Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 20:01   #7021
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Eno Balabanka na instagramu vratila djevojačko prezime..
idem zapalit svijeću na prozor.
isadora w. is offline  
Old 18.10.2017., 20:02   #7022
Ljube, drž mi se! #bff #volimstosevolimo

sevkina poruka ivi.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 18.10.2017., 20:08   #7023
kokoša <3

:ijasamkokoša:
fuj is offline  
Old 18.10.2017., 20:17   #7024
Teška vremena za #volimstosevolimo ekipu.
tt_girl is offline  
Old 18.10.2017., 20:20   #7025
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Neće se oni razvesti zbog kraja ljubavi, već zbog raspodjele imovine. Stečevina stečena u braku se dijeli na pola, objema ženskicama će pripasti veliki dio, nisam pravnik ali komentirali su ljudi da im onda država to ne može uzeti jer je bračna stečevina.

Bez brige, mozak i duša su im kompletno crni, to veze s ljudima nema. Psihopati bez savjesti i emocija. Fuj.
jesam ja jedina glupa koja ne shvaca zasto ce njemu mozda oduzeti njegov dio, a njoj njen nece? pa sta nisu jednako ukradena oba dijela?

jer ako ti mozes pokrast pa se razvest i da ti legalno ostane pola to bi bio najbolji nacin za pranje i kradju para ikad osmisljen!
Vernes is offline  
Old 18.10.2017., 20:21   #7026
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Ovo je bas tuzno sto citam o djeci Todorica... a moj zivot izgleda posao-vrtic-park-kupanje-mazenje za spavanje...i nema ljepseg osjecaja od malenih rukica koje mi skacu u zagrljaj i ponosno kazu "dosla je moja mama" i blatnjavim cizmicama skace na moj kaputic
I ne izgleda mi zivot tako jer sam sirotinja nego jer bi tako trebalo biti...
Hebali ih domjenci, kazalista, revije...ja idem jednom dva put mjesecno i mislim da mi nista ne fali ��
Recimo znam iz pouzdanih izvora od osoba koje rade u vrticima da redom djeca nezaposlenih roditelja ili majki na bolovanju/porodiljnom se dovode prva i odvode zadnja, da im se preko noci snizava temperatura samo da bi ih se ujutro "podvalilo" u vrtic kao zdrave, da ih se vikendom ne izvodi nego im se podvali tablet u ruke tako da ne gnjave. Mnogima se neda bas baviti djecom samo ovi navedeni ispadaju veci monstrumi jer imaju dadilje, a vrtici su kao normalna stvar i toboze sva ta djeca su tu zbog socijalizacije.
naonao is offline  
Old 18.10.2017., 20:23   #7027
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
A dajjjj josss maloooo��
ma joj, pa moš o njima knjige pisat, ali ukratko - ciganluk

inače, klinci od Balentice su fakat fino dogojeni. jedno popodne sam provela s ovom malom najstarijom, Tarom - vrlo fino, pristojno i poslušno dijete. ostala samo jako iznenađena. ugodno iznenađena. eto neke koristi od silnih dadilja

Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Nego gledam ovog Olujića...kaj nije on trebao izgubiti licencu jer ga je policija ulovila dok je kupovao kokain za sebe i ekipu
Ah da ovo je Hrvatska
da, da... i to su ga uhvatili pri kupnji preko 7 grama kokaina http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...kazna/1895748/
mislim, pa nije on neka sirotinja, pa da kupuje po gram

izvukao se s uvjetnom kaznom. mora da je i kod njega olakotna činjenica bila da se nakon toga školovao

sredio tatica da našmrkani sinčić prođe lišo
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 18.10.2017., 20:24   #7028
Apropos indeksa, kako je ono zavrsio spor između sevke i indeksa?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 18.10.2017., 20:32   #7029
Quote:
Vernes kaže: Pogledaj post
jesam ja jedina glupa koja ne shvaca zasto ce njemu mozda oduzeti njegov dio, a njoj njen nece? pa sta nisu jednako ukradena oba dijela?

