Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2011., 14:29   #1
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)



Eto, otvaram temu o vrlo mogućem petom dijelu filmskog serijala Pirati s Kariba. Mada još nije potvrđeno da će se film snimiti, scenarij je dovršen, priča na kraju četvrtog filma ostavlja prostora za nastavak, a i Johnny Depp je voljan još jednom odigrati ulogu kapetana Jacka. Kao režiseri se spominju Rob Marshall, Tim Burton, Sam Raimi, Alfonso Cuaron, Shawn Levy, Chris Weitz... a očekuje se da film bude gotov do 2013., što bi se i lijepo poklopilo kao desetogodišnjica izlaska prvog filma. Dakle, ovdje možete postavljati sve obavijesti i glasine koje čujete, kao i raspravljati o tome koga i što želite ili ne želite vidjeti u filmu. Yo-ho-ho, and a bottle of rum!
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:37   #2
NE! Ne, ne i ne! Molim lijepo, dosta... ne više pirata! Ne!
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:51   #3
Neeeeee, pobogu zašto?????? Više nego dovoljna su bila i ova 4.
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 00:10   #4
Predviđam povratak Holandeza i Keire Knightley i Orlanda Blooma i njihovog pačića. In spe da nećemo opet vidit Penelopu Cruz i da će petica bit bolja od trojke i četvorke... (insert boob joke here.)
Elisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 00:44   #5
silovanje franšize...
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 12:00   #6
Ova fransiza je ko droga moras bit pametan i rec ne -_-
__________________
"And Darkness and Decay and the Red Death held illimitable dominion over all..."
Todd The Wraith is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 00:33   #7
neka ih,kolko imaju mana tolko su i dobri,,,,,kad ionako ima drugih zanrova kolko ti cuka oce,,,barem o piratima nema,,, neka Kapetana
__________________
<Say Hello To My Little Friend>
striker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 10:24   #8
Quote:
Elisha kaže: Pogledaj post
Predviđam povratak Holandeza i Keire Knightley i Orlanda Blooma i njihovog pačića. In spe da nećemo opet vidit Penelopu Cruz i da će petica bit bolja od trojke i četvorke... (insert boob joke here.)
Evo Bloom kaže da će se vratiti ako ga budu zvali, što će reći da se i on želi ogrebati za dio kolača kada je vidio da Pirati još uvijek donose novce.

http://www.worstpreviews.com/headlin...=23052&count=0

Iskreno, mislim da ni on ni Knightley nisu potrebni u petici. Četvorka je savim dobro uspjela i bez njih. Kako je netko rekao cvilidretama koji plaču za njima:"Ovo su Pirati s Kariba, ne Mladi ljubavnici s Kariba."
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 10:04   #9
Nove informacije o filmu. Terry Rossio iznova piše scenarij za film, za koji se čini da neće izaći prije 2014.

http://screenrant.com/pirates-caribb...comment-466130
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 19:36   #10
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Četvorka je savim dobro uspjela i bez njih
O tom potom...
Osim toga, koja je svrha radit temu za film za koji se ni ne zna hoce li se snimati, nego postoji samo scenarij predvidjen za snimanje.
Di je jos 2014-a... AKO ga i odluce snimati.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 20:57   #11
Neee....zašto,ali zašto sve moraju uništiti beskonačnim snimanjem nastavaka...
stavrno volim Pirate,ali što je previše, previše je...
treba znati kada stati....
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 22:40   #12
Meni su zabavani pa makar bilo i 10 nastavaka
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 11:23   #13
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Osim toga, koja je svrha radit temu za film za koji se ni ne zna hoce li se snimati, nego postoji samo scenarij predvidjen za snimanje.
Di je jos 2014-a... AKO ga i odluce snimati.
Nisu ovi iz kompanije Walt Disney glupi da ispuste koku koja nese zlatna jaja.

Evo i Judi Dench kaže da jedva čeka ponovno raditi s Deppom u petom dijelu Pirata.

http://www.people.co.uk/2011/11/13/d...2039-23557714/

But it has had its benefits such as playing opposite some of the worlds most handsome leading men like Pierce and Daniel, 43. And also Johnny Depp, she added with a smile. She met him during her cameo role in Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides and in 2000 movie hit Chocolat .

Ive made a number of friends over the years, but someone I particularly got on with was Johnny, she said.

Hes absolutely delightful and full of integrity. Hes a passion of mine and I cant wait to work with him again in the next Pirates film.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 11:57   #14
Sve dok Depp glumi gledat ću koliko god da bude nastavaka...

