Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2016., 08:29   #801
Sta cu slusati sada!?
Nemrem se vracat na 101, nemrem
A Bilic, veliku uslugu su bili duzni nekom, nema druge, odbijam vjerovati da je namjerno
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 13:44   #802
Ne razumijem čemu Bilić? Dečko se trudi ali uzalud, skroz je bez veze.

Po mojem bi daleko bolje bilo da su doveli Dubravca i Pavlicu. Barem bi zajebancija bila garantirana.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 15:14   #803
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem čemu Bilić? Dečko se trudi ali uzalud, skroz je bez veze.

Po mojem bi daleko bolje bilo da su doveli Dubravca i Pavlicu. Barem bi zajebancija bila garantirana.
D.Bilić je bar dosljedan sebi pa je ujutro dvaput prije i samo jednom iza stvari spomeno da je Ed Sharan rođen 91
Inace neznam kak bi prezivio da nije takvu provalu imao

Ak niš drugo njega nediraju hejteri pa vjerujem da bude jos tak urnebesno dobrih fora svako jutro

Nadam se da bude dobio kakva pojacanja uskoro a isto tak bezvezna...

lol
Najgore je to kaj su ga zvali na yammat i kaj ga plaćaju za sve to....


@Biljka--- sumnjam da se bude ikad takav duet ponovio u nasem eteru
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 08:11   #804
Okrenem na yammat i imam kaj čut. Bilić s svojim idiotarijama i preseravanjem na Yammatu. Umjesto Peha I Šveca, eto, ja moram slušat Bilića.

Za ubit se...

Odem na Plavi a tamo Antonija, mega-antitalent iz RTL-a ( zar se je za čudti?)
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 08:42   #805
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Okrenem na yammat i imam kaj čut. Bilić s svojim idiotarijama i preseravanjem na Yammatu. Umjesto Peha I Šveca, eto, ja moram slušat Bilića.

Za ubit se...

Odem na Plavi a tamo Antonija, mega-antitalent iz RTL-a ( zar se je za čudti?)
Prebacim na Otvoreni tamo Mišerićka Postavlja pitanja eteru.


Uz sve svoje mane HR1 je postao zapravo jedini izbor.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 10:16   #806
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Okrenem na yammat i imam kaj čut. Bilić s svojim idiotarijama i preseravanjem na Yammatu. Umjesto Peha I Šveca, eto, ja moram slušat Bilića.
Ja se iskreno nadam da će bar Petak u jutro bit kako bog zapovida.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 11:40   #807
...

Ma o cemu vi pricate ljudi? Pa kome nece leci vrhunska najava:
Yammat - Daniel Bilic najava Yammat FM - Humor Eliminator (06.09.2016) - 12.31 PM

u Pevecu vec raspravljaju da predju s Narodnog na jutarnji termin Yammata. Zeljezarija, PVC i namjestaj, kazu da se ljudi duze zadrzavaju u prostorijama uz Bilica. Posebno PVC garniture gdje Petko biljezi losiji trend slusanost

"Konkretni smo u eteru, ne glumatamo. Prirodni smo ispred mikrofona.

Čime ste pridobili Bilića u svoj tim? Pitao sam ga: "Dobro Biliću, jel dolaziš ti u Laubu ili ne? Neću to te pitati 3 puta

Alen Balen: Yammat FM & Daniel Bilić medijski su prst i nokat "

obratite paznju na konstrukcije i tko se nudi kao spasitelj, a sam sudjeluje u istoj igri nad kojom se zgraza: Ja sam mučko đubre koje voli dobiti iskrenost od ljudi" (31.08.2016)


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 06:10   #808
švec
dobro da danas radim od 6
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 06:19   #809
upravo je Švec najavio da je po novoj shemi Maminho u programu
petkom od 21h, i vikendom, ali nisam čuo u koje vrijeme točno.
to je ok, inače je yammat nakon 19h mrtav, bit će super čuti
nečiji glas u kasnijem terminu, pogotovo maminhov.
Tanz Kommanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 06:58   #810
Uhhhh, ajde barem je petak ujutro normalan.
A bio je i Dino ovaj tjedan par dana poslije 7 navečer. Sasvim dobro.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:08   #811
U svemu tome drago mi je da u jesenskoj shemi ne čujem Jelaša i Reu.

Jelaš fakat nije za eter, na stranu to što kuži glazbu.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 12:15   #812
___

Ne znam Tascam, jako blago primas srcu gornje citate.

Kako komentiraju Karolo, Šafrona i Unkle cinjenicu da su Bilic i (Balen) Yammat > prst i nokat?

