Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2008., 21:11   #61
imaš ti svakakvih problema... but, tvoj problem....
-kec- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 21:16   #62
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 08:48   #63
milsim da je nepristojno i krajnje bezobrazno doći tu na forum pravo i tako vrijeđati kolege pravnike.
Smatram da si tr fakat bolestan
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 08:56   #64
Quote:
Robby kaže: Pogledaj post
nisam napisao da se radi o veleučilištu, već o visokom učilištu. Pročitaj malo ZZDVO pa nauči što se sve smatra visokim učilištem u smislu toga zakona. Tvoje odvjetničko znanje očito nije bilo dovoljno da razlikuje ta dva pojma i izvede pravilni zaključak. Isto tako, nisam podcijenio ničiji rad, ali odvjetnik mora imati pravni temelj na kojem temelji svoju tvrdnju. Bit će da ti nisi odvjetnica pa to ne znaš.
Ako ne možeš šutjeti, onda barem ne piši gluposti
frajeru... ti imaš problem u glavi. ne znam zakaj si napuhan. Za tajnika, domara koji ti jesi mislim da je čist svejednoo meo ti stubičte na veleučilištu ili na visokom učilištu putem ugovora o djelu
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 10:21   #65
Quote:
Robby kaže: Pogledaj post
nisam napisao da se radi o veleučilištu, već o visokom učilištu. Pročitaj malo ZZDVO pa nauči što se sve smatra visokim učilištem u smislu toga zakona.
a očito ni ti ne znaš da U Republici Hrvatskoj djeluje oko stotinu visokih učilišta (pod pojmom visoko učilište podrazumijevamo sveučilište, fakultet, sveučilišni odjel, akademiju, visoku školu, veleučilište ili veleučilišni odjel)

tako da ne kakaj!
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:36   #66
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
milsim da je nepristojno i krajnje bezobrazno doći tu na forum pravo i tako vrijeđati kolege pravnike.
Smatram da si tr fakat bolestan
ja vrijeđam? kako sam nekoga uvrijedio i koga?
ja smatram da si ti nestručna pravnica koja o pravu pojma nema.
Robby is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:38   #67
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
frajeru... ti imaš problem u glavi. ne znam zakaj si napuhan. Za tajnika, domara koji ti jesi mislim da je čist svejednoo meo ti stubičte na veleučilištu ili na visokom učilištu putem ugovora o djelu
napisao sam ti da šutiš ako nemaš ništa pametnoga za napisati a ti imaš problem u krevetu (nije ni čudno)
Robby is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:39   #68
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
a očito ni ti ne znaš da U Republici Hrvatskoj djeluje oko stotinu visokih učilišta (pod pojmom visoko učilište podrazumijevamo sveučilište, fakultet, sveučilišni odjel, akademiju, visoku školu, veleučilište ili veleučilišni odjel)

tako da ne kakaj!
a ti si odmah zaključila da ja mislim na veleučilište? ma braaavoooo... vidi se da si ograničenoga razmišljanja
Robby is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 17:55   #69
Quote:
colour kaže: Pogledaj post
Pitao je da li je naručitelj dužan plaćati doprinose (za mirovinsko i zdravstveno).
Isuse, pise ti na onom linku koji sam dao na 15. str. da isplatitelj primitka podmiruje obaveze glede mirovinskog i zdravstvenog...
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 18:50   #70
Što se nerviraš, nisam došla do 15. strane

Jbg, stvarno piše

U čemu je onda razlika od Ug. o radu na 6 mj. recimo?

Što je s onima koji su zaposleni, tj. imaju ug. o radu, uplaćuju im se svi doprinosi...
ne plaća se valjda doprinos dva put
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 09:25   #71
Quote:
colour kaže: Pogledaj post
Što se nerviraš, nisam došla do 15. strane

Jbg, stvarno piše

U čemu je onda razlika od Ug. o radu na 6 mj. recimo?

Što je s onima koji su zaposleni, tj. imaju ug. o radu, uplaćuju im se svi doprinosi...
ne plaća se valjda doprinos dva put
Plaća, plaća.... I još k tome ti ovi doprinosi plaćeni po ugovoru o djelu odu u vjetar.... Nema ih ni u radnoj knjižici, niti si po njima zdravstveno osiguran.
Forrest2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 11:33   #72
moram priznat da ne razumijem u čemu je poanta takvog uplaćivanja.
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 11:42   #73
Vjerojatno ne razumiju ni oni idioti koji su to smislili, osim da drpe lovu, a i jedinstvena porezna stopa, bez obzira na vrijednost ugovora, je isto zesca glupost, nema nikakvih olaksica...mislim da imamo najskuplje honorarce na svijetu.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 13:10   #74
jadni mi kad ovakvi biseri mogu predavat na visokim učilištima/veleučilištima...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 14:55   #75
mislim da nije predavač. Nisu oni takvi a ako jesu zdušno želim da ga izgruva (iscipalari) neki student.

Kolega sasa 80 tako je skoro najebo Šprajc iz Upravnog prava (iamo je takav stav spram studenata) kakav ovaj ima spram ljudi... i skoro ga iscipelarili.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 18:49   #76
ti (lara35) imaš stav "ja sam najpametnija na svijetu". e pa nisi. trebalo te spustiti na zemlju. i nemoj mi zachatavati temu.
Robby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 19:36   #77
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
mislim da nije predavač. Nisu oni takvi a ako jesu zdušno želim da ga izgruva (iscipalari) neki student.

Kolega sasa 80 tako je skoro najebo Šprajc iz Upravnog prava (iamo je takav stav spram studenata) kakav ovaj ima spram ljudi... i skoro ga iscipelarili.
Šprajc...polagao sam Upravno prije par mjeseci, tako da sam ga izbjegao, ali čuo sam priče...sve u svemu...ajme majko kakav debilko...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 22:52   #78
tja, opet moram priznat da ne razumijem poantu

tko je debilko, taj Šprajc, ili ..... hm
__________________
:)
colour is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 12:08   #79
zar je bitno??!!
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 12:59   #80
Quote:
colour kaže: Pogledaj post
tja, opet moram priznat da ne razumijem poantu

tko je debilko, taj Šprajc, ili ..... hm
a obadva..
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.