Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2021., 15:33   #1
Forumsko ministarstvo zdravstva - zakulisne i ostale igre

Izdvojeno s Trača.

Dijana Zadravec koju smo već komentirali tu, samo na starim temama, izgleda ne orestaje biti problematična. Nikad nismo do kraja rijepile tko ju točno pokriva?
Sjećam se da su kandidati u to vrijeme bili Plenki ili Kujundžić.
Zna li netko išta više u meduvremenu?
Jer ovo je stvarno već lagano zona sumraka.
Žena već više od 3 puta ozbiljno optužena za mobbingiranje, pa ono s Berošem, sad već i okolo ljudi potvrduju da zbog nje ljudi odlaze, a njoj i dalje nitko ništa.
Mora da ima odličnu vezu.

https://www.index.hr/mobile/clanak.a...dex_tid=112393

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
lionfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 15:51   #2
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Da mi je znati čime Zadravec sve drži za jaja?



Ako se prisjetite one snimke s Berošem, to je bilo fakin jezivo
Kasnim, ali upravo to- tko tu zenu stiti i sto to ona zna da ju se toliko štiti?

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
lionfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 16:01   #3
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ne znam za Vinogradsku, ali na Rebru je prije par godina desetak radiologa dalo otkaz i otišlo ča. Rekla bih ili da radiolozi imaju dobru mogućnost zapošljavanja dalje, ili/i su uvjeti generalno po bolnicama loši za zaposlene. Vjerojatno oboje.

Što se tiče Vinogradske, prije godinu je isto otišlo skupno nekoliko endokrinologa i tamo se više nije znalo tko će koga liječiti.

Reć bi da je problem tamo veći.



To je ono kad slažeš CV za neki posao pa izbaciš nebitno, ali ovdje ne bi ništa ostalo.
Nisu otišli van, niti u privatnike. Presli su u druge bolnice unutar istog sustava, bar ovi sto su otišli u zadnja 2 tj.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
lionfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 16:19   #4
Quote:
lionfire kaže: Pogledaj post
Dijana Zadravec koju smo već komentirali tu, samo na starim temama, izgleda ne orestaje biti problematična. Nikad nismo do kraja rijepile tko ju točno pokriva?
Sjećam se da su kandidati u to vrijeme bili Plenki ili Kujundžić.
Zna li netko išta više u meduvremenu?
Jer ovo je stvarno već lagano zona sumraka.
Žena već više od 3 puta ozbiljno optužena za mobbingiranje, pa ono s Berošem, sad već i okolo ljudi potvrduju da zbog nje ljudi odlaze, a njoj i dalje nitko ništa.
Mora da ima odličnu vezu.

https://www.index.hr/mobile/clanak.a...dex_tid=112393

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
a možda samo previše zna o nabavama. U prošlom nacionalu počelo se spominjati kako se provjeravaju troškovi po bolnicama. I vidi vraga, evo Zadravec kao masna kost za mase, te " ljubimica", te zlostavljač, ( to što je Nacional u 9 mj 2020 pisao o tome kako je " jadna žrtva " Primorac u sukobu interesa- to ništa). Koliko je " odbjeglih nevjesta" s radiologije pismeno govorilo o svojim jadima? Da ipak žena, ma koliko nesimpatična bila, nije napadnuta da bi se prikrili pravi ....pinka ljudi i njihova muljanja? Likuša je u 12 mj ( nacional piše) davala iskaz USKOKU ....
banbudi42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 16:23   #5
Quote:
lionfire kaže: Pogledaj post
Nisu otišli van, niti u privatnike. Presli su u druge bolnice unutar istog sustava, bar ovi sto su otišli u zadnja 2 tj.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
I ovi sa Rebra o kojima Pješčani sat govori. Sa Rebra su od početka godine otišla i 4 anesteziologa. Nitko vani. Ima zlostavljanja, ali za to su krivi ravnatelji, čak više nego nesposobni šefovi psihopati. Zašto ne rade svoj posao? Čemu služi povjerenik za mobbing - ( da vam ne odgovara na dopise). Ako se šef odjela bahati, onda ravnatelj ne radi svoj posao. Razlozi: ili je u dosluhu sa dotičnim zlostavljačem, ili ima putra na glavi pa procjenjuje kome se ne smije zamjeriti. Ili je lijen i glup. Ili sve navedeno.
banbudi42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 16:32   #6
https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2271886

Kakve su ovo pizdarije
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 17:35   #7
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
moram priznati da se slažem s njom po pitanju aneksa ugovora o specijalizaciji
OscarPamuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 17:37   #8
Quote:
OscarPamuk kaže: Pogledaj post
moram priznati da se slažem s njom po pitanju aneksa ugovora o specijalizaciji
Ja ne....

