Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 19:57   #5961
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Rodila je Mara Bratoš, curicu je dobila s Nikšom Kušeljom.
Curica je se zvati Pavla. Pretpostavljam po Pavi Urbanu; njezinoj neprežaljenom ljubavi.
Svaka čast Nikši, meni ne bi bilo svejedno.
Ne brini, ionako nikoga ne zanima tvoje mišljenje. Čilaj brate.
Patlikit is offline  
Old 05.10.2017., 21:10   #5962
Netko je upiknuo u sridu
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is online now  
Old 05.10.2017., 21:11   #5963
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
meni nije jasno kad doticna radi buduci da je stalno na putovanjima i ljetuje cijelo ljeto zamisljala sam doktore kao one koji provode dane i noci u bolnicama, dezurstvima i bez slobodnog vremena ona je inace frendica s janjickinim bivsim, ginekologom. znamo li ima li drtena decka?
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
Ma
Nisam kriticna, ja se toj struci prvenstveno divim tako da nisam mislila bit zlobna, samo prenila informaciju jer je netko rekao da je porofila njenu sestru prije 6god...

U svakom slucaju, koliko se divim toj struci, jako mi je glup njen nick na instagramu..🙊
A ocito vise tambura nego sto radi
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is online now  
Old 05.10.2017., 21:12   #5964
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Rodila je Mara Bratoš, curicu je dobila s Nikšom Kušeljom.
Curica je se zvati Pavla. Pretpostavljam po Pavi Urbanu; njezinoj neprežaljenom ljubavi.
Svaka čast Nikši, meni ne bi bilo svejedno.
Zato što si toliko nesigurna da bi bila ljubomorna čak i na tragično izgubljenu, poginulu prvu ljubav? Ne budi smiješna, zašto bi to ikome smetalo? Ako je po njemu, meni je to baš lijepa gesta. Valjda Nikša nema razloga biti nesiguran, kao neki
Tlakirana is offline  
Old 05.10.2017., 21:28   #5965
Pa dobro, po čemu si zaključila da sam ja ljubomorna?
Meni je Marina i Pavina priča dirljiva.
Ali priznajem da osobno ne bi bila oduševljena da moj muž poželi naše zajedničko dijete nazvati po bivšoj.
BondWannabe is offline  
Old 05.10.2017., 21:30   #5966
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Netko je upiknuo u sridu
Nemam pojma tko u što pika, ali dovoljno smo emocionalno sakato društvo bez sraćkanja po ok ljudima.

Pavo Urban je poginuo 1991.u Domovinskom ratu. Njegova tadašnja djevojka i njen partner, otkako su zajedno, s puno pijeteta su obilježavali godišnjicu njegove pogibije.

Dobili su dijete u srednjim 40-ima i sretno im

Čemu srać po tako lijepoj priči?
Patlikit is offline  
Old 05.10.2017., 21:34   #5967
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Pa dobro, po čemu si zaključila da sam ja ljubomorna?
Meni je Marina i Pavina priča dirljiva.
Ali priznajem da osobno ne bi bila oduševljena da moj muž poželi naše zajedničko dijete nazvati po bivšoj.
Čitaj s razumijevanjem! Nisam te nazvala ljubomornom, nego sam rekla da bi ti po tome što si rekla, u takvoj situaciji bila ljubomorna na mrtvu bivšu svog dragog i to mi je nepojmljiva nesigurnost jer:
a) Pavo je tragično poginuo
b) HALO ŽENO, POGINUO JE!!!!!!!!!!!!!
c) to što mu je odala počast na taj način je nešto hvale vrijedno, a ne razlog za "Svaka čast Nikši", ma na čemu mu svaka čast? što je normalna osoba koja razumije situaciju i što ova gesta Mari znači?
Tlakirana is offline  
Old 05.10.2017., 22:04   #5968
Ja ne bi mogla. I pošteno to kažem.
Osjećala bi i poštovanje i pijetet prema tragično preminulom al ime djetetu ne bi dala.
Niti bi to predložila čovjeku s kojim imam dijete.

To može - neka. Ne osuđujem, niti kritiziram, samo iznosim svoj stav.
BondWannabe is offline  
Old 05.10.2017., 22:09   #5969
Sto se opravdavas Bond - razmisljas normalno i zdravo. Ovo su bolesnoce, ali ocito je to moderno.
N!NO is offline  
Old 05.10.2017., 22:09   #5970
Quote:
Tlakirana kaže: Pogledaj post
Čitaj s razumijevanjem! Nisam te nazvala ljubomornom, nego sam rekla da bi ti po tome što si rekla, u takvoj situaciji bila ljubomorna na mrtvu bivšu svog dragog i to mi je nepojmljiva nesigurnost jer:
a) Pavo je tragično poginuo
b) HALO ŽENO, POGINUO JE!!!!!!!!!!!!!
c) to što mu je odala počast na taj način je nešto hvale vrijedno, a ne razlog za "Svaka čast Nikši", ma na čemu mu svaka čast? što je normalna osoba koja razumije situaciju i što ova gesta Mari znači?
da i
mrtav, prošlo vrijeme
što sad, treba živjeti s duhom
eto, ja ne bi mogla biti s nekim ko ima potrebu MOJE dijete nazvati po svom bivšem

