Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 00:09   #6081
I meni mala Reinerica djeluje simpa, vjerujem da nije lako biti na njezinom mjestu, sa svim što to podrazumijeva.

Ima ljepuškasto lice i prekrasnu gustu kosu. Da malo smršavi, čak ni ne treba previše, bila bi bomba, jer ima figuru pješčanog sata i bez tog silnog špeka bila bi jako seksi.

Frizer je posve pogrešno procijenio njezinu kosu i napravio joj te nesretne loknice koje sad svi nose, a koje su joj se odmah opustile, jer joj je kosa gusta i teška, a šminkerica je najavila "prirodnu šminku", a našminkala ju je i dalje preintenzivno.

Seventy je babasto-tetkasti brend, svaki put kad prolazim kraj njihovog dućana pitam se tko im je ciljana publika. Mlade cure postara, a zrele žene postara još više.

Nije ni čudno što makeover nije uspio, kad ni frizura, ni šminka ni odjeća nisu bili pravilno odabrani.

Trebalo bi ju odvesti u nekoliko veselih (pa i jeftinih, zašto ne) high street brandova za curke njezine dobi i tamo joj izabrati odjeću. I cipele. I torbe.
zelena truba is offline  
Old 09.10.2017., 00:41   #6082
Pokušavam skužit kakva je to klijentela mlade cure poštara, a i njihove gospođe

Vitezova kći mi izgleda kao sanopouzdana curka koja zna što hoće.
No, ona nije baš ikad imala tijelo djevojčice, pa bih sve girly stvari preskočila u njenom slučaju.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 09.10.2017., 08:18   #6083
jeste naletili kad na Danijelu Trbović u Dobro jutro Hrvatska?

danas e npr morala čitati tjedne akcije u Pevecu, obično je na repertoaru koliko košta na akciji but u Intersparu

poprilično srozavanje u karijeri kakvu si je zamislila, rekla bih
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 09.10.2017., 09:16   #6084
Nisam prije čula za ovu curku: http://www.slobodnadalmacija.hr/scen...jena%2bprometa

Jel sam samo ja u pitanju? U svakom slučaju, već piše autobiografiju.

Zanima me koji je to pjevač koji ju je molio da sa njim šmrče kokain?
lyrabelacqua is offline  
Old 09.10.2017., 09:24   #6085
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
jeste naletili kad na Danijelu Trbović u Dobro jutro Hrvatska?

danas e npr morala čitati tjedne akcije u Pevecu, obično je na repertoaru koliko košta na akciji but u Intersparu

poprilično srozavanje u karijeri kakvu si je zamislila, rekla bih
Zašto je to baš za Danielu srozavanje, a ne i za ostale voditelje DJH koji isto tako čitaju koje su aktualne akcije u dućanima.
Flying Buttress is offline  
Old 09.10.2017., 09:34   #6086
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Zašto je to baš za Danielu srozavanje, a ne i za ostale voditelje DJH koji isto tako čitaju koje su aktualne akcije u dućanima.
Općenito mi je to srozavanje da se DJH sveo na čitanje reklamnih letaka za Spar.

Druge voditelje ne znam iz drugih emisija, ali obzirom da je Danijela jedno vrijeme Visoko kotirala i imala svoje talk show-ove u prime time-u, pretpostavljam da joj je ovo kao po nekoj kazni i da joj sigurno nije vrhunac profesionalnog ostvarenja.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 09.10.2017., 11:18   #6087
nije, ali ulazi u paketu s emisijom
imaju sponzorirani dio gdje se moraju čitati poruke
čita ih i Fodor, i Karmela, i Meštar i svi ostali
a nitko od njih nije početnik
Gzena is offline  
Old 09.10.2017., 12:00   #6088
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
nije, ali ulazi u paketu s emisijom
imaju sponzorirani dio gdje se moraju čitati poruke
čita ih i Fodor, i Karmela, i Meštar i svi ostali
a nitko od njih nije početnik
ok, krivo sam se izrazila.

Bezveze mi je to za bilo koga od njih.