Navodno će ih biti 7
__________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.
fashion guru is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 15:22   #15
Već nakon prvog priča mi nije imala smisla ali gledam i dalje zbog odlične glumačke ekipe mada su se u zadnjem dijelu prorijedile Sparowe doskočice.Gledat ću i dalje volim piratske filmove!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 12:13   #16
http://www.contactmusic.com/news/kei...ates-5_3333458

Keith Richards se vraća u ulozi Jackovog piratskog oca u petom filmu.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 14:27   #17
I tako je uništena još jedna franšiza...

Da se razumemo, meni je ovo jedna od omiljenih franšiza - ako je tako moram nazvati.

Prvi deo sam gledala mali milion puta, i gledaću ga verovatno još toliko.
Drugi manje-više, nije loš, ali takođe nije bio ni preko potreban. Ali dobro, kad je već snimljen, neka ga, nije loš.
Treći je već bio previše, da ne spominjem što se Jack pojavljuje tek nakon pola sata, ali opet, hajde, neka, ionako je drugi završen sa znakom pitanja.
Četvrti... zabavan, ali to više nije to. Nisu to PotC na koje sam navikla. Prosto... bespotreban.

I sad, ako snime peti... ne znam šta se tu više ima snimati. Prvi deo je završen kao priča za sebe, i sasvim je razumno bilo tu stati. Zbog isplativosti su snimili još jedan, namerno ga završili tako da za sobom povuče snimanje novog. Tri su još i dosta, ali sve nakon toga je višak.

Volim ja Jacka, obožavam Deppa, ali mislim da mu ovo nije trebalo... a ni njima da unište franšizu.
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 20:27   #18
Meni samo nije jasno o kakvoj priči govorite?

To je avanturistički film. Nema nekakvu povezanu radnju već je svaki film za sebe. Meni su dobri i gledat ću ih uvijek. Volim se malo opustiti, pogledat Karibe i Sparrowa.

Meni je James Bond silovanje franšize. Šta, svi su na isti kalup i tako već 50 godina. Međutim nikome ne smeta. Mission Impossible je isto "bio silovanje franšize" pa su kritike i gledatelji oduševljeni. Film razbio box office i pobrao sve pozitivne kritike.

Resident Evil je šrot ali eto, ide i peti ili šesti film. Jer se puni box office.

Najjači su mi ovi koji seru po franšizi sa marketinškog ili nekog drugog aspekta. Film ko film, pogledat ću ga bez nekih velikih očekivanja. Niti jedan nije bio spektakl ali su bili pristojni za pogledat. I hvala bogu da neće gasit film koji okreće lovu.
Rendolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 21:59   #19
neka oni dalje snimaju,jacka nikad dosta nadam se da će i ovom bit sirene

Quote:
Rendolf kaže: Pogledaj post
Meni je James Bond silovanje franšize. Šta, svi su na isti kalup i tako već 50 godina. Međutim nikome ne smeta. Mission Impossible je isto "bio silovanje franšize" pa su kritike i gledatelji oduševljeni. Film razbio box office i pobrao sve pozitivne kritike.
baš to,nikad se nitko ne žali na to što ima milijun tih bond filmova,a i batman isto tako,ove godine je izašao batman film,a već se sljedeće planira snimat reboot i onih saw filmova isto ima 7-8 pa nitko ništa.pirati su baš super,mogu ih gledat i djeca i odrasli,a kome se ne sviđa što snimaju nek ne gleda.neće svijet propast ako propuste jedan film
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 14:00   #20
Quote:
Artemiana kaže: Pogledaj post
Volim ja Jacka, obožavam Deppa, ali mislim da mu ovo nije trebalo... a ni njima da unište franšizu.
Kakvo uništavanje franšize ako priča ide dalje?

Quote:
Rendolf kaže: Pogledaj post
Meni samo nije jasno o kakvoj priči govorite?

To je avanturistički film. Nema nekakvu povezanu radnju već je svaki film za sebe. Meni su dobri i gledat ću ih uvijek. Volim se malo opustiti, pogledat Karibe i Sparrowa.
Bolje bi bilo reći da je samo prvi bio sam za sebe, dok su svi ostali najavljivali neki nastavak.

Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
nadam se da će i ovom bit sirene
Ja se nadam da neće. Bolje da stave nešto dosad neviđeno u serijalu, kao npr. duhove. ili morsku zmiju, ili nekakve Asteke...
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.