Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2012., 12:35   #5341
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Na neki način da, iako će oni pokušati to zamaskirati sa tobožnjom demokracijom. Do raspada sigurno neće doći jer taj 1% ljudi ne želi da se on dogodi. Ustvari bilo bi dobro da dođe do raspada i njihove kontrole, ali na način da neće pokrenuti nove ratove kako bi stvorili neku još nakaradniju tvorevinu od EU.
Teško je reći jer je rat, pogotovo na globalnoj razini, najbolji način zarade, mene osobno najviše brine što npr. banke koje su danas pravi primjer parazita, nisu krajnji cilj, a ako nisu što to može biti gore od bankarskog sistema.

Chemtrails-eksperimenti na nebu:

http://www.youtube.com/watch?v=bxK6i...layer_embedded

Bivša agentica CIA-a objašnjava da Al-Qaeda ne postoji:

http://www.youtube.com/watch?v=HSQQl...layer_embedded

Zadnje uređivanje Bat Kol : 15.09.2012. at 17:48.
zg36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 23:43   #5342
Quote:
zg36 kaže: Pogledaj post
Bivša agentica CIA-a objašnjava da Al-Qaeda ne postoji:

http://www.youtube.com/watch?v=HSQQl...layer_embedded
Taj 1% i upravlja Al-Qaidom. Ono što se javno zna, čak i da se ne čitaju Ickeove knjige, zna se tko je prije obučavao sam vrh Al-Qaide, na čijoj se strani ta teroristička organizacija borila u libijskom ratu i na čijoj se strani sad bori u Siriji.
Ne treba biti previše inteligentan pa zbrojiti dva i dva, i da sve one priče koje prodaju o nekakvoj demokraciji je samo paravan za još gore zločine i kontrolu u svijetu.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 12:32   #5343
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Taj 1% i upravlja Al-Qaidom. Ono što se javno zna, čak i da se ne čitaju Ickeove knjige, zna se tko je prije obučavao sam vrh Al-Qaide, na čijoj se strani ta teroristička organizacija borila u libijskom ratu i na čijoj se strani sad bori u Siriji.
Ne treba biti previše inteligentan pa zbrojiti dva i dva, i da sve one priče koje prodaju o nekakvoj demokraciji je samo paravan za još gore zločine i kontrolu u svijetu.
Ako se ne varam dvojica koji su djelovali u Srbiji za vrijeme Miloševićevog režima su isti oni koji su u kampovima na Kosovu obučavali egipatske "pobunjenike" za otpor, imaju identičan simbol, uglavnom Al-Qaeda je prvo služila za krijumčarenje heroina, nešto slično kao i narko karteli u Meksiku samo što su im malo izmakli kontroli, također je zanimljivo da su ameri preselili NYPD tj.otvorili podružnicu u Izraelu, ovo "Arapsko proljeće" služi jedino tome da bi ameri imali opravdanje upadati po državama u ime demokracije, a sami su to inicirali.
zg36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 12:53   #5344
Zašto bi uskoro moglo doći do 3. svj. rata

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=i5N_huInM0k
zg36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 13:22   #5345
Quote:
uglavnom Al-Qaeda je prvo služila za krijumčarenje heroina,
Netočno. Prvobitna namjena bila je borba protiv rusa u Afganistanu 80.-ih godina prošlog stoljeća. Heroin su počeli šverati kasnije, kad su ih Ameri ostavili, kako bi se financirali.
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 19:53   #5346
znamo da Icke piše o Wtc-u
meni još nakon 11 godina nije jasno tko je srušio zgradu 7 !!!!?????
http://www.youtube.com/watch?v=pBDyw-vh2ds
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 23:23   #5347
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
znamo da Icke piše o Wtc-u
meni još nakon 11 godina nije jasno tko je srušio zgradu 7 !!!!?????
http://www.youtube.com/watch?v=pBDyw-vh2ds
Zna moj stari! Tvrdi mi da su teroristi tocno znali da se trebaju zabit u pola zgrade,po njemu u 5-ti kat,tako da kad presjece,gornji dio zgrade samelje doljni!I nemozes mu objasnit da su zgrade stajale jos vise od 40 min poslje oba udara.:,ni da 5-ti kat nije na polovici!504:
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 12:04   #5348
WTC je srušen kontroliranom eksplozijom, kad se pogleda emisija o ljudima koji se bave rušenjem starih i dotrajalih zgrada, tako ih ruše, a NORAD (američki radarski kompleks koji konstantno radi je baš tih 45 min bio offline), da bi 4 aviona komforno letjeli am. zračnim prostorom 45 min sa isključenom vezom s kontrolnim tornjevima zvuči nerealno, tu je još i slanje borbenih aviona iz Texasa koji je prilično udaljen od New Yorka.
zg36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 14:36   #5349
Blizanci su srušeni termitom.
Postoji i teorija o nuklearnoj eksploziji koja bi mogla objasniti rušenje zgrade 7, no ja mislim da su sve tri zgrade srušene termitom.
Poslije rušenja, u podnožju blizanaca su nestale ogromne količine novca.

