Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Pobjednica AusOpena 2017. je?
Serena 4 66.67%
Venus 2 33.33%
Glasovatelji: 6. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 04:12   #61
Odvratna publika čitav meč,na UE neceve duple samo deri , a i buyukakcay je sama odvratna ko i uvijek.... uvijek nešto sere sucu, svaki meč isto sranje .A da ne pričam o dozi sreće sa necevima Kako se ovakvim ljudima posreći,to nema nigdi...Dodinapova je gotova fizički,nemože više ni ubacit servis,GSM...
blackkeys18 is offline  
Old 17.01.2017., 04:19   #62
FH napravio svoje, 6:4 prvi za mutter
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Old 17.01.2017., 04:26   #63
Donna fino pocela a i sexy mi je bas. Mislim ds ima isti outfit ko bouchard a njih dvi su mi najdraazse tenisacice...cak ih pratim na instacu

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 17.01.2017., 04:30   #64
4 gema zaredom, ovo bi moglo prelomiti meč.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 17.01.2017., 05:03   #65
Dosao je i taj dan, da Mama umalo propusti 5:0.

Serverena/Shoulderena, nema sto.

Ako sad prebrodi Lucie u drugom kolu, mogla bi imati relativno jednostavan posao do cetvrtfinala. Ako.
Atticus Finch is offline  
Old 17.01.2017., 05:46   #66
Kako je sad Donna bezveze retern u mrezu zakucala na drugi servis Cabrere....lopta za 5:2 i dupli brejk, virtualna mec lopta. Stisni to sad....

EDIT: Eto ga, konacno iskoristila priliku. Sad "samo" odservirati za mec.
Atticus Finch is offline  
Old 17.01.2017., 05:58   #67
Donnica u drugom kolu mnogo lakse nego don stanislas

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 17.01.2017., 08:51   #68
Bravo za Donnu. 2.kolo GSa za nju podvig. Sad samo opusteno

Woz lagano
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 17.01.2017., 10:41   #69
Ana laganini
19_____86 is offline  
Old 17.01.2017., 10:41   #70
Konjuh s bezveznom igrom dosta uvjerljivo protiv Kiki Mladenović. Bojim se s ovakvom igrom šta će bit protiv Gav
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 17.01.2017., 11:01   #71
Bit će to da će poderat malu dosadu
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Old 17.01.2017., 11:22   #72
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Bit će to da će poderat malu dosadu
iz tvojih prstiju u božje uši

a donna-woz će bit bolno za gledanje

lučić je smiješna zasad. neće valjda od ove kineskinje izgubit
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 17.01.2017., 12:36   #73
op op Lučić break u 3. setu, ima 4-3
Sunny Ways is offline  
Old 17.01.2017., 13:15   #74
Prošla gospođa Baroni
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 17.01.2017., 14:57   #75
Cestitke Yanini na nominaciji za pusing godine.
Solna Kiselina is offline  
Old 17.01.2017., 15:10   #76
Blinky jaše

Doidnapova preživila :,Bukykkacay pushala nakon *1-0 u 3.setu ,pamet Koji pritisnut pogled nakon što je dodinapova odigrala najduži poen na meč lopti,pretrčala više nego čitav meč

Kumkum mi je žao,stvarno je underachiever,al opet manji choke i ode sve..Al neko mora iznit smeće u 2.kolu,jbg

Šteta za Lizzi filipinsku božicu,al ok..prvi slam ,do krajs godine top 100 bi bilo solidno,nek se malo uči još na ITF-ovima,bolje nego ubacit je u vatru.

Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Cestitke Yanini na nominaciji za pusing godine.
Izgleda da je nekom bio zadnji par na tiketu
blackkeys18 is offline  
Old 17.01.2017., 15:16   #77
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Genie bagel

Let's party like it's 2014!


Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Bit će to da će poderat malu dosadu
Potpis od A do Ž.

Keys šta je bilo Muguruzi,nisam stigao pratit ova dva dana...

Nadam se da nije ozbiljna ozljeda
Zbornaja is offline  
Old 17.01.2017., 17:19   #78
Donna jedino moze imat sansu ako Woz odigra kao da ju je pogodio mozdani. Ali bar je iskoristila dobar zdrijeb u prvom kolu. Servis skakljiv, no sabrana koliko-toliko u kljucnim trenucima i strpljivija od Cabrere. Mislim da je dobivala vecinu duljih izmjena.

Quote:
blackkeys18 kaže: Pogledaj post
Kumkum mi je žao,stvarno je underachiever,al opet manji choke i ode sve..Al neko mora iznit smeće u 2.kolu,jbg
Ma daj. Kao Osakin fan se jedino mogu nadati da ce izgubiti u dva pristojna seta. Ako mazne jedan, moze biti prezadovoljna.
Atticus Finch is offline  
Old 17.01.2017., 17:52   #79
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Ma daj. Kao Osakin fan se jedino mogu nadati da ce izgubiti u dva pristojna seta. Ako mazne jedan, moze biti prezadovoljna.
ROSaka ,servebotaka će se pojavit i spasit tenis Prošle godine 3 puta u 3 kolu slama ,idemo nastavit



Novi bitchfest stiže Aljona -Putin moja perika je spremna

Zborna,ne znam koliko je ozbiljna ozljeda,iz izjava uvijek izgleda pozitivno i kad je ozljeđena više..tako da je teško išta izvuć,drugo je predat i štedit se prije slama..al onako na 20 % kretanja na slamu ne izgleda dobro.Rekla je da će se borit...u svakom slučaju.

EDIT:Per interview, Naomi provides an explanation somewhat as to why her game was off, for she was missing by miles and netting a lot of returns. After her withdrawal from the Auckland and Hobart due to a wrist injury, letting her wrist heal, she wasn't able to play simulated practice sets and points prior to her match with Kumkhum. Not having any proper match preparation, basically she lost rhythm and timing with her forehand and backhand during the injury hiatus, resulting in what was seen yesterday. She was very lucky to get by the talented Luksika K., who is clearly not a scrub and a 183rd ranked player. Naomi is now in rush mode to regain her rhythm and timing in her ground game ere her match with Konta, who is having a superb Pacific run (semi and a title). Given this circumstance it's looks daunting for Naomi to regain the form she wants against a player in great form as Johanna is at this point.

Zadnje uređivanje blackkeys18 : 17.01.2017. at 18:09.
blackkeys18 is offline  
Old 17.01.2017., 18:52   #80
Nervoznoj Konti bi jucer Bencicka bila sjela k'o budali samar.
Atticus Finch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.