Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2016., 16:45   #41
Quote:
DreamShadow kaže: Pogledaj post
Generacija od '92-'93 do danas je slika i prilika stagnacije čovjeka.

Osobine 95% te generacije su netolerancija, plitkost, nepristupačnost, egocentrična nezainteresiranost, sebičnost, razmaženost, neracionalna izgubljenost, lijenost, pravocrtnost i materijalizam. Sramota, jad i bijeda čovječanstva. Nikad prije ove osobine nisu bile toliko grupno izražene u tolikom obujmu društva.
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 16:57   #42
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
kakve su ti to glupe generalizacije, pogledaj sebe prvo i vidi dal se nesto od ovoga moze na tebe primijeniti
I mislio sam da će netko okrenuti na kartu generaliziranja jer je teško primiti istinu, pogotovo bolnu. S ponosom mogu reći da nemam niti jednu od navedenih osobina jer nikad nisam, niti ću ikad biti priglupa osoba ugravirana u mediokritet društva. A nadasve, moja pozicija u ovom ''civiliziranom/modernom'' društvu kakvim ga većina naziva mi omogućuje da obavljam razgovore s tisućama i tisućama ljudi godišnje i bez dlake na jeziku mogu potvrditi sve što sam prvotno napisao. Psihologija je najjači alat ''modernog društva''. Ali da, 95% ljudi rečene generacije ima gotovo sve ili čak sve osobine. Poražavajuće.
DreamShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 17:40   #43
Quote:
DreamShadow kaže: Pogledaj post
I mislio sam da će netko okrenuti na kartu generaliziranja jer je teško primiti istinu, pogotovo bolnu. S ponosom mogu reći da nemam niti jednu od navedenih osobina jer nikad nisam, niti ću ikad biti priglupa osoba ugravirana u mediokritet društva. A nadasve, moja pozicija u ovom ''civiliziranom/modernom'' društvu kakvim ga većina naziva mi omogućuje da obavljam razgovore s tisućama i tisućama ljudi godišnje i bez dlake na jeziku mogu potvrditi sve što sam prvotno napisao. Psihologija je najjači alat ''modernog društva''. Ali da, 95% ljudi rečene generacije ima gotovo sve ili čak sve osobine. Poražavajuće.
uff a ti si tak savrseno bice, svi ti se trebamo klanjati ocito

ovo trolanje s psihologijom i kak ti razgovaras s tisucama ljudi necu ni komentirat, daj se malo vise potrudi kad ides trolat ubuduce
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 17:47   #44
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
uff a ti si tak savrseno bice, svi ti se trebamo klanjati ocito

ovo trolanje s psihologijom i kak ti razgovaras s tisucama ljudi necu ni komentirat, daj se malo vise potrudi kad ides trolat ubuduce
Cinizam, tvrdoglavost i negiranje nisam naveo u prvotnom postu, hvala što si me podsjetio.
DreamShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 18:07   #45
Quote:
DreamShadow kaže: Pogledaj post
Cinizam, tvrdoglavost i negiranje nisam naveo u prvotnom postu, hvala što si me podsjetio.
a meni pise u podacima koja sam generacija tocno, kako si samo dosao do zakljucka da su samo generacije 92-93 opterecene tako uzasnim problemima, mislim zabavno mi je kak me pokusavas isprovocirati ovim trolanjem al ne vidim poantu
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 19:12   #46
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
a meni pise u podacima koja sam generacija tocno, kako si samo dosao do zakljucka da su samo generacije 92-93 opterecene tako uzasnim problemima, mislim zabavno mi je kak me pokusavas isprovocirati ovim trolanjem al ne vidim poantu
Ja bi mogao upravo reći da si ti taj koji trolla jer ja ne pokušavam apsolutno ništa tebi napraviti, ti si se našao prozvan u mojem postu i ti si mene citirao i napao. Već sam ti rekao, istinu je teško prihvatiti nekad, pogotovo negativnu. Ako si se ti našao uvrijeđen, to je tvoj problem. Ja sam konstatirao činjenice temeljene na vlastitim saznanjima/seminarima/proučavanjima i viđenim vlastitim očima, odnosno saslušanim vlastitim ušima.

To što ti osjećaš potrebu braniti sebe ili nekog drugog iz frustracijskih ili potresnih razloga nije moj problem također, ali je lagano uočiljivo s obzirom na činjenicu da si prvu svoju konstataciju iskoristio da bi me oblatio i okrenuo priču na mene što je standardno, a kad od toga nisi dobio željenu reakciju, onda si okrenuo na cinizam i negiranje jer ti je to jedino ostalo. Fokusiraj se na druge stvari, moj post nije bio okrenut tebi osobno ionako, nemoj ga doživljavati tako.
DreamShadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 19:32   #47
Quote:
DreamShadow kaže: Pogledaj post
Ja bi mogao upravo reći da si ti taj koji trolla jer ja ne pokušavam apsolutno ništa tebi napraviti, ti si se našao prozvan u mojem postu i ti si mene citirao i napao. Već sam ti rekao, istinu je teško prihvatiti nekad, pogotovo negativnu. Ako si se ti našao uvrijeđen, to je tvoj problem. Ja sam konstatirao činjenice temeljene na vlastitim saznanjima/seminarima/proučavanjima i viđenim vlastitim očima, odnosno saslušanim vlastitim ušima.

