Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 14:09   #241
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Zasto meni onda na danasnoj VIP-ovoj ponudi pise:
"Nova ponuda SVE Duo paket (internet + telefon) iznosi 169 kn (PDV uključen) sa brzinom do 70 mbit/s."

Imam postojecu Amis optiku.

Ili da bolje pitam koliko placa neko ko ima sadasnji Trio paket, cija bi cijena trebala biti 219 kn sa PDV, sa brzinom do 70 mbit/s.
https://s18.postimg.org/93kmkczi1/Trio_paket.jpg
Ugovorio početkom 1. mjeseca 3u1, cijena je 219kn (preko antenskog kabla)...uzeo još i prošireni TV paket za 25 kn
__________________
negdje sam se izgubio...
brontosaur.69 is offline  
Old 16.02.2018., 18:13   #242
Bok. Isplati li se cigančiti i tražiti neki paket do 10mbit download (adsl) u odnosu na što sada nude na webstranici, uz neku korigiranu cijenu?
Ili ne pristaju na niže od službeno navedenog?
Potrebe se mi zaista minimalne, a želim da se to odrazi i na mjesečni račun.
averagejoe is offline  
Old 16.02.2018., 18:27   #243
Ako zelis uzeti paket preko zice (parice) onda radje gledaj na t-com-u, kod VIP-a placas na zicu 20 kn dodatno, jer je vlasnik zice t-com.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 17.02.2018., 18:28   #244
Quote:
Mr. Generator kaže: Pogledaj post
Ok, javi tu kako je prošlo jer me baš zanima :-)
bio u vip centru jučer i tip koji radi tamo provjeravao prema broju i kaže da nema mogućnosti na mojoj adresi preko žice iako trenutno imam preko t-coma

znači isti odgovor dobio kako i kad sam zvao njihovu službu

zahvalio mi se na zainteresiranosti i to je to
homosapiens is offline  
Old 20.02.2018., 14:00   #245
Svašta, uopće ne kužim u čemu je problem, ali ako njima nije u interesu, razmisli o nekom drugom operateru.
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Old 21.02.2018., 15:31   #246
Pozdrav,

u Vipnetu mi nude opticki internet, znaci do 70mbps (i plus telefon). Jedino sto sam trenutno na normalni kabel kod njih (imao prije Amis pa su oni preuzeli), pa bi morali provest sve to... pa me zanima kako oni to s kablovima rade, dali ih fino "skrivaju" ili ce samo bacit po podu?

Jer imam velik stan od oko 100m2, pa treba sigurno nekih 30m provest, pa se nadam da to rade ok? Rekli su mi onda da telefon nece vise ic na onaj normalni kabel, tj za telefon?
Mislim mene zanima hoce li oni to sve instalirati kao sto je prije bilo? Inace nemate problema s optikom (internet i telefon)?

Jer sada sve radi ok i ne bi sada htio zeznuti ako predjem na optiku... cijena je ista, samo sto je brzina 3 puta veca pa eto zbog toga bi pristao na to...
Cydia is offline  
Old 21.02.2018., 16:09   #247
Quote:
Cydia kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

u Vipnetu mi nude opticki internet, znaci do 70mbps (i plus telefon). Jedino sto sam trenutno na normalni kabel kod njih (imao prije Amis pa su oni preuzeli), pa bi morali provest sve to... pa me zanima kako oni to s kablovima rade, dali ih fino "skrivaju" ili ce samo bacit po podu?

Jer imam velik stan od oko 100m2, pa treba sigurno nekih 30m provest, pa se nadam da to rade ok? Rekli su mi onda da telefon nece vise ic na onaj normalni kabel, tj za telefon?
Mislim mene zanima hoce li oni to sve instalirati kao sto je prije bilo? Inace nemate problema s optikom (internet i telefon)?

Jer sada sve radi ok i ne bi sada htio zeznuti ako predjem na optiku... cijena je ista, samo sto je brzina 3 puta veca pa eto zbog toga bi pristao na to...
Kod mene su našli u zgradi prazan bužir pa su kroz njega sve provukli direktno u stan. Ako nemaš kod njih TV onda možda i nećeš imati puno žica. Ovisi gdje ti odlučiš da ti bude onaj njihov uređaj. Ako pak imaš TV onda kablovinje neminovno ide od tog uređaja do samog TVa. Tako mi je bilo i u prijašnjem stanu, tako mi je i u ovom. Ako netko ima drugačije iskustvo, neka ga podijeli.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 21.02.2018., 16:14   #248
A jeli njihova duznost, tj. obicaj da skrivaju onaj kabel uz zid i stave onu plastiku za zastitu, tj. da se kablovi ne vide? Il oni to ne rade? Samo stavljaju kabel po podu ili sta vec? Jer se sjecam jednom prije par godina da su mi (mislim amis ili iskon) dofurali ruter samo i rekli to je to... mi dalje nista ne radimo vise... pa sam ja morao kupiti kabel od 30 m da ga provucem do kompa, a u dnevnoj sobi je bio ruter i telefon...
Cydia is offline  
Old 21.02.2018., 16:30   #249
Quote:
Cydia kaže: Pogledaj post
A jeli njihova duznost, tj. obicaj da skrivaju onaj kabel uz zid i stave onu plastiku za zastitu, tj. da se kablovi ne vide? Il oni to ne rade? Samo stavljaju kabel po podu ili sta vec? Jer se sjecam jednom prije par godina da su mi (mislim amis ili iskon) dofurali ruter samo i rekli to je to... mi dalje nista ne radimo vise... pa sam ja morao kupiti kabel od 30 m da ga provucem do kompa, a u dnevnoj sobi je bio ruter i telefon...
Ako misliš na kanalice, to kupuješ i stavljaš sam. A kablove ne znam do koje metraže oni postavljaju.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 21.02.2018., 16:33   #250
Hmm... pa ne kuzim onda... a ako mi je do dnevne sobe 30m, pa onda moraju to postaviti do tamo? Jer tamo je uvijek bio telefon... Pa jel nece oni psotaviti kabel do tamo onak da se ne vidi? Pa kako su kod tebe stavljali?
Cydia is offline  
Old 21.02.2018., 16:52   #251
Quote:
Cydia kaže: Pogledaj post
Hmm... pa ne kuzim onda... a ako mi je do dnevne sobe 30m, pa onda moraju to postaviti do tamo? Jer tamo je uvijek bio telefon... Pa jel nece oni psotaviti kabel do tamo onak da se ne vidi? Pa kako su kod tebe stavljali?
Kod mene je bužir u zidu iza trosjeda u boravku. Tako da tu nisu imali kaj provoditi. A do TVa su mi proveli ali ako se dobro sjećam određeni broj m. A sve kaj je bilo više, smo nadoplatili....

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 21.02.2018., 17:29   #252
meni je komp kod rutera a tv 20m daljrle (ako kabal ide po zidu) u drugoj sobi.

tehnicari dobe metar kabla sto nije dosta za to tako da su mi komp spojili a za tv sam morao sam nabavit kabel kanalice i busit rupe u zidu.

a kanalicu isto imaju samo jednu mislim 2 metra.

tako da ne vjerujem da ce ti to postaviti kako ti zelis jer sam i ja htio po svom pa na kraju nikakve dodatne opreme oni nemaju

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Old 21.02.2018., 17:52   #253
Ne dajte se navući. Ima da postave po PS-u, kanalice i sve. Ako nema materijal, nek dođe drugi put. Ništa ne potpisivati dok se ne napravi kak spada.
Mephisto is offline  
Old 21.02.2018., 20:32   #254
Ne znam ima li razlike, ali u Splitu uredno povuku kabel, probiju zid ako treba i postave kanalice da se sakrije kabel. Sve to do jednoga mjesta. Ako ima dodatni TV, to se dodatno i plaća, ali ova osnovna instalacija je uračunata u cijenu. Tako je bilo i prije dok su to radili B-net tehničari, tako je i sada kad rade kooperanti. Provjereno na više lokacija.
stipest is offline  
Old 21.02.2018., 21:13   #255
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ne znam ima li razlike, ali u Splitu uredno povuku kabel, probiju zid ako treba i postave kanalice da se sakrije kabel. Sve to do jednoga mjesta. Ako ima dodatni TV, to se dodatno i plaća, ali ova osnovna instalacija je uračunata u cijenu. Tako je bilo i prije dok su to radili B-net tehničari, tako je i sada kad rade kooperanti. Provjereno na više lokacija.
Kod mene tako nije bilo. Kanalice sam mogla samo sanjati a i dodatne metre kabela sam platila. Kanalice smo mi sami naknadno stavljali.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Old 21.02.2018., 21:19   #256
Odbiješ mu potpisati radni nalog i da vidiš. Odmah druga pjesma.
Priključak košta 1500 kn i za te pare treba napraviti kak spada.
Mephisto is offline  
Old 21.02.2018., 21:33   #257
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Odbiješ mu potpisati radni nalog i da vidiš. Odmah druga pjesma.
Priključak košta 1500 kn i za te pare treba napraviti kak spada.
Kakvih 1500kn? Ako sam vec kod njih, a oni mi nude tu optiku i ugovor na 2 godine, onda ne moram nista platiti?
Cydia is offline  
Old 21.02.2018., 22:17   #258
Dobiješ popust od 1499 kn.
Mephisto is offline  
Old 21.02.2018., 23:07   #259
Quote:
Cydia kaže: Pogledaj post
Kakvih 1500kn? Ako sam vec kod njih, a oni mi nude tu optiku i ugovor na 2 godine, onda ne moram nista platiti?
Na ugovor od 2 godine cijena instalacije je 1 kn. Inaće je puna cijena 1523,37 kn bez ugovora , a na ugovor od 12 mjeseci 1015,24 kn.
stipest is offline  
Old 21.02.2018., 23:11   #260
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Kod mene tako nije bilo. Kanalice sam mogla samo sanjati a i dodatne metre kabela sam platila. Kanalice smo mi sami naknadno stavljali.
Ne znam što bih ti rekao. Bio sam na više likacija po Splitu nakon njihove instalacije ( radilo se najčešće o podešavanju STB-a) i svugdje je sve bilo provučeno, spojeno i u kanalicama. Pogotovo mi je čudno to da si dodatne metre kabela plačala !!! To nema nikakve logike, jer oni su dužni isprobati uslugu, a bez spajanja tog kabela ne mogu ništa. I na kraju to je plačeno preko 1500 kn( zanemari popust na ugovor), a oni ti naplate dodatne metre kabela. Čudno u svakom slučaju .
stipest is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.