jer ako ti mozes pokrast pa se razvest i da ti legalno ostane pola to bi bio najbolji nacin za pranje i kradju para ikad osmisljen!
Ma nije to istina.
Mogu uzet i njezin dio samo što će to pravno malo dulje trajati.
BondWannabe is offline  
Old 18.10.2017., 20:43   #7030
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
Iva Balaban deaktivirala instagram?

edit: vidim ta ste već primjetile
Evo ti je
https://www.instagram.com/iva___radic/
BondWannabe is offline  
Old 18.10.2017., 20:44   #7031
thnx @BondWannabe
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Old 18.10.2017., 21:28   #7032
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Svojedobno je na jednom drugom forumu sudjelovao i Babić sam. Bila je to javna tajna. Možda i nije bila tajna.
na index-ovom forumu naravno. kakva tajna. njegov portal i forum i sve.


Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post

Najbolje od svega je bilo što su dadilju prijavili kao blagajnicu u Konzumu a ostatak joj plaćali na ruke....
o jebem ti kretene

Quote:
naonao kaže: Pogledaj post
da im se preko noci snizava temperatura samo da bi ih se ujutro "podvalilo" u vrtic kao zdrave
takvi se prvi i razmnože. zašto, nemam pojma.
sanjita is offline  
Old 18.10.2017., 21:38   #7033
znam da kasnim i proso voz, al meni ne bi bas bilo svejedno da tu dvojicu vidim u svom stanu ... makar i iznajmljenom.

:timveljaca:
(jos otkako ju je ovdje netko nahvalio i ja se navukla na instac joj )
countrywoman is online now  
Old 18.10.2017., 21:43   #7034
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
na index-ovom forumu naravno. kakva tajna. njegov portal i forum i sve.
svi koji sudjeluju na nekim forumima su sumnjivi.
aryna is offline  
Old 18.10.2017., 21:54   #7035
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Apropos indeksa, kako je ono zavrsio spor između sevke i indeksa?
Izgubio index, Babić napisao članaka i članaka o tome kako će časno izbjeci plaćanje troškova, ovrhe, poreza...
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 18.10.2017., 21:54   #7036
Vozila se s Pernarom nekidan u liftu
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 18.10.2017., 21:55   #7037
Dajte molim vas odite na IG od Suputice, pogledajte kak si je produzila noge u fotošopu
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 18.10.2017., 21:57   #7038
Jel tvornica Kraša još uvijek na Ravnicama? Nisam tam' bila godinama, sad čitam da je Agrokor preselio Ledo postrojenja sa Žitnjaka u Srbiju, a onda sam slučajno naišla na jaaaako stari članak gdje su planirali tamo napraviti nekakav Krašograd tj. hrvatsku verziju Gardalanda i popalili novce jer to nije izgrađeno koliko ja nezagrepčanka znam??
http://www.index.hr/Vijesti/clanak/t...ba/360866.aspx

http://www.index.hr/Vijesti/clanak/d...ju/745946.aspx

Baš si razmišljam koje uopće tvornice više postoje u Zagrebu?
malin is offline  
Old 18.10.2017., 21:58   #7039
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Vozila se s Pernarom nekidan u liftu
jel ti seksi?
aryna is offline  
Old 18.10.2017., 22:03   #7040
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post



da, da... i to su ga uhvatili pri kupnji preko 7 grama kokaina http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...kazna/1895748/
mislim, pa nije on neka sirotinja, pa da kupuje po gram

izvukao se s uvjetnom kaznom. mora da je i kod njega olakotna činjenica bila da se nakon toga školovao

sredio tatica da našmrkani sinčić prođe lišo
Sad sam guglala Olujića malo da vidim njuškicu, i izbacilo mi (prikladno) i slike onog malog što je zaklao onu curu na parkiralištu na Savici, Kristinu Krupljan. Nikad nismo saznali što je bilo s njim tj. jel osuđen uopće???
malin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.