Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2017., 14:44   #21
Meni je Emma draga, ali fizički još uvijek izgleda kao da ima jedva 15 godina. Jest slatka, ali nije mi nipošto neka vau ljepotica. Nije mi baš za Belle, ne znam. Barem je razlika u godinama između nje i Stevensa primjerena, što se ne bi moglo reći za Seydoux i Cassela.
Bit će ovo vjerojatno jedna vizualno lijepo upakirana diznijevska slikovnica, kao i Pepeljuga, oku ugodna sat i po, dva neobavezne, perolake zabave, ali ništa što ne padne u zaborav ubrzo nakon gledanja.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 14:56   #22
Quote:
SpoBob kaže: Pogledaj post
BAD NEWS:
Vidio sam trailer u kinu prije La La Landa (u stvari, teaser, samo scena ulaska Belle u dvorac)...
Što reći, izgleda da će film u naša kina ići sinkroniziran...
Lako vama u Zagrebu, možda i dobijete opciju gledanja originalne verzije, ali u manjim gradovima te opcije uglavnom nema.
Stoga, mislim da me u kinu neće vidjeti.
(Edit)
Evo, YT kanal domaćeg distributera potvrđuje:
https://youtu.be/wByXl2ZmVHI
Je l' mene netko jebe u pičku?
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 15:00   #23
why
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 17:05   #24
Iskreno se nadam da ovo sa sinkronizacijom nije istina... Blago rečeno katastrofa.
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 18:52   #25
Quote:
Meron kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da ovo sa sinkronizacijom nije istina... Blago rečeno katastrofa.
Kakve su to gluposti? Pa što oni izvode?!
Sons of bitches
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 21:58   #26
Daj me nemoj klat da je nekom palo napamet sinkronizirat ovo?!
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 02:02   #27
I onaj bfg od spielberga su isto sinkronizirali. Jesu i jungle book?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 09:03   #28
Totalna glupost
Ona derišta koja su u stanju odsjediti dva sata filma valjda znaju i čitati

Pa neće valjda djecu od 3 godine voditi na ovo??
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 13:07   #29
Jungle book je ja isto mislim bio sinkroniziran Znaci nista, tko ima Cinestar, valjda ce biti izbora, tko ne, moze se slikat. Pretjerali su boga mi.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 14:28   #30
Cinestar često daje izbor između originala i sink-verzije, ali samo u Zagrebu (i eventualno još nekom većem centru).
Ja sam osuđen na varaždinski (nije baš u gradu, nego 5-6 km izvan grada, pa mi je i logistika dodatna briga kad mi se ide gledati neki film).
Još jedan problem kod mene i ostalih "provincijskih" Cinestara: neke filmove daju u malom broju digitalnih kopija pa u Cinestar VŽ dolaze nekoliko tjedana kasnije - kao prošle godine Hail Caesar, ili trenutno Monster Calls ("7 minuta nakon ponoći") - ili nikada (Krampus, Priča nad pričama).
http://www.blitz-cinestar.hr/cinesta.../3948/20170114
SpoBob is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 15:34   #31
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Jungle book je ja isto mislim bio sinkroniziran Znaci nista, tko ima Cinestar, valjda ce biti izbora, tko ne, moze se slikat. Pretjerali su boga mi.
Jungle book nije bio sinkroniziran.
Tomo1972 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 20:24   #32
Neki ljudi ne razumiju, ono zbog čega je Emma fatalna nije samo prelijepo lice (izabrana više puta za najljepše lice svijeta) već njena osobnost. Nije još jedna ukočena, isprazna, praznoglava zvijezda koja trči za parama. Vrlo je draga, šarmantna, inteligentna, jednostavna i neopterećena. Vrlo je classy cura. Ne promovira golotinju. Sluša sugovornika dok govori i ne odrađuje intervju samo da ga odradi. Ima karakter, unatoč slavi i novcu upisala je fakultet na vrlo dobrom engleskom sveučilištu i završila ga u roku. Pametna je. Ona jednostavno ostavlja dojam. To je ono što je kod nje bitno. Ukratko, to je žena s manirima kakvu bi svaki normalan muškarac oženio. Gledati nju isključivo kroz izgled je krivo.
jackyrobert is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 20:59   #33
Uopste nema prelijepo lice za razliku od Belle
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 21:16   #34
Quote:
jackyrobert kaže: Pogledaj post
Neki ljudi ne razumiju, ono zbog čega je Emma fatalna nije samo prelijepo lice (izabrana više puta za najljepše lice svijeta) već njena osobnost. Nije još jedna ukočena, isprazna, praznoglava zvijezda koja trči za parama. Vrlo je draga, šarmantna, inteligentna, jednostavna i neopterećena. Vrlo je classy cura. Ne promovira golotinju. Sluša sugovornika dok govori i ne odrađuje intervju samo da ga odradi. Ima karakter, unatoč slavi i novcu upisala je fakultet na vrlo dobrom engleskom sveučilištu i završila ga u roku. Pametna je. Ona jednostavno ostavlja dojam. To je ono što je kod nje bitno. Ukratko, to je žena s manirima kakvu bi svaki normalan muškarac oženio. Gledati nju isključivo kroz izgled je krivo.
A gle, nju izabere jedan časopis, drugi odabere Anđu, treći Scarlett, četvrti Jennifer Lawrence...
Ljepota je vrlo subjektivna kategorija. Tebi je Emma femme fatale, meni je prosječno slatka cura. Pametna, draga, pristojna, ali nije mi fizički za ulogu Belle.

