Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2017., 16:15   #21
Današnji muškarci su sve niži i niži
rijetko kad prođem pored nekoga ko je viši od mene a nije da sam neka visina
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:15   #22
moj muž je 182. za glavu veći od mene, to mi je onak nekak taman.

jednom je jedan objekt mog promatranja bio 209. isuse ne.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:16   #23
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Današnji muškarci su sve niži i niži
rijetko kad prođem pored nekoga ko je viši od mene a nije da sam neka visina
Qe? Upravo suprotno. Osim ako nisi preselila iz Dalmacije negdje na kontinent pa ti se to cini radi razlike u visini izmedju dvije populacije.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:19   #24
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Qe? Upravo suprotno. Osim ako nisi preselila iz Dalmacije negdje na kontinent pa ti se to cini radi razlike u visini izmedju dvije populacije.
X

meni se čini da su današnji klinci srednjoškolci svi oko 2 metra.
the beginning is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:20   #25
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Qe? Upravo suprotno. Osim ako nisi preselila iz Dalmacije negdje na kontinent pa ti se to cini radi razlike u visini izmedju dvije populacije.
ne živim u Hrvatskoj


i ne gledam klince već odrasle muškarce jer me klinci ne zanimaju
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:21   #26
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
ne živim u Hrvatskoj


i ne gledam klince već odrasle muškarce jer me klinci ne zanimaju
Pa logika ti je jaka, kako odrasli muskarci mogu postati višlji nego sto jesu? Ne radjaju se novi odrasli muskarci
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:24   #27
Samo želim nekog ko je viši od 175 cm

JE L' TRAŽIM PREVIŠE???
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:26   #28
Dalmatinci su najviši u Europi uz Belgijance, s tim da su Belgijanci dosegli svoj genetski maksimum, dok se Dalmatinci rađaju sve viši i viši i još ga nisu ispunili.

Šteta jedino što im je kultura jadna i boravak na tim prostorima poprilično zatupljuje.. (subjektivna procjena).

Kontinentalci i Bosanci i sl. su genetski puno lošiji materijal.
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:26   #29
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Samo želim nekog ko je viši od 175 cm

JE L' TRAŽIM PREVIŠE???

Ne znam koliko tocno god imas, ali statisticki govoreci, recimo da si u 30ima, to je otprilike prosjecna visina muskarca tvojih godina ili starijih.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:27   #30
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je kako sve zene privlaci isti tip muskarca. Zar se ne kaze da su ukusi razliciti? Ljepota je u ocima posmatraca i slicne gluposti.

Nisam nikada cuo zenu da kaze da voli niske muskarce. Iako ima mnogo niskih zena. Kaj ne bi takvi bolje pristajali uz njih?

Isto tako ima mnogo plavusa od kojih vecina opet voli crne muskarce. Sta fali plavusanima? Zasto nema nijedna da joj se svidja naprimjer Boris Becker?
Kad bi se ja zamarao time nikad ne bi curu u životu pipnuo... a imao sam ih podosta...
To su pizdarije.. Da mene sad pitaš isto bi ti reko da hoću tamnu curu, tamne kose i očiju cca 170 da ima... Na kraju padnem na neku malu, slatku koja se zna zezat i s kojom je lijepo pričat... Tak da to tipovi i sl možeš okačit mačku o rep..
Najbolji frend mi je prototip toga šta si napisao gore, a ja nisam ni tamnoput, imam smeđu kosu i relativno sam nizak (180) pa nije nešto uspješniji sa curama.. Dobije više pogleda samo, to da..

Stav i status u društvu su puno bitniji od ostalog... I da bar solidno izgledaš..

Doduše u današnje vrijeme slobodoumnih cura, možeš komotno bit masno krme sa armani sunčanim naočalama i audijem a8 i skupljat sve te koje vole crne i visoke...

Zapravo oni na kraju i najviše najebu jer "pobjede" jer završe sa aždajama koje je pregazilo pola kvarta prije njih ... Ne govorim za sve, ali ovi koji nemaju stav i status.. A onda dolazi grupa dobrih muškaraca (visokoobrazovani, zaposleni dečki sa vrlo malo iskustva sa ženama) koji također "pobjedde na kraju" i onda šeću gradom i ne znaju da im je svaki klošar po narodnjačkim klubovima i autima i grmlju gađao "sveticu"....

Tak da to nema niš veze
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:28   #31
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Dalmatinci su najviši u Europi uz Belgijance, s tim da su Belgijanci dosegli svoj genetski maksimum, dok se Dalmatinci rađaju sve viši i viši i još ga nisu ispunili.

Šteta jedino što im je kultura jadna.. (subjektivna procjena).

Kontinentalci i Bosanci i sl. su genetski puno lošiji materijal.
samo nebo je granica
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:29   #32
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Dalmatinci su najviši u Europi uz Belgijance, s tim da su Belgijanci dosegli svoj genetski maksimum, dok se Dalmatinci rađaju sve viši i viši i još ga nisu ispunili.

Kontinentalci i Bosanci i sl. su genetski puno lošiji materijal.
Visina je proizvod vise faktora, tipa genetika, prehrana, bolesti, okolis. Isti narod, recimo nizozemci, su unutar jednog stoljeca, bili i najnizi i najvisi u prosjeku, a nisu promijenili kompletan genom
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:33   #33
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Samo želim nekog ko je viši od 175 cm

JE L' TRAŽIM PREVIŠE???
visok sam preko 190 cm, imam crnu kosu, ali nisam zgodan
the beginning is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:33   #34
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Visina je proizvod vise faktora, tipa genetika, prehrana, bolesti, okolis. Isti narod, recimo nizozemci, su unutar jednog stoljeca, bili i najnizi i najvisi u prosjeku, a nisu promijenili kompletan genom
Pa i genetika i prirodno okruženje. Jbg život na Meditarianu, sunce, Jadran i sl. stoljećima sigurno ima povoljniji utjecaj na gene, od točanja nogu po bazenima, Savi, Dravi i gušenja u smradu planinarskih domova kao rekreacije, industrija, bljuzga, kiša i sl. Tako su i crnogorci genetski jači od Srba.. isti razlog.
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:38   #35
Ne volim crne, niti bradate. A bogami ni previsoke. Taj balkanski (ne)ukus u pogledu muške estetike (a i svega ostalog) me ne dotikava. Moj tip muškarca je Chris Martin, anglosaksonski đir i takoto.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:39   #36
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Pa i genetika i prirodno okruženje. Jbg život na Meditarianu, sunce, Jadran i sl. stoljećima sigurno ima povoljniji utjecaj na gene, od točanja nogu po bazenima, Savi, Dravi i gušenja u smradu planinarskih domova kao rekreacije, industrija, bljuzga, kiša i sl. Tako su i crnogorci genetski jači od Srba.. isti razlog.
Koliko pozitivan na formu toliko negativan na supstanciju.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:40   #37
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Moj tip muškarca je Chris Martin i taj đir- više anglosaksonski.
Slavan, bogat i zgodan. Tezak kompromis
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:44   #38
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Koliko pozitivan na formu toliko negativan na supstanciju.
Možda je rješenje onda malo izvoz Dalmatinaca u sjevernije krajeve da se nauče malo redu, radu i disciplini i izvoz ove buljave i kržljave i bljedunjave djece iz sjevernih krajeva dolje u Dalmaciju, da malo potamne i ojačaju.

Meni sve muka bude kad vidim ove moderne mame kako po špicu u Zagrebu vuku tu kržljavu i buljavu djecu, mislim bitno da mu je ona košulju obukla i nagelirala ga, a ne vidi da joj je dijete fizički propali slučaj i izgleda polubolesno, daj ga nahrani i pošalji i na nekakvu plažu ili livadu, jebote špica. Ajde još curice, ali takve dječake vidjeti, užas.
aaaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:47   #39
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Slavan, bogat i zgodan. Tezak kompromis
Ma govorim čisto s fizičke strane.

Što se žena tiče, predivne su mi Christina Hendricks i Julianne Moore. A to je tip ljepote koji baš nema prođu na Balkanu. Ovdje se više štuje bliskoistočni look.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:48   #40
Meni se svidaju malo nizi decki, potajno se palim na crvenokose. Ukus dno dna al sta sad, moj je
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.