Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2015., 05:01   #61
Kako do jeftine avio karte

Kako pronaći jeftino avio kartu:

-Upotrebite stranice za prettragu jeftinih avio karta kao sto su: SkyScanner Kayak Expedia Momondo JeftineAvio

-Ako niste ograničeni tačnim datumom odlaska i prilaska odaberite dan odlaska i prilaska uturak, jer je zanimanje za karte u taj dan najmanje pa su karte najeftinije. Ne valja uvjek ali oko 80 posto.

-Pokušajte promeniti kraj vašeg bivanja, tako da recimo umjesto Hrvatske stavite Ujedinjeno Kraljestvo, Njemačku, itd.
https://youtu.be/BmS7r-QfdME
grgo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 15:49   #62
Sve ljepote Dalmacije

Pokrivena su sva pa i najmanja mijesta u Dalmaciji sa svim svojim ljepotama i turistički atraktivnim lokacijama


http://www.terracon-news.com/kategorija/turizam/
__________________
Očima i uhom kradi bez straha da će te lopovom zvati!
Klikni na link
Studeni22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 15:48   #63
Upute kako se snaci na aerodromu u Veneciji. Gradu inace jako sjebanom po pitanju transporta.
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 15:51   #64
Jedan od najboljih blogova sa informacijama za frequent flyere. Ima doslovno tisuce savjeta o miljama, karticama letovima i svemu zivom vezano uz putovanje avionom.


http://www.johnnyjet.com/
jim rogers12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 15:14   #65
Zgodan portal gdje mozete vidjeti koje je doba godine najbolje (s obzirom na vremenske prilike) za putovanje na neku odredjenu destinaciju. Isto tako na istom portalu se moze vidjeti gdje je najbolje otputovati u odredjeno doba godine. Mozda pomogne!
http://www.besttimetogo.com/
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 13:33   #66
avio karte za Dubrovnik

Avionske karte Croatia airline

jeftine avio karte za Zagreb

jeftine avionske karte za Europe
isaisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 14:31   #67
Jedan od portala koji sadrži malo more informacija o Dubrovniku i okolici. Portal je na hrvatskom i engleskom jeziku. Vrijedi pogledati

Go Dubrovnik
__________________
"Real estate cannot be lost or stolen, nor can it be carried away. Purchased with common sense, paid for in full, and managed with reasonable care, it is about the safest investment in the world” – Croatia property
Nick Titanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 02:32   #68
Moze prosim lijepo mala pomoc?
Koji portali jos postoje kao sto su booking.com i airbnb a da su poznatiji i da imaju hrvatsko sucelje?
Hvala

Poslano sa mog GT-S7580 koristeći Tapatalk
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:35   #69
Neznam di da pitam pa evo pitam ovde. Je li možda netko od vas kupovao avionske karte na stranici putovnica.net. Ja sam našla neke jeftine karte pa me zanima to a inače nemam baš iskustva. Hvala.
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 11:07   #70
Quote:
two faced girl kaže: Pogledaj post
Neznam di da pitam pa evo pitam ovde. Je li možda netko od vas kupovao avionske karte na stranici putovnica.net. Ja sam našla neke jeftine karte pa me zanima to a inače nemam baš iskustva. Hvala.
Ta stranica ne prodaje avio karte.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.