Sto ljudi sto ćudi.

Što se tiče sinkronizacije
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 22:53   #35
Meni je ona vjecito musava

Velik doprinos ukupnom dojmu o njoj je cinjenica da je glumila tu Hermione 10ak godina a lik je vjecito bio iritacija par ekselans tako da.... Nije losa glumica, nije tupson, nije ni ruzna, sve to stoji, al da je sad karizma i posebnost neznam kakva....tesko.
Mozda ispadne dobro, a mozda i ne, vidjet cemo. Fizicki, nije mi bas tipicna Belle, no nije ni bitno, ako je dobro odradila, bit ce to super
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:22   #36
Preskačem kino, čekam cam ili ako izdržim dvd rip😂😂😂

Poslano sa mog F3111 koristeći Tapatalk
jodulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 23:40   #37
Ako nekom nije lijepa neka onda napiše osobno mi nije lijepa, a ne nije lijepa. Ni meni Anđa od prije 10 godina nije osobno bila lijepa, što ne znači da objektivno nije lijepa, jer je bila.

Svjetski poznati časopis AskMen je radio veliku anketu, dakle glasači su izabrali, muškarci, a ne novinari. pobijedila je uvjerljivo. Da ne nabrajam sad gdje je sve dalje pobijedila je bi potrajalo, gotovo da nema časopisa gdje nije bila u tom izboru. Važno je i to da je prirodna ljepotica, skini joj šminku i opet će biti tip-top. Ali eto, dečki ju vole osim zbog slatkog lica prvenstveno zbog šarma, ono zbog čega je ona omiljena je to što je onaj majčinski topli jednostavni tip cure u koji se muškarci zaljubljuju, a ne koji im služi za ispraznit...je li...dakle ona u muškarcu izaziva poštovanje i to da je gledaju na način 'joj kako je lijepa', a ne na način 'joj kako je dobra šta bih joj radio, kolke dinje ima', dakle ne potiče na zadovoljavanje niskih nagona već nešto dublje. I baš zato ju vole.
jackyrobert is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 00:51   #38
Ouuuukej, ti si veliki fan, smatraš da je treba ženiti i obožavati na pijedestalu
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 06:32   #39
Quote:
jackyrobert kaže: Pogledaj post
Neki ljudi ne razumiju, ono zbog čega je Emma fatalna nije samo prelijepo lice (izabrana više puta za najljepše lice svijeta) već njena osobnost. Nije još jedna ukočena, isprazna, praznoglava zvijezda koja trči za parama. Vrlo je draga, šarmantna, inteligentna, jednostavna i neopterećena. Vrlo je classy cura. Ne promovira golotinju. Sluša sugovornika dok govori i ne odrađuje intervju samo da ga odradi. Ima karakter, unatoč slavi i novcu upisala je fakultet na vrlo dobrom engleskom sveučilištu i završila ga u roku. Pametna je. Ona jednostavno ostavlja dojam. To je ono što je kod nje bitno. Ukratko, to je žena s manirima kakvu bi svaki normalan muškarac oženio. Gledati nju isključivo kroz izgled je krivo.
Emma nije ružna ,slatka je ali daleko je od ljepotice (uz svo poštovanje za različitost ukusa).
Popularna je i cijenjena kao glumica isključivo zbog HP serijala i činjenice da je Engleskinja, budući da ameri oduvijek imaju fetiš na engleske glumce i glumice.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 12:29   #40
A čuj, tebi nije ljepotica, meni i mnogim drugima je, uključujući i Disneya očito, ali šta Disney zna, i to je to. Opinions što bi englezi rekli.
jackyrobert is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.