Cekajte, nije izjavio domar ili bilo tko, vec sam Balen. Riba pocinje smrditi na neuobicajenim mjestima.



...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 15:27   #813
Sad se karolu sigurno sviđa Yammat jer debelo naginje formatu

Jad i bjeda u što se pretvorio . Još ona debilna reklama za Bilića

škemba od pive i fileka
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 16:20   #814
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
U svemu tome drago mi je da u jesenskoj shemi ne čujem Jelaša i Reu.
dao bi deset DBilića za Reu ujutro
istina da bi na njen jingle otišlo pol tog jutra al ona sigurno nebi bila dobre volje stalno i rađe bi nju slušao kak je zmazala marte na koncertu brand new heavisa kad su svirali na nekom polju kod Dortmunda u proljeće 2006-e neg ovog dbila da bilo kad bilo kaj priča...

Vjerujem da Yammat može još gore jer brijem da budu čuli kritike pa smislili neko pojačanje al sad sam već prešao u zonu sumraka pa bolje da stanem...

Čak je i Švec danas bio super nakon četri dana onoga...
Sad ima puno dječice na cestama pa ima više inspiracije
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 21:06   #815
Quote:
werdas kaže: Pogledaj post
dao bi deset DBilića za Reu ujutro
istina da bi na njen jingle otišlo pol tog jutra al ona sigurno nebi bila dobre volje stalno i rađe bi nju slušao kak je zmazala marte na koncertu brand new heavisa kad su svirali na nekom polju kod Dortmunda u proljeće 2006-e neg ovog dbila da bilo kad bilo kaj priča...

Vjerujem da Yammat može još gore jer brijem da budu čuli kritike pa smislili neko pojačanje al sad sam već prešao u zonu sumraka pa bolje da stanem...

Čak je i Švec danas bio super nakon četri dana onoga...
Sad ima puno dječice na cestama pa ima više inspiracije
Čudno, kao god sam ga slušao, pričao je samo o hrani, naročito Istarskoj kuhinji.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 22:04   #816
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
Čudno, kao god sam ga slušao, pričao je samo o hrani, naročito Istarskoj kuhinji.
to tak ide...
https://youtu.be/kowKFQQulKc?t=32s
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 12:27   #817
Odlicno su popratili izbore...javljanja...reportaze...svega je bilo
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 21:51   #818
...

Slobodno me ispravite ako nije pravilo, ali ne sjecam se kad sam na pumpi cuo stanicu a da nije iz radionice Antena/Otvoreni...

jutros dosta rano svira Yamnica i bas pitam klinca koji radi, zasto bas nju slusa? Veli on skromno, da ih je tek poceo slusati, da imaju odlicnu glazbu, a da najvise voli (citiram) onog super lika koji navecer pusta - Maminja. Navodi, kad je sam ujutro, da na njih uvijek okrece stanicu

E, sad, olaksala se tamna strana Ibelorovog danas, a Yammat ima dosta cudne kriterije prema "novim" voditeljima, pa me nesto frka, da ne dobiju jos jednog DJ-a zaposlenika.

Zvati se jedino moze DJ Bahatinjo

...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 10:15   #819
Nikako ne mogu prožvakat ovo s Bilićem. Nisam, iskreno, očekivao da će biti od pon-čet, svaki dan. Čuje se/vidi se da je u potpunosti odgajan na "feel good" stanicama bez obzira koga navodi kao svoje uzore. Ali praksa je nešto drugo...čuje se to u glasu, načinu zajebancije, glazbenom odabiru...teško probavljam
prljavi_Heri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 18:03   #820
Quote:
prljavi_Heri kaže: Pogledaj post
Nikako ne mogu prožvakat ovo s Bilićem. Nisam, iskreno, očekivao da će biti od pon-čet, svaki dan. Čuje se/vidi se da je u potpunosti odgajan na "feel good" stanicama bez obzira koga navodi kao svoje uzore. Ali praksa je nešto drugo...čuje se to u glasu, načinu zajebancije, glazbenom odabiru...teško probavljam
Negtdje je bilo da su komentirali koko zaposlenici koji tako govore (stjuardese, tazglas. hostese itd, a ne samo radijski voditelji) da to pomalo prelazi u profesionalnu deformaciju, tako da znaju neko vreme pričati i privatno.
Možda mu treba vremena da se "aklimatizira".

BTW, ne znam tko je to bio u eteru, ali radovao se kad je najavio da će u studiju dobiti gramofon.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.