Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 21:08   #1181
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
E, pa pravi se javio na tu temu
Lik kojeg je GOP sprzio upravo zbog blagosti prema tako necemu:https://www.youtube.com/watch?v=mlsbdxOV2yQ Lik je dvolicni, ljigavi, lazljivi troll, kojem je jedina ideologija i ideali laka lova, ali u zadnje vrijeme radi hrpu gresaka, pa je tako ostao bez megadonora Roberta Mercera zbog koketiranja sa nacizmom.
Za one koji ce sada krenuti,ali on je Zidov, ali on je gay.... on je dvolicnjak kojem je jedino vazno imati lagodan zivot.


David Pakman je tupson, kao prvo. Nije baš jasno zašto misliš da je Pakmanov show u kojem *on* komentira Yiannopoulosa, neki relevantni izvor informacija o samom Milu. Zar ne bi bilo logičnije da linkaš neki video gdje sam Yiannopoulos nešto priča, glavom i bradom?

A Pakman jednostavno nije osobito bistar momak, jebiga. Vjerojatno ga i vole ljudi koji su tu negdje, na tom nivou, pa im paše taj Pakmanov simpletonski mentalni sklop. Meni je on fora gledat više zbog tih njegovih idiosinkraskih osobina i tikova, nego besmislica koje priča. Primjerice, ima tako smiješne ogromne labrte. Gleda malo u križ pa imaš dojam da je konstantno malo pod gasom. Svako malo mu se napuni grlo sa slinom, i onda je guta toliko upadljivo da se jednostavno ne možeš ne nasmijat, lol.
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 21:16   #1182
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
a zasto?
Nema na PDF-u nekoga tko se bavi gay aktivizmom.
U HR je lijeva aktivisticka scena prilicno slaba. Najorganiziranije mi se cine BABE. LGBTQ nisu bas dobro jer ljudi masovno iseljavaju i neki poznatiji aktivisti su takode iselili ( MIma recimo ) a to se samo nastavlja.
Radnicka fronta nesto pokusava. Zivi zid se ne zeli svrstati, pa ih necu spominjati, a oni bi recimo bili primjer uspjesnosti ( kakve takve ).
Sa druge strane, klerikalni aktivizam je u prilicnom usponu.
ja isto mislim da kod nas nema bavljenja gej aktivizmom..
ono i što ima, sve je to na pokušajima i nedovoljno..
o sarnavki nemam pretjerano dobro mišljenje ali bogme će na kraju još ispasti da od svih organizacija, još se oni najviše trude
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 21:24   #1183
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ja isto mislim da kod nas nema bavljenja gej aktivizmom..
ono i što ima, sve je to na pokušajima i nedovoljno..
o sarnavki nemam pretjerano dobro mišljenje ali bogme će na kraju još ispasti da od svih organizacija, još se oni najviše trude
I Markićka se trudi, a za razliku od Sarnavke bar je nešto općenito za Hr i napravila (istjerala je na čistac licemjerje vlasti i opozicije o referendumu).

Sarnavku zanimaju samo i isključivo žene, pod svaku cijenu - koju naravno plaća netko drugi. Isti Batarelo.
ruka-slave is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:52   #1184
Milo je provokor, danas gotovo da ni nema nista pametnog vise za rec, a ono sto govorili namjerno cini da dobi reakcije, a ni to ljudi vise ne puše. znam da cu sada ispast biased, ali Blaire White je trans desnica koja zna iznijeti dobre stavove i misljenja, iduce godine bi trebala poceti odrzavati govore po fakultetima tako da ne bude samo poznato lice iza youtube ekrana. Za Mila se nije culo od onog malog buzza koji je imao za promociju svoje knjige
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:13   #1185
Blaire su neki dan fizički napali zbog MAGA kape
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 09:35   #1186
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Blaire su neki dan fizički napali zbog MAGA kape
Tako mu i treba kad je 'passable'. Da se jasnije vidi da je to dečko koji glumi curu, sigurno bi ovi napadači tri puta razmislili prije nego bi napali.

Mislim, inače su takvi likovi navodno i za 'prava žena u društvu', no žene danas nisu više baš TAKO 'ugrožene' kao transići, pa zato kažem ovo gore... nitko više ne jebe 2-nd wave feministice ni pola posto...
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:57   #1187
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Blaire su neki dan fizički napali zbog MAGA kape
da je transrodna Hillary osoba nosila kapu i bila napadnuta od Trump supportera, sada bi svi mediji pisali o tome...

podrzavaju te samo ako mislis isto kao i oni
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:50   #1188
evo na 4can zanimljive rasprave je li napad fake ili ne: http://boards.4chan.org/pol/thread/1...s-fake-as-fuck
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:45   #1189
lol random slike Theryn Meyer

ne vjerujem da je fejk, tj. barem prvi dio
al ona se baš glupo ide izlagati...
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 17:45   #1190
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
lol random slike Theryn Meyer

ne vjerujem da je fejk, tj. barem prvi dio
al ona se baš glupo ide izlagati...
Mora privuci paznju, a osobito ako ima ambiciju nastupati po kampusima. Napad na nju zato sto je proTrump je dobra reklama.
Samo mislim da nista od toga jer koliko citam komentare, alt- rightovci nekako nisu spremni za trans osobu.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 23:19   #1191
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Mora privuci paznju, a osobito ako ima ambiciju nastupati po kampusima. Napad na nju zato sto je proTrump je dobra reklama.
Samo mislim da nista od toga jer koliko citam komentare, alt- rightovci nekako nisu spremni za trans osobu.
pa zato sto Blaire White je usmjerena prema publici koja nije alt. right, vec centar lijevo, centristi, centar, desno, libertarijaci i moderate konzervativci, a ne bijeli nacionalisti.
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 20:16   #1192
"Nazi scum get out" https://www.rt.com/usa/424908-milo-n...ampaign=chrome
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 00:16   #1193
Ispovijest novinara koji se izjašnjavao homoseksualcem: ‘Taj način života jamči bol i nesreću’
Quote:
Milo Yiannopoulos, 36-godišnji britanski politički komentator i novinar poznat po svojim konzervativnim stajalištima proglasio se “ex-homoseksualcem”, rekao je u intervjuu za LifeSite.

Iako se nekad izjašnjavao kao homoseksualac, i prije se zbog svojih konzervativnih stavova nalazio na meti kritika, no sada kada je posvećen vjeri, očekuje još više osuda od lijevo-liberalnih udruga i zajednice.

“Izludio sam liberale kada su vidjeli zgodnog, karizmatičnog, inteligentnog homoseksualca koji nemilosrdno slavi konzervativne principe”, kazao je Yiannopoulos.

Prije dvije godine, američki katolički autor Michael Voris izazvao je Yiannopoulosa da živi čedno, Yiannopoulos je pristao i ponizno priznao svoju ljudsku slabost.

LifeSite podsjetio je Yiannopoulosa na objavu na stranici društvene mreže Parler koja prikazuje članove pokreta CHANGED s natpisom: „Pogledajte ove prekrasne duše, riješene svojih demona i izliječene od njihovih grešnih poriva. Ne možete li reći da su spašeni?”

Upitan može li sada dodati svoju sliku na njihovu, rekao je: “Ne, i pretpostavljam da nikada neću biti dovoljno hrabar da to proglasim prošlošću. Tretiram to kao ovisnost. Nikad ne prestaješ biti alkoholičar.”

Yiannopoulos je dodao da bi „tijekom sljedećeg desetljeća želio pomoći u rehabilitaciji onoga što mediji nazivaju ‘konverzijskom terapijom’“.
“To djeluje, iako ne za sve. Što se tiče mojih ostalih težnji i planova, oni nisu promijenjeni, pobačaj sam uvijek smatrao najvećim moralnim užasom ljudske povijesti. I dalje ću to ponavljati – čak i glasnije nego prije.”

Govorio je o promjeni svog života. U intervjuu za LifeSiteNews, Yiannopoulos je izjavio da je njegov “suprug” – “degradiran u člana kućanstva”.

“Moj vlastiti život dramatično se promijenio. U posljednjih 250 dana samo sam se jednom poskliznuo, što je puno bolje nego što sam predviđao.”

Iako je živio kao homoseksualac, opisao je da je to “način života koji jamči bol i nesreću”.

Yiannopoulos je 2017. ponovio svoje uvjerenje da je homoseksualnost grijeh i osudio one (uključujući svećenstvo) koji su željeli “promijeniti crkvenu dogmu po tom pitanju.”

Yiannopoulos je nekad radio kao urednik na web stranici Breitbart.
https://narod.hr/svijet/ispovijest-n...-bol-i-nesrecu
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 09:14   #1194
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Ispovijest novinara koji se izjašnjavao homoseksualcem: ‘Taj način života jamči bol i nesreću’


https://narod.hr/svijet/ispovijest-n...-bol-i-nesrecu
jedino narod.hr može trolla shvatit ozbiljno.

a tako je jednostavno: trollu ponestaje novaca.
kako mu se priča sve slabije prodaje ne bi me iznenadilo da uskoro pronadje crnog, naglasak na crnog , pradidu iz 5. koljena preko brata od tetke iz 4. koljena.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 09:51   #1195
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
jedino narod.hr može trolla shvatit ozbiljno.

a tako je jednostavno: trollu ponestaje novaca.
kako mu se priča sve slabije prodaje ne bi me iznenadilo da uskoro pronadje crnog, naglasak na crnog , pradidu iz 5. koljena preko brata od tetke iz 4. koljena.
Na taj nacin je Zidov i katolik, ali ako netko ponudi dovoljno love bit ce i crnac evangelik.
Uglavnom, nadam se da su mu platili za bar godinu dana lagodnog zivota i da ce ga skinuti sa droZe. Za pederluk cemo lako.
Milo je inace legenda... krizirao je pred par tjedana na parleru. Vristao je kako si je unistio zivot i karijeru samo da bi Trumpa doveo na vlast i da nije bilo vrijedno toga, te da republikansku stranku treba spaliti.
Dobro da je pronasao nove donore, neka potraju
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 11:12   #1196
@bubi
njega čak niti ne sudim.
jer.
ako si celebrity, ne možeš nego tako. tj. kad presuši jedan izvor, okreneš se drugom. pa dok ide, ide.
jednaki primjer su mi markle i njezin muž bezmudaš.

mene je zapravo na komentar potakao link na narod.hr.
od naslova dalje, licemjerje do neba.

pazi.
otvoriš hrv. link a oni kao izvor navode lifesite.
na vrhu stranice tog sajta: ''help keep abortion out of the dominican republic''. o, pasmater .
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 11:18   #1197
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
@bubi
njega čak niti ne sudim.
jer.
ako si celebrity, ne možeš nego tako. tj. kad presuši jedan izvor, okreneš se drugom. pa dok ide, ide.
jednaki primjer su mi markle i njezin muž bezmudaš.

mene je zapravo na komentar potakao link na narod.hr.
od naslova dalje, licemjerje do neba.

pazi.
otvoriš hrv. link a oni kao izvor navode lifesite.
na vrhu stranice tog sajta: ''help keep abortion out of the dominican republic''. o, pasmater .
Potpis... iako i celebrity s tim modusom djelovanja, kao i linkova ima podosta, podjednake (ne)kvalitete.

EDIT:
Ovo sa Milinim zrtvovanjem zivota i karijere radi Trumpa mi je vrh...
cestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 11:41   #1198
Quote:
antilles kaže: Pogledaj post
@bubi
njega čak niti ne sudim.
jer.
ako si celebrity, ne možeš nego tako. tj. kad presuši jedan izvor, okreneš se drugom. pa dok ide, ide.
jednaki primjer su mi markle i njezin muž bezmudaš.

mene je zapravo na komentar potakao link na narod.hr.
od naslova dalje, licemjerje do neba.

pazi.
otvoriš hrv. link a oni kao izvor navode lifesite.
na vrhu stranice tog sajta: ''help keep abortion out of the dominican republic''. o, pasmater .
Ni ja ga ne sudim. Da budem u skladu sa njegovim novim lifestyleom... tko je bez grijeha neka baci prvi kamen. Meni je on zabavan.
A sto se princa papucara tice... ovo je nista kako ce on biti cancelan kad ga Meghan nogira.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 11:54   #1199
Većina tih youtube/internetskih ličnosti koje sudjeluju u ideološkim sukobima su ljudi očajnički željni pažnje. Neovisno o (deklariranoj) ideološkoj pripadnosti, to je isti ili vrlo sličan psihološki profil. Stalno željni pažnje, kontroverzi i senzacije. Danas su radikalni desničari, sutra radikalni ljevičari, onda su malo centristi i "racionalisti", ubace tu i tamo koju religioznu konverziju i ako sve propadne ostaje im opcija promijene spola (što je vrlo popularno u zadnje vrijeme). Youtube i ostale društvene mreže su magnet za narcisoidne ljude.
WeberI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 14:06   #1200
Quote:
WeberI kaže: Pogledaj post
Većina tih youtube/internetskih ličnosti koje sudjeluju u ideološkim sukobima su ljudi očajnički željni pažnje. Neovisno o (deklariranoj) ideološkoj pripadnosti, to je isti ili vrlo sličan psihološki profil. Stalno željni pažnje, kontroverzi i senzacije. Danas su radikalni desničari, sutra radikalni ljevičari, onda su malo centristi i "racionalisti", ubace tu i tamo koju religioznu konverziju i ako sve propadne ostaje im opcija promijene spola (što je vrlo popularno u zadnje vrijeme). Youtube i ostale društvene mreže su magnet za narcisoidne ljude.
Kao što kažu u Holivudu: ”love me or hate me but do not ignore me”
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.