Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2010., 09:34   #121
imala sam i ja lika s kojim je sve krenulo bajno, sjajno... mogu rec da sam se malo i zaljubila, ali mi je bilo cudno sta svaki put kad se vidimo, (a to je bilo u prosjeku jednom tjedno) mu je samo bilo bitno da se sto prije posevimo. i onda nakon toga mora ic doma jer je umoran, mora vozit mamu negdje, čeka ga frend.....

Jednom smo se nasli i odmah smo krenuli na akciju i u tom trenutku mu zvoni mob, a on kaze frendu ˝nađemo se za 15 min˝
e tada sam skuzila da je vrag odnio šalu.... i da nema više
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 31.10.2010., 10:05   #122
Jedan moj bivši je toliko omutavio od pogleda na moje sise da nije znao što priča!Onda kad je skužio da je pre opširnim pričanjem o uređaju za anesteziju a nemam pojma kako smo do njega došli, usrao stvar,...poslao prijatelja da se ide meni upucavati da mu dogovori sastanak!Jadno i prozirno!
Naravno, on nezna da ja znam tko je i gdje živi njegov prijatelj i njegova obitelj!Najbolje je još i najsigurnije upucavanje preko Foruma!
dob is offline  
Old 03.11.2010., 01:52   #123
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Jedini kojeg se mogu sjetiti je frik šou koji me...

...a čuj... valjda ćeš jednom i naići na jednoga koji će prijetnje imati muda ostvariti.
Zelenogorac is offline  
Old 03.11.2010., 07:24   #124
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
...a čuj... valjda ćeš jednom i naići na jednoga koji će prijetnje imati muda ostvariti.
Znaš kaj, grozno zvuči, al na trenutke sam se nadala da će se fakat bacit odnekud. To zivkanje ovak zvuči bezazleno, ali nemaš pojma koliko se nakon nekog vremena te sustavne torture počneš osjećati bespomoćno i silovano.

A nemreš mu niš! Niš ne djeluje! Broj nemrem promijeniti - službeni je, a poruke i pozivi dolaze doslovno svake 2-3 minute. Danju, noću, nema veze, nema pauze. Konstantno bombardiranje. Mene je teško preplašiti, al ovaj mi je utjerao strah u kosti. Ustvari, više sam se bojala da to nikad neće prestati, nego što sam se bojala njega.

A najgluplji dio cijele priče je kaj smo skup bili onak, 4,5 tjedna.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger