Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2015., 12:41   #41
Kako je čudno slušat normalan zvučnik nakon ovog laptopskog.
Mystery phantom is offline  
Old 24.05.2015., 13:35   #42
Koja vam se misao upravo vrti po glavi? (8)

Dok setam psa, imam filing da uglavnom on mene seta.. Danas me nepogresivo odsetao do kuje doge..oduvijek je bio megaloman i uz to submisivnih sklonosti
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 24.05.2015., 13:54   #43
Babunović.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Old 24.05.2015., 14:20   #44
Evo ti 10 lipa, kupi si mozak bolji od tog koji imaš.
__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Old 24.05.2015., 14:24   #45
Kad malo bolje razmislim, da mi je sve jasno, i da sve znam.
Henson is offline  
Old 24.05.2015., 14:28   #46
Dosta s predbračnom čistoćom, pliz
Inconnu is offline  
Old 24.05.2015., 14:38   #47
Quote:
vedizzle kaže: Pogledaj post
Jesi gledao Contracted ili The divide?
It Follows. Pogledaj ako nisi, super je filmic.
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
"Prekinula jer sam pedobear."
Mislim da su svi bar jednom tako procitali.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Old 24.05.2015., 14:48   #48
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
It Follows. Pogledaj ako nisi, super je filmic.
Ma da? Mene je malo razočarao, ali ja sam svašta očekivala.
Inconnu is offline  
Old 24.05.2015., 14:51   #49
keksi s punjenjem od vanilije, sladoled s najfinijim okusima, mnogo posla i vijugava šarena lopta u glavi. oči kao lizalice
ultramundane is offline  
Old 24.05.2015., 14:54   #50
Gospodar lojtri.
Mystery phantom is offline  
Old 24.05.2015., 15:24   #51
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Ma da? Mene je malo razočarao, ali ja sam svašta očekivala.
Mene je razocarala jedna stvar. Kao horor mi se svida. Organski ne mogu podnijeti one slashere i slicne gluposti, tako da mi je ovo bilo pravo osvjezenje, pogotovo u kombinaciji sa onom totalno creepy atmosferom kroz cijeli film. Iako je film uzasno spor, suspensa mi nije falilo i doslovno sam cijelo vrijeme bio na oprezu trazeci spodobe u kutu ekrana (). Depresivno okruzenje i odsustvo ikakvih autoriteta osim policije u nekoliko navrata je samo pridonijelo osjecaju bezizlaznosti i odlicno prenijelo anksioznost koju su zrtve osjecale. Ono sto mi je u filmu falilo je simbolika. U konacnici, sve mi se cini pomalo besmislenim i nisam siguran ima li u filmu ikakve poante. Ne mogu dokuciti sto je film zapravo zelio reci. Svakako, razne se interpretacije mogu razviti. Prisutnost autoriteta je prakticki nepostojeca osim povremeno u vidu neprijatelja. Cinjenica da ostali ne mogu vidjeti ono sto zrtve proganja sugerira na osjecaj neshvacenosti. Cijeli film, kada je tako gledan pomalo baca na simbolicni prikaz adolescencije. Ostavljanje djetinjstva i bezgresnosti koju ono nosi iza sebe, te posljedicno prihvacanje odgovornosti za vlastita djela koja ce nas pratiti ostatak nasih zivota. Odsustvo roditelja koje nerijetko guramo od sebe i problemi koji, iako su nama veliki, nisu nesto sto nasi prijatelji mogu uistinu shvatiti jer su i sami zaokupljeni vlastitim demonima. Problem je samo sto ne mislim da je to tocna interpretacija, zapravo, problem je sto mislim da tocne interpretacije niti nema.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar

Zadnje uređivanje Abaddon0100 : 24.05.2015. at 15:51.
Abaddon0100 is offline  
Old 24.05.2015., 15:48   #52
Da, to i jest najčešća interpretacija. Uz kolosalnu glupost da film upozorava na opasnosti neodgovornog i preranog stupanja u seks. Mogla bih prihvatiti tu interpretaciju o odrastanju, ali znaš šta, već sam fakat umorna od tih alegorija i skrivanja svih grešaka i propusta filma iza tog plašta nedokučive autorove ideje. Ono, može biti rupa koliko hoćeš, ali hej, on je našao način da simbolikom dočara odgovornosti i nedaće odrastanja!!1
I onda kao kažu, pa nije ni bitno ima li film smisla ili nema. Pa jebemu, bitno je. Nije mi ovo treći pogledani film u životu pa da će mi ovak nešto razjapit usta do poda jer je oh tako misteriozno.

