Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2017., 18:23   #61
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
A ti mislis da sam ja nizak i plav zbog teme. Aha, sad mi je jasno.
nemoj se udavit u tim kokicama

ma... ti si sigurno visok i crn muškarac koji se pita zašto žene neće niske i plave. LOGIČNO
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 18:27   #62
Svasta je moguce. Mozda sam cak i pripadnik crne rase.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 18:28   #63
slažem se da je svašta moguće. možda sam ja zapravo žena.
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 18:31   #64
Hajde nebitno. Zatrolal sam vlastitu temu.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 18:36   #65
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Hajde nebitno. Zatrolal sam vlastitu temu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 18:58   #66
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Samo želim nekog ko je viši od 175 cm

JE L' TRAŽIM PREVIŠE???
Znam kako je. Ja sam 175 i idealan muskarac mi je oko 190. Sve ispod 180 mi je nisko.
Prilazili su mi i likovi nizi od mene, al nije mi seksi muskarac od 170cm. Ne bi mi bio seksi ni da sam ja 160.
Na kraju sam zavrsila s deckom koji je 180 i sad mi je on idealan, sta cu
Quote:
the beginning kaže: Pogledaj post
visok sam preko 190 cm, imam crnu kosu, ali nisam zgodan
Godinu dana teretane s privatnim trenerom i bit ces

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:08   #67
Đimpili mi ne mogu biti privlačni ni u kakvoj varijanti
Boja kose nije bitna ali ne možeš mi biti kepec
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:11   #68
Puno vaznije da nije krelac, a ne kepec
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:12   #69
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Znam kako je. Ja sam 175 i idealan muskarac mi je oko 190. Sve ispod 180 mi je nisko.
Prilazili su mi i likovi nizi od mene, al nije mi seksi muskarac od 170cm. Ne bi mi bio seksi ni da sam ja 160.
Na kraju sam zavrsila s deckom koji je 180 i sad mi je on idealan, sta cu
A koja je boja kose u decka?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:13   #70
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Đimpili mi ne mogu biti privlačni ni u kakvoj varijanti
Boja kose nije bitna ali ne možeš mi biti kepec
Nisi mi odgovorila gdje si i koje si visine?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:14   #71
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Godinu dana teretane s privatnim trenerom i bit ces

Poslano s mog kauča
Da, jer privatni treneri po gymovima i 97,8% ovih kaj su na insti i fb razumiju savršeno materiju... što trenažnu, što endokrinilošku itd...
Pogotovo su dobre sad ove prehrane po krvnoj grupi i sl...
A lijepo je govorit nekom da radom možeš sve postić dok mu izbijaš 300kn po treningu koji nema veze s mozgom

Krećem se u tim krugovima i cijeli život sam u sportu pa ono... u blekautu sam kad čujem za privatnog trenera..... Isključivo možda ako je mag cin onda priznajem... ili ako ima znanje ko s.d. da sad ne reklamiram
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:16   #72
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Puno vaznije da nije krelac, a ne kepec
Kaj ti dodje krelac?
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:20   #73
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Kaj ti dodje krelac?
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:20   #74
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Puno vaznije da nije krelac, a ne kepec
da, svakako

ali može on biti ekstra pamet i dobrota al neće dogurati dalje od pozicije frenda ako je metar i žilet


sorry not sorry
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:26   #75
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
A koja je boja kose u decka?
Tamnosmeđa/crna. To ga je izvuklo


Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Nisi mi odgovorila gdje si i koje si visine?
Pa piše ti odakle je ispod profilne

Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Da, jer privatni treneri po gymovima i 97,8% ovih kaj su na insti i fb razumiju savršeno materiju... što trenažnu, što endokrinilošku itd...
Pogotovo su dobre sad ove prehrane po krvnoj grupi i sl...
A lijepo je govorit nekom da radom možeš sve postić dok mu izbijaš 300kn po treningu koji nema veze s mozgom

Krećem se u tim krugovima i cijeli život sam u sportu pa ono... u blekautu sam kad čujem za privatnog trenera..... Isključivo možda ako je mag cin onda priznajem... ili ako ima znanje ko s.d. da sad ne reklamiram
Moj post je bio s dozom humora, nisam očekivala da će odmah sutra uplatiti godišnju članarinu Ako znaš bolje onda ti pomozi dečku kak da postane zgodan. Očito ima predispozicije da postane ovo iz naslova teme
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:27   #76
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
da, svakako

ali može on biti ekstra pamet i dobrota al neće dogurati dalje od pozicije frenda ako je metar i žilet


sorry not sorry
kad dodje do



bit ces manje izbirljiva
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:28   #77
A Simpsolina je iz BiH znaci. Nisam skapiral do sada.

Jest cura iskljuciva nema sta. Samo ostani takva Simpso.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 19:37   #78
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post

Godinu dana teretane s privatnim trenerom i bit ces

Poslano s mog kauča
nije to problem, jer ja idem u teretanu i znam sve o vježbanju. čak mi i lice nije loše.

ono što mene "kvari" i spušta na toj nekoj ljestvici je glava, točnije lubanja.

nešto je veća nego što bi trebala biti u odnosu na tijelo i nije baš najljepšeg oblika samo ta sitnica je dovoljna da prilično naruši ukupan dojam. šteta, jer da sam samo još s tim imao sreće, ukupni dojam bi bio puno bolji i puno bi bolje kotirao kod suprotnog spola. još bi mi i lice više došlo do izražaja. ovako sam prosječan, a nekim možda i ispodprosječan. i tu ne mogu ništa napraviti
the beginning is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 21:06   #79
Da
Loš kroj glave zna baš nagrditi osobu
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 21:26   #80
Quote:
the beginning kaže: Pogledaj post
nije to problem, jer ja idem u teretanu i znam sve o vježbanju. čak mi i lice nije loše.

ono što mene "kvari" i spušta na toj nekoj ljestvici je glava, točnije lubanja.

nešto je veća nego što bi trebala biti u odnosu na tijelo i nije baš najljepšeg oblika samo ta sitnica je dovoljna da prilično naruši ukupan dojam. šteta, jer da sam samo još s tim imao sreće, ukupni dojam bi bio puno bolji i puno bi bolje kotirao kod suprotnog spola. još bi mi i lice više došlo do izražaja. ovako sam prosječan, a nekim možda i ispodprosječan. i tu ne mogu ništa napraviti
Mozes na netu nac neku fotku lubanje slicne tvojoj pa stavit ovdje? Ne mogu si vizualizirat tu grdu lubanju
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.