Mogli bismo tako onda sve struke kociti.

Zasto stat na lijecnicima?
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 19:00   #9
Quote:
OscarPamuk kaže: Pogledaj post
moram priznati da se slažem s njom po pitanju aneksa ugovora o specijalizaciji
ja ne, hvala bogu da je netko stao na kraj robovlasnickim ugovorima

mila elegovic uvijek divna, jako mi je simpaticna, samo se nadam da nece poludjet s plasticarem, vec mi je malo na rubu
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 19:05   #10


a zadravec ima zaledje u plenkiju, ja mislim ili nekome bliskome plenkiju
nije kujundzic, on ju ne moze smislit

vidjelo se da ima zaledje cim se bahatila berosu, a ovaj se suzdrzavao
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 19:08   #11
Quote:
lionfire kaže: Pogledaj post
Nisu otišli van, niti u privatnike. Presli su u druge bolnice unutar istog sustava, bar ovi sto su otišli u zadnja 2 tj.

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
90% radijologa radi privatno.
Zašto i nebi?
I onih koji su sad u bolnicama.


S druge strane oni privatno mogu zaraditi lovu o kojoj je bolnici mogu samo sanjati.
UZ je minimum 300 a traje 15 minuta.
Sad sračunaj koliko zarade u tih 8 sati koje bi odradili u bolnici.
U supku od državnog zdravstva nitko tko bilo što zna neće ostati.

I ne samo radijolozi. Većina lječnika tako razmišlja.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 19:44   #12
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
zadravec je bombetina uzivo, prezgodna zenska

i ima pogled ludjakinje

ima pogled nekoga tko bi te sabio sakom zbog parkirnog mjesta
da je ženska atraktivna je, ali da je bombetina, bome nije... doduše ne znam je l to dozvoljeno reći ili treba pričekati balgosolov tebe i ksene za to

Quote:
banbudi42 kaže: Pogledaj post
Mislim da od ove antipatične žene prave žrtvenog jarca- od kad je počela ukazivati na cirkus u KBSM.
čuli smo vi kako se ta "sirota" koju namjerno "žrtvuju" razgovara sa ministrom i poziva ga na red jer nije dobila poziciju koju si je ona zabrijala da bi trebala dobiti
osim toga, baba je HDZ-ovka.. kad mi netko počne pričati o poštenju i HDZ-ovcu u istoj rečenici, onda mi to zvuči ko početak vica

Quote:
nothanks kaže: Pogledaj post
Jel ti ovak iritantno i uživo razgovaraš?
ma ignoriraj ga.. možda nam sjaši s kičme i ode od kud je došao

Quote:
OscarPamuk kaže: Pogledaj post
moram priznati da se slažem s njom po pitanju aneksa ugovora o specijalizaciji
to je tebi glavni problem u tekstu? a ne što neka nadrkana baba dijeli javno privatne podatke, koje ne bi smjela dijeliti, a do njih je došla bog te pitaj kojim putem
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2021., 22:15   #13
Pol osoblja s Instituta radi, što za stalno, što honorarno u Radiochirurgiji U Svetoj nedelji.
I nedavno ovdje spominjani kirurzi.
Radiochirurgia ima najsuvremenije aparate i ugovor s HZZO te rade punom parom.
Potpuno podržavam i razumijem doktore koji ne žele raditi na starim aparatima i još da ih se maltretira.
Dotična profesorica je oduvijek na glasu kao jako teška osoba.
Bila je maloprije u Dnevniku. U prekratkoj suknji. Nije bilo lijepo za gledati.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2021., 00:10   #14
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
...ali ako je poslodavac u tvoju edukaciju uložio XY novaca, onda ima pravo nešto zauzvrat i tražiti
nije to nikakva edukacija, to je najnormalniji posao za kojeg dobijes placu. dakle, specijalizanti su ZARADILI svoju placu i nitko im nista nije poklonio ili dao, tako da nema govora o nikakvom vracanju ili penalima
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2021., 00:58   #15
evo primjer, covjek je za specijalizaciju urologije koju je samostalno odlucio prekinuti na prvoj godini bio suocen sa iznosom od 360k kn. bio je medju najboljima na medicini, odlikas od do. i nekome je nakon ni godinu specijalizacije duzan 50 tisuca eura. on je platio i vozdra, ali koliko ljudi nije moglo? koliko ljudi mora odraditi godine specijalizacije za najmanje love od kolega, a najvise posla? tko uopce zeli da takav eksploatirani kadar lijeci njega i njegove?
nisamtu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2021., 07:15   #16
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
...ali ako je poslodavac u tvoju edukaciju uložio XY novaca, onda ima pravo nešto zauzvrat i tražiti
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
nije to nikakva edukacija, to je najnormalniji posao za kojeg dobijes placu. dakle, specijalizanti su ZARADILI svoju placu i nitko im nista nije poklonio ili dao, tako da nema govora o nikakvom vracanju ili penalima
Točno to je mišljenje i Ustavnog sudu slučaju dr. Tomislava Kulaša.
inače trebao je u toj bolnici ostati raditi bar dvostruko duže od trajanja specijalizacije, dakle OSAM godina. Kako je netko ovdje napisao, ti ugovori su stvarno robovlasnički.