Redatelj svakako ima potencijala, ta carpenterovska atmosfera je stvarno genijalna, soundtrack, Detroit kao mjesto radnje, čak mi je i gluma skroz ok. A i premisa je istovremeno blesava i intrigantna, što otvara mogućnost da na kraju cijela poanta ispadne genijalna, ali velim, nije me baš kupio u tom smislu.

Ali da, preporučila bih ga i ja, ipak.

OT . Dovršiti danas!
Inconnu is offline  
Old 24.05.2015., 15:51   #53
Sutra....kako cu nositi tri tanjura i truditi se goste ne polijevati sa umakom koji se nalazi u tim tanjurima, dakle o umaku, mojoj nocnoj mori.

I onda jos o tome kako ca.10 knjiga u ova dva tjedna procitati
Aminakojim is offline  
Old 24.05.2015., 15:57   #54
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Da, to i jest najčešća interpretacija. Uz kolosalnu glupost da film upozorava na opasnosti neodgovornog i preranog stupanja u seks. Mogla bih prihvatiti tu interpretaciju o odrastanju, ali znaš šta, već sam fakat umorna od tih alegorija i skrivanja svih grešaka i propusta filma iza tog plašta nedokučive autorove ideje.
Da, ovo i mene zivcira. Volim preneseno znacenje, ali smatram da se mora sve poklapati. Kada se sve poklapa - shvatim, a ovdje ne shvacam pa mi je, shodno tome, nepostojanje ikakve poante i glavna zamjerka filmu. Ali sta je, je, bolji je od vecine horora u zadnje vrijeme.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Old 24.05.2015., 19:18   #55
Nadolazeći bi trebao biti zadnji od udarnih tjedana. Ajmo ajmo!
Inconnu is offline  
Old 24.05.2015., 19:57   #56
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
It Follows. Pogledaj ako nisi, super je filmic.

Mogao bih, djeluje da bi moglo bit zanimljivo, i hvala tebi i Inconnu na nespoilanju na nižim odgovorima, top notch review

Inače, kad smo već kod filmova, must see korean movies Oldboy i I saw the devil su neki od ovih koje sam pogledao, odlični filmovi
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Old 24.05.2015., 20:03   #57
Quote:
vedizzle kaže: Pogledaj post
Inače, kad smo već kod filmova, must see korean movies Oldboy i I saw the devil su neki od ovih koje sam pogledao, odlični filmovi
Već godinu-dvije ništa korejsko nisam pogledala, malo sam se zasitila tog izričaja, ali da, radi se o jako kvalitetnoj kinematografiji.
Nisam dosta toga s liste pogledala, pogotovo akciju i komediju, ali apsolutni vrh mi je, uz Oldboy i Mother, Memories of murder, a 3-Iron mi je ostao u sjećanju kao jedan od najneobičnijih ljubavnih filmova ikad. Dvoje glavnih likova ne izmijene ni jednu riječ tijekom filma/romanse.
Na Oasis sam plakala, užasno težak i mučan, ali predivan film.
Inconnu is offline  
Old 24.05.2015., 20:08   #58
Simpsoni ne mozete se sa Star Wars_om rugati.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 24.05.2015., 21:40   #59
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Već godinu-dvije ništa korejsko nisam pogledala, malo sam se zasitila tog izričaja, ali da, radi se o jako kvalitetnoj kinematografiji.
Nisam dosta toga s liste pogledala, pogotovo akciju i komediju, ali apsolutni vrh mi je, uz Oldboy i Mother, Memories of murder, a 3-Iron mi je ostao u sjećanju kao jedan od najneobičnijih ljubavnih filmova ikad. Dvoje glavnih likova ne izmijene ni jednu riječ tijekom filma/romanse.
Na Oasis sam plakala, užasno težak i mučan, ali predivan film.
Nisam ni ja odavno gledao korejske filmove, nikako da ih se sjetim, zato sam ovu listu bookmarkao pa ću pogledati štagod Mother sam isto gledao, odličan film, a 3-Iron možda budem u kakvom društvu zasad me osim ovih ostalih trilera zanimaju malo i ovi sa horror žanrom, azijci su poprilično zanimljivi u tom žanru
__________________
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
vedizzle is offline  
Old 24.05.2015., 21:46   #60
Potpisujem
sicky is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.