Treći "avion" koji se zabio u Pentagon je bila u stvari krstareća raketa sa malo eksplozivnog punjenja. Kad se raketa zabila maknuli su sve snimke i ostavili samo jednu koja preskače dio u kome se vidi što to leti, tako da nikad nitko nije mogao vidjeti da je to bio avion, ali pretpostavlja se da nije bio, zato jer bi trebalo deseci godina iskustva u letenju da uspije pogoditi tako nisku zgradu.

Zašto Pentagon?
Donald Rumsfeld je prije napada (koji tjedan valjda) upozoravao kako nestaju goleme količine novca bez traga i kako Pentagon to istražuje.
Novci su ustvari išli u tajni crni budžet američke vojske koji služi za razvoj tehnologija o kojima možemo samo sanjati.
Raketa se zabila baš u dio pentagona koji je obrađivao podatke vezane za nestanak novca.
S uništenjem tog dijela zgrade, nikad se ponovno nije postavilo pitanje o nestanku novca.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 08:22   #5350
Pentagon je pogođen projektilom, naravno da se putničkim avionom ne može izvesti takvo što. Zato snimka sadrži samo 5 frameova i točka.
No dobro, možda je taliban vozio avion autocestom do zgrade Pentagona, sišao s kolnika i onda ga ubrzao do daske i zabio se tamo
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 13:43   #5351
Madeleine Albright-Bilderberg

Madeleine Albright suočena s pitanjima o Bilderberškoj grupi čija je članica:

http://www.youtube.com/watch?v=s3WVT...layer_embedded

Na raskrižju-neki(1%) žele početi 3.svj.rat:

http://www.davidicke.com/headlines/4...-world-war-iii
zg36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 13:58   #5352
Vezano uz WTC

Vezano uz WTC,

Izraelska odgovornost u rušenju WTC-a:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=gJfFNBAdYec

Psiholog objašnjava poricanje da je rušenje WTC-a (i o ostalim navodnim "teorijama zavjere") bilo napravljeno od strane vlade, tzv. "unutarnji posao" ili "inside job":

http://www.youtube.com/watch?v=pGbEJ...layer_embedded

WTC-pitanja i odgovori:

