo m.esteve, k.weir....
bohemia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 20:34   #93
Ovako, ne trebam nekoga tko ce mi napisati rad, vec samo malu pomoc oko literature.

Pisem maturalni rad na temu "Poremecaji u prehrani".

I prije nego pocnem obilazit knjizare (jer knjiznice imaju stara izdanja,
ako i takva, posto je to jos relativno "nov" poremecaj),
htjela sam provjeriti kako forumasi stoje s informacijama o tome.

Hvala!
__________________
Tajna uspjeha je u iskrenosti.
Ako je naučiš oglumiti, uspio si.
Marilyn M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 13:48   #94
narode može mala pomoć,zna li tko kakav recimo to tako zanimljiv fenomen,pojavu ili bilo što vezano za senzorno za pamćenje?
sajkolođi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 10:11   #95
Ima li se u kojoj knjizari/ biblioteci u hrvatskoj nabaviti knjiga Totalni automatizam odnosno/ili Potpuni automatizam, autor Pierre Janet-a. treba mi ime knjizare/biblioteke.

Tesko da ko zna, al ajde ipak da pitam...
ep2xepx2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 15:51   #96
Quote:
coccolino_mm kaže: Pogledaj post
ima li netko nekakvu literaturu, slajdove... bilo što?

Zdravstvena psihologija- Mladen Havelka
U Sarajevu se radi po toj knjizi taj kolegij, par poglavlja. Knjiga je super!
__________________
So never mind the darkness, we still can find the way,
cause nothin' lasts forever, even cold november rain...
cupa5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 17:39   #97
trebala bi mi mala pomoć oko diplomskog.... radi se o jednom istraživanju. podatke sma prikupila, trebao bi mi netko da mi objasni kako se radi u programu za obradu podataka....

program se zove STATISTICA i navaodno je lakši od spss-a. podatke sam unijela, čak sam skužila i kako napraviti one usporedbe.. ali mi nije jasno kad mi izbaci one neke "p" vrijednosti .

ima li netko skype i 15 minuta vremena da mi to pokaže? dakle, ne tražim ništa komplicirano, treba mi samo mala pomoć oko tih tablica (zovu se FREQUENCY TABLES, onda CORELATION MATRICES, i imam nešto SPECIFY TABLES (tu moram odabrat neki chi square, phi,...)

nikad prije se nisam s tim susrela, i sve me to zbunjuje... bila bih zahvalna na pomoći

hvala svima unaprijed!!!
massai is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 20:55   #98
Zanima me zna li itko je li u seminarskom radu (socijalna fobija) dozvoljeno citirati neke postove s foruma, jer sam mislila u sklopu tog seminara stavit i poglavlje tipa 'priče ljudi koji pate od socijalne fobije' ?
__________________
Stojin na kantunu.oni dolaze
mali_oglasnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 21:11   #99
Po APA-inom Publication Manualu sve se moze navodit kao refrenca i sve je jako detaljno razradjeno kako se navodi
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 21:17   #100
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Po APA-inom Publication Manualu sve se moze navodit kao refrenca i sve je jako detaljno razradjeno kako se navodi
budem pogledala
tnx
__________________
Stojin na kantunu.oni dolaze
mali_oglasnik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.