Sada je Ustavni sud, u slučaju specijalizanta Kliničkog bolničkog centra Osijek zaključio kako bolnica nema pravo tražiti povrat plaća. To je, kaže sud, zarada što ju je specijalizant primio za svoj rad. Plaća ne može predstavljati trošak školovanja naglasio je Ustavni sud i naložio Vrhovnom sudu da ponovno razmotri ovaj slučaj. Prema presudi iz travnja 2019. osječki specijalizant trebao je s kamatama vratiti 1,2 milijuna kuna.



Važna odluka Ustavnog suda: Doktor koji je dao otkaz odmah nakon specijalizacije, ne mora bolnici vratiti novac

Narodne novine: Odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske broj: U-III-3526/2019 od 15. prosinca 2020.
Prime Radiant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2021., 08:52   #17
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
nije to nikakva edukacija, to je najnormalniji posao za kojeg dobijes placu. dakle, specijalizanti su ZARADILI svoju placu i nitko im nista nije poklonio ili dao, tako da nema govora o nikakvom vracanju ili penalima
Jel bi Vi da Vam specijalizant očita CT? ja ne bih. Oni mogu i smiju radit jedino pod nadzorom. A tada specijalist ima 2 posla: radi svoj i kontroliraj njega. Ovo drugo fakat može bit gadnije.
banbudi42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2021., 09:26   #18
"čuli smo vi kako se ta "sirota" koju namjerno "žrtvuju" razgovara sa ministrom i poziva ga na red jer nije dobila poziciju koju si je ona zabrijala da bi trebala dobiti
osim toga, baba je HDZ-ovka.. kad mi netko počne pričati o poštenju i HDZ-ovcu u istoj rečenici, onda mi to zvuči ko početak vic
a"

Slažem se da je žena antipatična, i pamtim tu snimku, samo između redova je i upozoravanje na namješten natječaj i nepravilnosti, a to je istina. Za to je i prijavljivala. Može ona bit i antipatična i žrtva u isto vrijeme. Najgore je u svemu tome što , dok se o njoj trkelja ( a nebitna je), ne govori se o stvarnim problemima u bolnicama. A to su ravnatelji, i ono što rade sa sredstvima, a ne ova baba. Ispade ona " dimna zavjesa" da se ne vidi ono bitno.
banbudi42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2021., 09:31   #19
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
banbudi42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2021., 10:00   #20
Odbjegle rtg nevjeste

https://www.telegram.hr/politika-kri...5b9iE4MjdM6nh1

Dakle- "žrtva" radiološka je mili potomak... specijalizirao u " očevini". Da povratiš!

POLITIKA & KRIMINAL
Zadravec o optužbama da radiolozi bježe zbog nje: 'Napadaju me interesna grupa i kolega koji je neovlašteno potpisivao za milijunske iznose'
Predstojnica iznosi niz optužbi i kaže kako je dokaze za neke od njih predala DORH-u
Dr. Zadravec nam kaže kako su među troje radiologa koji su napustili Odjel dr. Goran Zovak i dr. Matko Gulin koji su, kaže, tek netom završili specijalizacije u KBC Sestre milosrdnice. “Odlaskom u druge ustanove, čak i privatne, ne moraju otplaćivati trošak specijalizacije plaćen od strane poreznih obveznika. To im je omogućio Aneks Ugovora o specijalizacijama koji je 2016.g. inicirao i proveo HUBOL, a navedenim liječnicima, odlazak bez vraćanja troška specijalizacije, pa tako i vlastitom sinu je potpisao dr. Mario Zovak, v.d. ravnatelja KBC Sestre milosrdnice”, tvrdi Zadravec.
banbudi42 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.