Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 17:30   #161
Meni je uvijek (zapravo "uvijek" znači u Suitsima, jer sam ju samo tamo gledala) izgleda jako speglano i uredno, čak i kao da se previše trudi?*.

Čitala sam da ju je britanska javnost jako loše prihvatila, pogotovo nakon zaručničkih slika u onoj bolesno skupoj haljini, pa su angažirali neku poznatu američku PR agenciju da joj malo ispegla imidž i da su joj savjetovali da bude "bliža narodu", kako bi se tipična Britanka mogla poistovjetiti s njom. Hence loša frizura kad su prvi put bili u Walesu, vjerojatno su i te ofucane hlače odabrane s razlogom. Ja uopće ne vjerujem da ona tu ima ikakav izbor , vjerujem da joj stilisti odrede što, kada i kako.

Navodno je kraljica zabranila Katici da nosi wedge cipele, a pravilo u kraljevskoj obitelji je i da nokti ne smiju biti nalakirani, osim u iznimnim slučajevima prozirnim ili nude lakom. Ali jarki lakovi, a pogotovo gel, šljokice i sl. ne dolaze u obzir, smatraju se vulgarnim. (Što ja sve pamtim. )


* Osim make upa, on uvijek izgleda kao da stavlja slojeve današnjeg pudera na jučerašnji, jučerašnji na prekjučerašnji i tako dalje. Ali, s druge strane, loš make up pripisujem šminkerici serije, a ne njoj osobno.
zelena truba is offline  
Old 15.02.2018., 18:40   #162
Meni su super ove crtice s dvora
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 16.02.2018., 00:22   #163
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post

Navodno je kraljica zabranila Katici da nosi wedge cipele, a pravilo u kraljevskoj obitelji je i da nokti ne smiju biti nalakirani, osim u iznimnim slučajevima prozirnim ili nude lakom. Ali jarki lakovi, a pogotovo gel, šljokice i sl. ne dolaze u obzir, smatraju se vulgarnim. (Što ja sve pamtim. )
ako nekog zanima kraljica elizabeta od 1989. godine koristi isključivo essie ballet slippers nijansu laka za nokte, a katica je onda, zbog navedenog pravila, navodno preuzela istu tu nijansu.

http://people.com/royals/queen-eliza...e-nail-polish/
aryna is offline  
Old 16.02.2018., 00:47   #164
Meni je skroz zanimljivo citati o tim pravilima sto smiju i sto ne. Pojma nisam imala za lakove i wedge. Pisite jos sto znate.
TheSpy is offline  
Old 16.02.2018., 10:03   #165
Moj omiljeni je essie sugar daddy, to vjerojatno zbog naziva kod njih ne dolazi u obzir

Ovo gore s rubom hlača...meni je to totalno nedopustivo. I za random običnjače, a kamoli za selebritije vonabirojalitije.
Hilda is offline  
Old 16.02.2018., 10:23   #166
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Meni je skroz zanimljivo citati o tim pravilima sto smiju i sto ne. Pojma nisam imala za lakove i wedge. Pisite jos sto znate.
- kad kraljica stoji, svi stoje (zamišljam babu kako namjerno ustaje za večerom i trola )
- nitko ne smije jesti nakon što kraljica završi s jelom (opet zamišljam babu kako trola)
- kod parova nema držanja za ruke
- vjenčani buketi moraju sadržavati mirtu
- ne smiju igrati monopoly (zamišljam babu kako kupuje monopoly svima za Božić)
- nema selfija, nema autograma
- nema školjaka
- ne smije te dotaknuti pučanin
- nema šešira iza 6 navečer
- tijare nose samo udane žene, a tijare imaju svoj set pravila kako se nose
- češnjak je zabranjen jer ga baba ne voli
VeronaM is offline  
Old 16.02.2018., 10:28   #167
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ako nekog zanima kraljica elizabeta od 1989. godine koristi isključivo essie ballet slippers nijansu laka za nokte, a katica je onda, zbog navedenog pravila, navodno preuzela istu tu nijansu.

http://people.com/royals/queen-eliza...e-nail-polish/
A bokte, imam osjećaj da bi Katica lako mogla pisati na Svekrvama.
jopko_bopko is offline  
Old 16.02.2018., 10:34   #168
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
- ne smije te dotaknuti pučanin
Pa kako se onda rukuju s stotinama ljudi svaki dan na iventima na kojima su, od otvaranja staračkih domova do junejmit, bogteneće Neko te je zatrolao, očito
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 16.02.2018., 10:35   #169
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
- češnjak je zabranjen jer ga baba ne voli
Ajme, što bi ja sve zabranila da sam kraljica

I namjerno bi trolala ustajanjem i jedenjem
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 16.02.2018., 11:07   #170
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Pa kako se onda rukuju s stotinama ljudi svaki dan na iventima na kojima su, od otvaranja staračkih domova do junejmit, bogteneće Neko te je zatrolao, očito
Pardon, evo pojašnjenje - rukovanje je ok, ali nema zagrljaja i sl. Michelle Obama i James LeBron su izazvali 'škandale' kad su grlili Royalse na fotkama.

Mea culpa.
VeronaM is offline  
Old 16.02.2018., 11:09   #171
Aaaa, tako već može
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 16.02.2018., 11:29   #172
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
A bokte, imam osjećaj da bi Katica lako mogla pisati na Svekrvama.
pa nije morala tu istu nijansu, ima essie puno takvih svijetlih nijansi, a ne zovu se sve sugar daddy. imam osjećaj da se katica drage volje žrtvovala za neutralni lak.


pozdrav ženskom kutku!
aryna is offline  
Old 16.02.2018., 11:42   #173
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
A bokte, imam osjećaj da bi Katica lako mogla pisati na Svekrvama.
Nema na čemu

Ima i sa RiD
VeronaM is offline  
Old 16.02.2018., 11:46   #174
Hilda is offline  
Old 16.02.2018., 11:50   #175
Ajme, ovo je genijalno
jopko_bopko is offline  
Old 16.02.2018., 11:52   #176
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Ajme, ovo je genijalno
Preporučujem čitanje cijele teme
VeronaM is offline  
Old 16.02.2018., 12:07   #177
Sad sam opet išla čitati temu, još uvijek mi je
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 16.02.2018., 18:28   #178
Koje blago ovaj forum sadrzi
TheSpy is offline  
Old 17.02.2018., 07:13   #179
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
Ajme sad si me podsjetila na izjavu o tamponu.
Fak, a baš sam je fino smrznula s uma.


Što se tiče izjava, https://www.jutarnji.hr/life/princ-p...valio/2052699/
Ja mislim da njega baba maltretira. I garant ga šuta nogom ispod stola da ne govori.

Ko Blaž i Regica mi izgledaju
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 19.02.2018., 21:29   #180
Dobra mi je Kate na dodjeli nagrada Bafte


Super mi je kako ju napadaju jer nije došla u crnom, kao potporu Time's Up kampanji.
kako da ne, evo sad će Kate postati politički aktivna i prekršiti sva pravila dvora
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.