http://www.youtube.com/watch?v=pGbEJ...layer_embedded
zg36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:27   #5353
Vama je jasno da za sve ovo postoje zasebne teme i da se u ovu neće trpati sve i svašta?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 10:16   #5354
Neki dan sam citao neki tekst u vezi blizanaca i palo mi je nesto zanimljivo napamet.Cito sam pricu o dvije sestre blizanke,koje su od malena bile razdvojene i nisu znale jedna za drugu.Kad je jedna blizanka kasnije radala,tj.imala trudove,ispostavilo se je da je u isto vrijeme druga blizanka imala uzasne bolove u trbuhu.Cuo sam tonu takvih prica,vjerujem da ste i vi.Neznam dali su tocne naravno ali mi je nesto sasvim zanimljivo palo napamet.Jednojajcani blizanci imaju potpuno jednaku struktura DNK! A sta je Icke rekao da je DNK? Antena za primanje i slanje informacija.Sta se desi kad imate dva potpuno ista autica na daljinsko upravljanje,i jedan i drugi joystick moze upravljat bilo kojim auticem! Pa tako i u ovom slucaju se je moglo desiti nesto tako slicno,posto su to iste antene koje salju i primaju informacije!
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 12:42   #5355
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Vama je jasno da za sve ovo postoje zasebne teme i da se u ovu neće trpati sve i svašta?
Svi clipovi i postovi (otkad je prestalo vrijeđanje) su vezani uz temu threada David Icke, tako da ne vidim što bi tu bilo off topic, stavovi o WTC-u, DNK, itd.
zg36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 12:44   #5356
Quote:
tole1710 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam citao neki tekst u vezi blizanaca i palo mi je nesto zanimljivo napamet.Cito sam pricu o dvije sestre blizanke,koje su od malena bile razdvojene i nisu znale jedna za drugu.Kad je jedna blizanka kasnije radala,tj.imala trudove,ispostavilo se je da je u isto vrijeme druga blizanka imala uzasne bolove u trbuhu.Cuo sam tonu takvih prica,vjerujem da ste i vi.Neznam dali su tocne naravno ali mi je nesto sasvim zanimljivo palo napamet.Jednojajcani blizanci imaju potpuno jednaku struktura DNK! A sta je Icke rekao da je DNK? Antena za primanje i slanje informacija.Sta se desi kad imate dva potpuno ista autica na daljinsko upravljanje,i jedan i drugi joystick moze upravljat bilo kojim auticem! Pa tako i u ovom slucaju se je moglo desiti nesto tako slicno,posto su to iste antene koje salju i primaju informacije!
Postoje teorije da je čovjek prije, umjesto sadašnja, dva lanca u DNK imao 24, ali su tijekom vremena namjerno "utišane" tako da sad funkcioniramo na prilično bazičnom nivou u odnosu na onaj na kojem smo bili.
zg36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 18:38   #5357
Quote:
zg36 kaže: Pogledaj post
Svi clipovi i postovi (otkad je prestalo vrijeđanje) su vezani uz temu threada David Icke, tako da ne vidim što bi tu bilo off topic, stavovi o WTC-u, DNK, itd.
Nema problema. Sve dok se komentiraju njegove izjave glede tih tema.

Ali, ako je riječ o osobnom osvrtu (o tim temamama), onda neka se piše na adekvatnom mjestu.
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 09:23   #5358
Procitala sam njegovu "Najvecu tajnu" i kolko god je sokantna shvatila sam tj. znam u sebi da je nazalost istinita. Previse slucajnosti bi bilo da nije, a vjerujem da nista nije slucajno u ovom zivotu. Uklapa se dosta toga i sve je povezano. Vecina ga ismijava i misli da je lud, al nazalost ludi su ljudi koji ga ismijavaju. Sta vi koji ste procitali tu knjigu mislite o njoj? Druge njegove nisam citala.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 12:15   #5359
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Procitala sam njegovu "Najvecu tajnu" i kolko god je sokantna shvatila sam tj. znam u sebi da je nazalost istinita. Previse slucajnosti bi bilo da nije, a vjerujem da nista nije slucajno u ovom zivotu. Uklapa se dosta toga i sve je povezano. Vecina ga ismijava i misli da je lud, al nazalost ludi su ljudi koji ga ismijavaju. Sta vi koji ste procitali tu knjigu mislite o njoj? Druge njegove nisam citala.
Čitao sam skoro sve njegove knjige osim novih, i stvarno mogu reći da kad se malo "izađe" iz mainstream okvira i pogleda šira slika sve se uklapa, preporučam za početak "Bezuvjetna ljubav je jedina istina, sve ostalo je opsjena"

Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Nema problema. Sve dok se komentiraju njegove izjave glede tih tema.

Ali, ako je riječ o osobnom osvrtu (o tim temamama), onda neka se piše na adekvatnom mjestu.
Sve 5, naravno da iznosim ono što DI govori, ali da nebi ispao robot koji samo copy/paste-a, dodam svoj sažeti osvrt na tu temu.
zg36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 04:48   #5360
Koje gluposti svasta!
Neki ljudi su ovdje lose informirani!
Avioni su doletili negdje iz okolice New Yorka,a ne iz Texasa!
Trebalo im je oko 45 minuta do Manhattna!
I piloti nisu imali pojma o cemu se radi i letili su posve nenaoruzani(nisam posve siguran)
ako ne racunamo gun za pilotovim pojasom!
Tornjevima je trebalo 45 minuta radi gorenja,a kod rusenja eksplozivom lete komadi gradjevina okolo,
tak da je to jos jena neutemeljena teorija!

Zadnje uređivanje zacky : 22.09.2012. at 04:59.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.