nemam problem da je njima to ok, meni ne bi bilo i puca me međica jel to ok od mene ili nije
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Old 05.10.2017., 22:32   #5971
A baš, što odmah napadate ženu što ima svoje mišljenje
Čin je jako plemenit s Nikšine strane, teško je o tome suditi nisam sigurna ni što točno ja mislim o tome , ali nekako ipak mislim da je to moglo malo drugačije. Pavu (ne Pavi) se odaje počast na razne načine, ali možda je ovo isto malo too much.
Lorca Blue is offline  
Old 05.10.2017., 22:32   #5972
baš me zanima šta bi rekle da se udate za nekog udovca i on želi nazvati dijete po pokojnici
garant bi bile oduševljene i još više se zaljubile u njega što je tako tankoćutan
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 05.10.2017., 22:35   #5973
a mala pavla ce sigurno kad poraste biti ponosna kako se zove na maminog bivseg.
aria is offline  
Old 05.10.2017., 22:38   #5974
Ovo pokazuje Nikšinu veličinu, ali brate baš je velik. Eto mogli su npr. djetetu dati srednje tj. krsno ime Pavla. Ali dobro, njihova stvar.
Lorca Blue is offline  
Old 05.10.2017., 22:41   #5975
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Ja ne bi mogla. I pošteno to kažem.
Osjećala bi i poštovanje i pijetet prema tragično preminulom al ime djetetu ne bi dala.
Niti bi to predložila čovjeku s kojim imam dijete.

To može - neka. Ne osuđujem, niti kritiziram, samo iznosim svoj stav.
Sve 5.
Ali znaš da “iznošenje stava” na trač temi (koju čitaju svi novinari društvene scene u rh) nema istu težinu kao iznošenje stava na npr. “o čemu danas razmišljate” temi.

A i tajming ti je malo ujeban pa nemoj zamjeriti ako vidim samo pljuvanje u tvojoj poslanici.
Patlikit is offline  
Old 05.10.2017., 22:45   #5976
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
a mala pavla ce sigurno kad poraste biti ponosna kako se zove na maminog bivseg.
Zašto ne bi bila ponosna? Poginuo je u Domovinskom ratu, dok je fotografirao granatiranje centra Dubrovnika, i to prije 26 godina. Teško da se tu sad "živi s nekim duhom". To je meni lijepa gesta, eto, složimo se da se ne slažemo jer ja ne vidim ništa loše u tome.
Tlakirana is offline  
Old 05.10.2017., 22:51   #5977
sigurno ce malena biti ponosna na sve poginule branitelje ali ime nije dobila po junaku nego po maminom bivsem
aria is offline  
Old 05.10.2017., 22:54   #5978
I Miranda Kerr je dala sinu ime (srednje) prema svom tragično preminulom dečku.
Kad sam to čula bilo mi žao Orlanda.

Ovo kad je izvedenica od muškog imena, ajde valjda može proći, ali opet mi žao Nikše...

Ko i Radeljak kad vječno plače za Enom pa svaka joj svaka nova družica mora odavati počast...

U savkom slučaju čudno. Ne osuđujem to, ali čudno je brate. Nekako, morbidno.

Kao da poručuju svojim sadašnjim partnerima "da se ovima nije dogodilo to i to, ti ne bi bio/bila u mojoj priči"...
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Old 05.10.2017., 23:04   #5979
ma da se i ne zove po bivsem frajeru, uopce je morbidno davati djeci imena po mrtvim ljudima, a desava se cesto! cemu to? da se sjetis pokojnika svaki puta kad ga pozoves?
mislim da svako dijete ima pravo na cisti start bez ovakvih utega koje im kace ljudi da bi se osjecali bolje jer kao nekome daju pocast!
Vernes is offline  
Old 05.10.2017., 23:09   #5980
Ali opet njega ne mogu "žaliti" pa valjda nije bila njena samovolja, nego se i on složio.
Inače, ne znam kako bih ja radila ma njegovom ili njenom mjestu. Ali nekako mi je različito kad dadneš ime po bivšem preminulom prije 26 godina, nego onome prije par godina. Ne znam zašto...

Poznajem sličan slučaj, puno manje godina bilo je u pitanju, i sadašnji je čak na neki način poznavao pokojnika.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.