A za Danijelu sam više rekla u kontekstu da su joj u onoj jednoj čistki ukinuli emisiju i ovo joj je vjerojatno sjelo kao kazna, jer nema prostora za imalo individualizma i osobnog doprinosa sadržaju emisije, nego samo unaprijed pripremljeni (loši) tekstovi. daleko od toga da smatram da je radila dobar posao u onoj svoj emisiji osmi kat ili kako već, ali pretpostavljam da je svakom voditelju san dobiti neku takvu svoju emisiju.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 09.10.2017., 12:14   #6089
ima ona i dalje svoju emisiju - Žene povjerljivo.

i slažem se da je nakaradno da voditelji čitaju cijene plećke


no, HRT ima dovoljno zaposlenih da ih jednostavno mora i treba koristiti za ono za što su plaćeni
pa neka vode i Dobro jutro
ogroman novac se plaća honorarcima za takve stvari dok zaposlenici sjede i vrte prstima
Gzena is offline  
Old 09.10.2017., 12:32   #6090
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
malo si kontradiktorna - s jedne strane nitko osim njih dvoje ne zna šta je iza toga, ali si u prvoj rečenici metnula da je to lijepa gesta.. kako znaš?
Isprike, nisam pojasnila temeljito - lijepa gesta ako je i u čast poginulom Pavi, ali da samo njih dvoje znaju što je iza toga stvarno.
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Old 09.10.2017., 12:39   #6091
https://www.vecernji.hr/showbiz/ovo-...ostali-1199749
Prije dvije godine kada me jedan show psihički uništio prolazila sam kroz svašta. Upala sam u krivo društvo, slušala glazbu u kojoj me nitko nije moga zamislit', pa ni ja sama sebe. Svoje slike sam obrađivala tako da se uklopim u te ljude koji su manipulirali sa mnom. Naravno da svi gledaju ono što je samo medijski izloženo, a ne i priču iza toga svega. Jako mi je bilo teško i bila sam duboko nesretna. Možda se sve to trebalo dogoditi da upoznam ljubav svog života koji me bez ikakvog pokušavanja prominio i vratio onu staru Antoniju Doru.
Niolina is offline  
Old 09.10.2017., 13:57   #6092
Quote:
Niolina kaže: Pogledaj post
https://www.vecernji.hr/showbiz/ovo-...ostali-1199749
Prije dvije godine kada me jedan show psihički uništio prolazila sam kroz svašta. Upala sam u krivo društvo, slušala glazbu u kojoj me nitko nije moga zamislit', pa ni ja sama sebe. Svoje slike sam obrađivala tako da se uklopim u te ljude koji su manipulirali sa mnom. Naravno da svi gledaju ono što je samo medijski izloženo, a ne i priču iza toga svega. Jako mi je bilo teško i bila sam duboko nesretna. Možda se sve to trebalo dogoditi da upoznam ljubav svog života koji me bez ikakvog pokušavanja prominio i vratio onu staru Antoniju Doru.
Odvratno, odvratno. Pocevsi od lude matere. Zamisli, doc s prijateljicom “kao podrska” i ovo izvesti. A mater ludjakinja, skroz je onaj stil kuckaste mame koja stalno usporedjuje dicu i forsira svoju da bude najbolja u svemu. Da sam ta prijateljica, ne bi progovorila s njom nikad vise.
Azola is offline  
Old 09.10.2017., 15:14   #6093
A sve ko fol ležerno i spontano...čak je i u kućnim papučama izašla na binu
ani08 is offline  
Old 09.10.2017., 15:47   #6094
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Općenito mi je to srozavanje da se DJH sveo na čitanje reklamnih letaka za Spar.
a.
DJH je inace uzas od emisije
noaccount is offline  
Old 09.10.2017., 16:05   #6095
Monika u narodnjačkom klubu tulumari sa Sandrom Perković
https://www.24sata.hr/show/monika-u-...erkovic-543360


Zasto???
Ok zeni se.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 09.10.2017., 16:10   #6096
Pa pisalo je da je neki rođendan, može biti slavila zajednička frendica..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 09.10.2017., 16:11   #6097
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Monika u narodnjačkom klubu tulumari sa Sandrom Perković
https://www.24sata.hr/show/monika-u-...erkovic-543360


Zasto???
Ok zeni se.
Ja mislim da ona ipak slavi.

I.ja bi na njenom mjestu.


Nego na šta Sandra ode slici.
Kao starleta iz istočnog nam susjedstva.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 16:13   #6098
Gledam taj Supertalent, pa ovaj Janko... Isuse... Jao... Gdje ga se može oteti? Decu ću da mu rodim.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Old 09.10.2017., 16:14   #6099
Jel pitanje za trac tko je od uprave 2016 godine Agrokora jos u Rh?
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 09.10.2017., 16:18   #6100
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Jel pitanje za trac tko je od uprave 2016 godine Agrokora jos u Rh?
Bloger?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.