Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 19:43   #201
imam neki svoj stil, više je sportski s nekim kombinacija koje samo meni padaju na pamet. u pravilu ne gledam što je in, kupim ono što se meni sviđa, bez obzira bilo u modi ili ne.
ali zato se ne znam ušminkati. ponekad bih se baš malo skockala, ali niti imam takve odjeće/obuće, niti je znam kupiti i skombinirati niti se osjećam dobro u tome. i onda uvijek hodam u nekim standardnim kombinacijama.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 17:48   #202
Hmmm, izbjegavam nekako modu,šminkanje i takve stvari iako sam žensko, ali jednostavno ne obraćam previše pažnje na to kod drugih, pa isto tako ne posvećujem previše pažnje ni samoj sebi u vezi toga, ali me ponukalo napisati nešto o ovome čisto jer sam samu sebe zapitala kako bi oslovila svoj modni stil i došla sam do jednog naziva: Peri-Deri, a to izgleda otprilike ovako:

Nađem hlače, majicu, jaknu, tenisice (zimi čizme) koje doslovno nosim dok se jedan komad od toga ne podere, al doslovno jer mi to bude toliko drag komad odjeće i osjećam se potpuno sigurno i ugodno u tome da jednostavno, stalno to nosim i neki znaju pomisliti da se uopće ne pere, ali imam sušilicu doma pa znam biti jako zahvalna na tom izumu :klap: ili u novije vrijeme idem u toliku krajnost kada nađem nešto što mi se stvarno sviđa pa kupim više identičnih komada tako da ih izmjenjujem pa kao duže će potrajati- znam samozavaravanje, ali takve stvari su jače od mene
Ista stvar i doma...imam trenirke, stare hlače, ma svašta nešto, al nema meni do pidžame, zato i imam 3-4 kompleta jer čim dođem s posla ulazim u pidžamu i ne izlazim iz nje dok ne idem u grad ili na posao pa makar i da sam idući dan popodne u smjeni čudna sam, ali mi je drago što me muž i unatoč takvim stvarima voli jer on to u biti smatra vrlinom pošto ne mora hodati po šoping centru sa ženom dva ili tri sata dok nađe nešto jer mrzim šoping jednako kao i on. Slažemo se odlično u vezi toga :klap:
correct is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 04:03   #203
Nisam neki fan mode.. volim nositi ono u čemu se osjećam ugodno, no u mojem ormaru prevladava crnina jer se u njoj najugodnije osjećam, no ovisno o prilikama uskočim u boje
Kombinacija nečeg, ičeg s trapkama mi je isto ok, čak sam se prošle godine odvažila na tajice i obožavam ih kombinirati s čizmicama/martama
Haljine su mi slabost... imam ih prilično, tako da i to volim kombinirati kad je toplije s gore navedenom obućom!
Zimska me ''moda'' izluđuje, ne znam što obući na sebe, a da mi u isto vrijeme bude toplo i da po mogućnosti ne izgledam kao da imam 10kg viška.. prošli sam tjedan hodala u najdebljim parovima hulahopki i ''fluffy'' termo čarapa + tajice i gore hlače/trapke, šal prek nosa i najtoplija jakna... bolje bi mi bilo da sam glumila ljeto i uskočila u skafander dok ne zatopli pa smo kvit, nego sve te silne kombinacije
Ljetni djir i sve prije/poslije.. hm odvažila sam se prošlo ljeto uskočiti u neke šarene ljetne haljinice koje sam dobila, inače su to većinom crveno-crne kombinacije boja, ali ajde, promjene su dobro došle, no da se mene pita, uvijek, iz crnine ne bih izlazila!
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.