Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2014., 22:07   #101
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Ajde pogledaj opet
ajd odj
__________________
The world sucks, people are not true.
emilie21 is offline  
Old 24.06.2014., 22:11   #102
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
točno to! isuse i bože kaj vi brijete, pola vas tu. niste normalni... uostalom sam da napomenem ja sam u vezi, i to već duže vrijeme. i to namjerno nisam htjela napisat jer sam znala da bi me pola vas razapelo iste sekunde JER SAM ETO, PO VAŠEM, PEDOFIL I GLEDAM DJECU, a imam dečka. dajte se modernizirajte, krajnje vam je vrijeme. 21. je stoljeće ljudi moji... btw dečko je stariji od mene 2 godine. i napominjem da sam ja ovo na početku napisala ZATO I ISKLJUČIVO ZATO jer mi je trebalo mišljenje drugih na tu temu i jer me zbunilo to dopisivanje više s njim. ali ko što rekoh, primitivno hrvatsko društvo napalo me ko da sam ubila nekog. nisam ni pipnula malog niti ga budem. ćaopusabok
Mi smo primitivni, a ti želiš pojebati dijete. Frajerice, polij se vodom, ljeto je.
ex anais is offline  
Old 24.06.2014., 22:17   #103
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
yup, ko što rekoh, dijete. zato i je prilično komplicirano. jako jako komplicirano. čula sam da puca na starije od sebe, to je dovoljan dokaz da je zreliji. ma pustit da naraste i ćao. stvarno nije ko današnja balavurdija, svi to kažu, ali svejedno...
Čisto informacije radi, svi 14 -godišnjaci pucaju na starije, a to je zbog dlake na (ženskom međunožju) koju ne može naći na djevojčici mlađoj od sebe, i radi sisa koje također ne može naći na djevojčici mlađoj od sebe.
provjeravao sam na kalkulatoru jesam li dobro izračunao godine I za kraj reći ću nešto što ni sam ne vjerujem da ću reći jer se i sam osjećam kao djete, "Djeco, okanite se gluposti, dovoljno si stara da robijaš, a on ima hormona dovoljno da te uvali u zatvor.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 24.06.2014., 22:19   #104
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Mi smo primitivni, a ti želiš pojebati dijete. Frajerice, polij se vodom, ljeto je.
jel ja možda hijeroglife pišem ili? po stoti put, KAKAV seks tu bilo ko spominje. KAD sam ja to spominjala. nek lijepo svi kojima stvari nisu jasne pročitaju gore uvod. uostalom ne, vidim da nema smisla, nek moderatori izbrišu temu i svi sretni
__________________
The world sucks, people are not true.
emilie21 is offline  
Old 24.06.2014., 22:20   #105
Stavi nam c-p vas chat da mi prosudimo koji je kontekst vaseg dopisivanja. Tu sad se izvlacis, nisam ja mislila.
Nestvarna V. is offline  
Old 24.06.2014., 22:24   #106
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
nek moderatori izbrišu temu i svi sretni
To ne funkcionira na taj način. Trebala si razmisliti prije otvaranja teme, a mogla i sama zaključiti što ćeš čuti.
siddharta is offline  
Old 24.06.2014., 22:24   #107
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
ajd odj
Jesam te ostavio bez riječi?
Moment torzije is offline  
Old 24.06.2014., 22:27   #108
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
jel ja možda hijeroglife pišem ili? po stoti put, KAKAV seks tu bilo ko spominje. KAD sam ja to spominjala. nek lijepo svi kojima stvari nisu jasne pročitaju gore uvod. uostalom ne, vidim da nema smisla, nek moderatori izbrišu temu i svi sretni
Ovo je ko ona tema gdje je profa htjela povaliti učenika pa iznapadala ljude na temi da ona ne misli ništa poduzimati. Reći ću ti što i njoj- poster na zid i prste k sebi. I da, imaš pravo, tema zaslužuje brisanje.
ex anais is offline  
Old 24.06.2014., 22:29   #109
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Ja imam 16 i garantiram da ti mogu bolje spustit od tog balonje
A ti si stariji, to ne vrijedi
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Old 24.06.2014., 22:29   #110
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Jesam te ostavio bez riječi?
lagala bi kad bi rekla da se nisam pukla smijat :P
__________________
The world sucks, people are not true.
emilie21 is offline  
Old 24.06.2014., 22:31   #111
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ovo je ko ona tema gdje je profa htjela povaliti učenika pa iznapadala ljude na temi da ona ne misli ništa poduzimati. Reći ću ti što i njoj- poster na zid i prste k sebi. I da, imaš pravo, tema zaslužuje brisanje.
I mene je podsjetilo na profu.

Tema se zatvara.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger