Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 09:56   #461
I meni je crno vino bas zagrijavajuce
Ostalo i ne toliko. Od pive mi je recimo samo zlo.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:01   #462
Od gina sam jebežljiva (ne kaže uzalud moj frend da je gin tonik piće njemačkih lakih dama na Jadranu )
Od piva sam društvena, ali slabo raspoložena za seks.
Od votke sam zla i naopaka.
Vino mi je meh (#seljača). Uglavnom mi nije vrijedno glavobolje.

S drogama sam imala neka iskustva koja nisu za prepričavanje, tako da ih izbjegavam Recimo samo da više štete od mene nego koristi.
VeronaM is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 12:37   #463
A jel neka od vas jebežljva nako, niodčega?
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 12:56   #464
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
A jel neka od vas jebežljva nako, niodčega?
Samo s konkretnim osobama, a ne s bilo kime
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 12:57   #465
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Samo s konkretnim osobama, a ne s bilo kime
Jebe*š takvu napaljenost.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:57   #466
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Samo s konkretnim osobama, a ne s bilo kime
Konkretno sama sa sobom recimo.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:38   #467
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Konkretno sama sa sobom recimo.
Uvijek
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:41   #468
nalijpero


čula sam o brižnim povjerljivim "prijateljstvima" u kojima se tuđim muškarcima otvaraju oči oko seksualnih problematika, i kako to zanemarivanje nije fer s obzirom na njihovu virilnost, potrebe i kapacitete.

postporođajni kronični brodolom- uh, to bude zauvijek, dobar izgovor; upitni motivi zašto je uopće s njim; perimenopauza..menopauza možda već?..ah, to je seksualna i svaka smrt za ženu (tu se zgodno ubaci i bjesnilo i ludilo); pa koja o pravim rasnim ženama i frigidušama al eto, nie imao sreće.. naišao je na ovu koja iskonski ne podnosi kurac...

to bude seks paket uz standardu neshvaćenost i necijenjenje, dakle em nije za ništa kriv em je super. muškarci su često tašti naivci i prečesto drugim ženama pričaju stvari koje se ne pričaju, već rješavaju doma. ali doma nema komunikacije, kako prikladno.

a često to trešanje postane ljepilo koje novi par drži skupa.
viš šta i ovaj piše.. ček da ga kvotam,

Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Uglavnom smo jako otvoreni i moja nova ženskica razumije moju prošlost i probleme koje mi zadavala bivša. Volim kada mi otvara oči gdje sam grješio i da se nisam rastavio puno prije . Ne mogu izbiti iz glave koliko je izbjegavala svaku pomisao na analnu komunikaciju dok sada imam svako toliko prilike i istražiti tu mračnu stranu seksualnog zadovoljstva.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:58   #469
Kako bi sad neku zgodnu forumašicu uhvatio za dlakavu pičku. A onda bi mi napravila kakao
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:11   #470
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
čula sam o brižnim povjerljivim "prijateljstvima" u kojima se tuđim muškarcima otvaraju oči oko seksualnih problematika, i kako to zanemarivanje nije fer s obzirom na njihovu virilnost, potrebe i kapacitete.

postporođajni kronični brodolom- uh, to bude zauvijek, dobar izgovor; upitni motivi zašto je uopće s njim; perimenopauza..menopauza možda već?..ah, to je seksualna i svaka smrt za ženu (tu se zgodno ubaci i bjesnilo i ludilo); pa koja o pravim rasnim ženama i frigidušama al eto, nie imao sreće.. naišao je na ovu koja iskonski ne podnosi kurac...

to bude seks paket uz standardu neshvaćenost i necijenjenje, dakle em nije za ništa kriv em je super. muškarci su često tašti naivci i prečesto drugim ženama pričaju stvari koje se ne pričaju, već rješavaju doma. ali doma nema komunikacije, kako prikladno.

a često to trešanje postane ljepilo koje novi par drži skupa.
viš šta i ovaj piše.. ček da ga kvotam,
a obratno? šta muški prodaju ženama?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:13   #471
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post

naišao je na ovu koja iskonski ne podnosi kurac...

to bude seks paket uz standardu neshvaćenost i necijenjenje, dakle em nije za ništa kriv em je super. muškarci su često tašti naivci i prečesto drugim ženama pričaju stvari koje se ne pričaju, već rješavaju doma. ali doma nema komunikacije, kako prikladno.

a često to trešanje postane ljepilo koje novi par drži skupa.
Baš tako. Na pitanje što muški prodaju ženama je - pa ovakve srcedrapateljne pričice o nejebicama i jadnosti.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:14   #472
analna komunikacija
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:22   #473
ovuliram a penis mi je s vlasnikom otisao u metropolu.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:26   #474
Nemaš rezervni? Jel se diraš?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:30   #475
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
nalijpero


čula sam o brižnim povjerljivim "prijateljstvima" u kojima se tuđim muškarcima otvaraju oči oko seksualnih problematika, i kako to zanemarivanje nije fer s obzirom na njihovu virilnost, potrebe i kapacitete.

postporođajni kronični brodolom- uh, to bude zauvijek, dobar izgovor; upitni motivi zašto je uopće s njim; perimenopauza..menopauza možda već?..ah, to je seksualna i svaka smrt za ženu (tu se zgodno ubaci i bjesnilo i ludilo); pa koja o pravim rasnim ženama i frigidušama al eto, nie imao sreće.. naišao je na ovu koja iskonski ne podnosi kurac...

to bude seks paket uz standardu neshvaćenost i necijenjenje, dakle em nije za ništa kriv em je super. muškarci su često tašti naivci i prečesto drugim ženama pričaju stvari koje se ne pričaju, već rješavaju doma. ali doma nema komunikacije, kako prikladno.

a često to trešanje postane ljepilo koje novi par drži skupa.
viš šta i ovaj piše.. ček da ga kvotam,
Joj, fuj.

Mene je zbunilo to što je ova njega već 'dobila'. Ovo o pravim ženama i frigidnima mi je uvijek degutantno, ovo s komentiranjem hormona naivno ako neka pametnjakovićka misli da će nju nešto od toga zaobići, ali mogu skužiti ako se dvoje spoji da dođu na red i priče o bivšoj vezi i seksu ako je bio problematičan. Između ostalog da ne iskoči opet isti problem.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:30   #476
Nema efikasnijeg odvalživača od trešanja bivših. Bljak.


Astore, deder malo prodirkaj samoga sebe pa se vrati tastaturi.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:31   #477
Koja je za sajberševisanje? Ajde štaste se stisle.

Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Astore, deder malo prodirkaj samoga sebe pa se vrati tastaturi.
Jel to bosna kod supernove stigla? Dobre su bosanke, trpaš i nju i burek. Istovremeno?
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:36   #478
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ovo o pravim ženama i frigidnima mi je uvijek degutantno, ovo s komentiranjem hormona naivno ako neka pametnjakovićka misli da će nju nešto od toga zaobići
premnogi čovjek za sebe misli da je drugačiji od drugih.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:37   #479
Koja je točno tema?
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:37   #480
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Koja je za sajberševisanje? Ajde štaste se stisle.

Jel to bosna kod supernove stigla? Dobre su bosanke, trpaš i nju i burek. Istovremeno?
I smanji malo maricu.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.