To što ti osjećaš potrebu braniti sebe ili nekog drugog iz frustracijskih ili potresnih razloga nije moj problem također, ali je lagano uočiljivo s obzirom na činjenicu da si prvu svoju konstataciju iskoristio da bi me oblatio i okrenuo priču na mene što je standardno, a kad od toga nisi dobio željenu reakciju, onda si okrenuo na cinizam i negiranje jer ti je to jedino ostalo. Fokusiraj se na druge stvari, moj post nije bio okrenut tebi osobno ionako, nemoj ga doživljavati tako.
klasicna obrana tako da se pravis pametan, reci mi tko si ti i kakva si ti to znanstvena istrazivanja radio i gdje si ih objavio da mozes generalizirati da su deseci tisuca ljudi rodjeni u to doba sjebani na neki nacin
mislim ocito si prof. dr. psihologije i napravio si brojna i dugotrajna istrazivanja koja su potvrdili drugi ugledni znanstvenici kad si tako siguran da je to istina jel

do tad ovo je sve puko trolanje kojeg sam vidio puno puta u ovom obliku na ovom forumu
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 21:55   #48
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
klasicna obrana tako da se pravis pametan, reci mi tko si ti i kakva si ti to znanstvena istrazivanja radio i gdje si ih objavio da mozes generalizirati da su deseci tisuca ljudi rodjeni u to doba sjebani na neki nacin
mislim ocito si prof. dr. psihologije i napravio si brojna i dugotrajna istrazivanja koja su potvrdili drugi ugledni znanstvenici kad si tako siguran da je to istina jel

do tad ovo je sve puko trolanje kojeg sam vidio puno puta u ovom obliku na ovom forumu
on je rekao generacije '92 pa do danas, dakle tu spada oko milijun ljudi. on ih ocito sve poznaje pa je mogao izbrojati i napraviti taj postotak.

btw mene također zanima psihologija, pa sam malo istraživao i došao do zaključka da ljudi koji imaju slovo "w" u nadimku su glupi ko kurac.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 21:58   #49
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
on je rekao generacije '92 pa do danas, dakle tu spada oko milijun ljudi. on ih ocito sve poznaje pa je mogao izbrojati i napraviti taj postotak.

btw mene također zanima psihologija, pa sam malo istraživao i došao do zaključka da ljudi koji imaju slovo "w" u nadimku su glupi ko kurac.
gle zbilja previdio sam totalno, pa imamo pravog prof. dr. akademika psihologije i drustvenih znanosti ovdje na forumu

mene zanima jos uvijek di je nas akademik objavio svoje znanstvene radove, vrlo me zanima njegovo istrazivanje
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 09:09   #50
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Sve si donro rekel osim jedne stvari...
Danas deca igraju nogomet i kosarku na igricama i smartfonima...
Da...

Pre 2 dana gledam neku reportazu o jednom jezeru u Srbiji ( turisticka destinacija) i pitaju devojcicu tinejdzerku sta joj se tu svidja, a ona kaze : ''Svidja mi se sto se ovde druzimo, a u Beogradu svi samo gledaju u telefone!''
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 15:35   #51
Ne želim zastupati niti mlade niti starije. Samo bih voljela podjeliti svoje mišljenje. Danas nažalost živimo u materijalnom svijetu gdje se mladim osobama daje primjer da nije bitno što radiš ( čak i ako si nezadovoljan, bitan je profit ). Ne želim generalizirati, naravno uvijek postoje iznimke. Naravno uz takvo razmišljanje dolazi i određeno ponašanje. Bojim se da mlade danas podižemo na apsolutno krivi način. Nitko ih ne potiče da se razvijaju za ono što ih doista zanima. Ako dijete kaže ne želim na fakultet, roditeljima je to kraj dijetetove karijere. Na mlade se stvara toliki pritisak i strah za vlastitu budućnost da su nažalost brojke o mladima koji boluju od depresije i anksioznosti poražavajuće. Istina je da nije uvijek ni sve na roditeljima i odraslima, već je tu uključeno i društvo i puno drugih aspekata, ali bojim se da im ni mi sami ne dajemo bolju sliku. Puno ljudi je prihvatilo život onakav kakav je bez borbe bez ustrajnosti i nažalost kada dijete pokaže drugačiji interes odmah ga se sreže u korijenu. Mislim da smo općenito zaboravili da ljudskost treba biti na prvom mjestu, da drugima trebamo pomoći i da nam oni koji su loši samo daju dobar primjer kakvima da ne budemo. Evo moj najveći strah je da mi samo upiremo prstima na mlađe generacije, a ne pitamo se od koga to uče. Kažu da nas kod drugih najviše živciraju one osobine koje i mi sami posjedujemo ( dapače dokazano je da ih prve primjećujemo ).
Ovim putem ne želim nikoga uvrijediti jer kao što sam rekla ništa ne globaliziram, uvijek postoje iznimke.
Axelia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.