Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 23:10   #5841
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Meni je i bezveze očekivati da mi itko donosi s putovanja nešto.
Pa bas!
Doduse, mama tvrdi da dok sam bila jako mala, kad bi se tata vratio sa sluzbenog puta, da sam cim bi usao u stan vikala "Kaj si mi donio?"
Hannah 3 is offline  
Old 18.02.2018., 23:21   #5842
Zašto ljudi s kojima nisi pretjerano blizak imaju pretjerane i neumjesne reakcije/doživljaje nečeg što kažeš?
Kad netko kaže da npr. ne želi popiti alkohol u tom trenutku nemaju 500 pitanja zašto, pa kako, pa otkad, pa jel ima problem, pa jel bolestan, trudan, pa jel hoće 37 drugih vrsta alkohola? Zbilja.
nervous wallaby is offline  
Old 18.02.2018., 23:21   #5843
Kako to misliš, tek kad bi ušao u stan???
Ja sam tatu s puta čekala obuvena i obučena, pored prozora. Čim bi vidjela auto, trčala sam na cestu i vikala: jesi mi kupio šta sam ti naručila????
Svaki put je dobio popis šta mi treba (olovke, pastele, bilježnica, čarape, videokazeta s crtićem, neka igra...) i ono što nije kupio, to sam uredno prepisivala na papirić za sljedeći mjesec.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 19.02.2018., 04:58   #5844
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Kako to misliš, tek kad bi ušao u stan???
Ja sam tatu s puta čekala obuvena i obučena, pored prozora. Čim bi vidjela auto, trčala sam na cestu i vikala: jesi mi kupio šta sam ti naručila????
Svaki put je dobio popis šta mi treba (olovke, pastele, bilježnica, čarape, videokazeta s crtićem, neka igra...) i ono što nije kupio, to sam uredno prepisivala na papirić za sljedeći mjesec.
Da, kad bi usao u stan!
Mala sam jos bila, 2-3 godine, nisam nis narucivala, al bi mi uvijek nekaj donio.
Hannah 3 is offline  
Old 19.02.2018., 07:57   #5845
http://www.index.hr/black/clanak/sip...e/1026831.aspx
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 19.02.2018., 08:30   #5846
misliš da barem netko od familije ne gušta u ovom?
veli dolje u komentarima netko da je to lijep običaj

trebalo bi na ogradu staviti znak " Pazi, friška trudnica!" i pustit ju kad nalete ovi sa smećem.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 19.02.2018., 08:41   #5847
na stranu sipanje, ovo je strašno.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 19.02.2018., 08:55   #5848
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
misliš da barem netko od familije ne gušta u ovom?
veli dolje u komentarima netko da je to lijep običaj

Postoji gomila čudnih i bizarnih narodnih običaja kod nas ali ovo je jedna sasvim nova razina debilizma.



Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
na stranu sipanje, ovo je strašno.

Ae, najluđi grad na svitu, sve ti je ovdi moguće.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 19.02.2018., 09:03   #5849
Nije to nova razina debilizma, prilicno star obicaj, samo je sada doslo vrijeme u kojem ima ljudi koji ce to nazvati debilizmom, sto i jest. Osim tog bacanja smeca pisu si ljudi i po kucama ‘grafite’. Patak ako se ne varam, kad se rodi musko. Po fasadi, po ogradi, uz cestu se toga dosta moglo vidjeti.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 19.02.2018., 09:08   #5850
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Nije to nova razina debilizma, prilicno star obicaj, samo je sada doslo vrijeme u kojem ima ljudi koji ce to nazvati debilizmom, sto i jest. Osim tog bacanja smeca pisu si ljudi i po kucama ‘grafite’. Patak ako se ne varam, kad se rodi musko. Po fasadi, po ogradi, uz cestu se toga dosta moglo vidjeti.
U Podravini je gusak za rođenje dečka, racak za curicu. I to onako, metar velikim slovima najčešće preko fasade. Može se vidjeti u svakom selu (negdje i više puta), a bome negdje zna stajati i po par godina.
helena375 is offline  
Old 19.02.2018., 09:10   #5851
Quote:
helena375 kaže: Pogledaj post
U Podravini je gusak za rođenje dečka, racak za curicu. I to onako, metar velikim slovima najčešće preko fasade. Može se vidjeti u svakom selu (negdje i više puta), a bome negdje zna stajati i po par godina.
ako se svi s tim slažu..
valjda pozdravljaju rođenje djece.

al zamisli staviš novu fasadu prije rođenja djeteta, i netko ti dođe išarati zid dok ti u bolnici rađaš.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 19.02.2018., 09:14   #5852
BiH je puna debilizma al ovo za rodjenje djece jos ne cuh.
Maca. is offline  
Old 19.02.2018., 09:16   #5853
Šaranje fasade je stvarno debilizam. Upoznata sam s običajem i znam da ovi normalni koji bi se ipak držali običaja uglavnom "ukrase" kuću i ogradu wc papirom i cestu kredom. Pa poslije lako i zajedno očiste. Ima i nenormalnih očito.
Hilda is offline  
Old 19.02.2018., 09:19   #5854
Zašto ne postoji narodni običaj da ti susjedi stave novu fasadu kad se dijete rodi?
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 19.02.2018., 09:20   #5855
Natjeraju te da staviš novu fasadu
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 19.02.2018., 09:30   #5856
Ne bi bilo loše da taj običaj presele na aute. Pa ono, dobiješ sina i auto ti ukrase sprejevima Mislim da bi bilo super
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 19.02.2018., 09:31   #5857
A ako netko nije dovoljno kreativan da radi sa sprejem neka samo izlije kantu boje.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 19.02.2018., 09:32   #5858
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ne bi bilo loše da taj običaj presele na aute. Pa ono, dobiješ sina i auto ti ukrase sprejevima Mislim da bi bilo super
U Jalžabetu već rade na tome
http://www.varazdinske-vijesti.hr/na...voriste-15120/

Čak i iznutra ukrašavaju brašnom
helena375 is offline  
Old 19.02.2018., 09:36   #5859
Prema ovima iz zadnjeg članka su tipovi koji te na školskom izletu namažu kalodontom akademici
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 19.02.2018., 09:39   #5860
Quote:
helena375 kaže: Pogledaj post
U Jalžabetu već rade na tome
http://www.varazdinske-vijesti.hr/na...voriste-15120/

Čak i iznutra ukrašavaju brašnom
Nemam riječi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.