Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2007., 17:35   #101
meni je 10 žena reklo 10 raličitih uložaka koje su nosile u bolnicu, svakoj pašu neki drugi. i ovi sa trakom, ili bez, pa čak do always za koje se goviri da nikako ne jer smetaju rezu i tako...
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 17:59   #102
Ma i ja sam čula različite priče...baš me briga više...spakirala sam one, a druge je ionako lako kupit
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 09:35   #103
Tu smo negdje Magic i ja razglabale o tim uloscima za "poslije"...
Neda mi se sad trazit



MA evo:https://www.forum.hr/showthread.php?t=167849&page=4
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 09:37   #104
MAgic je uzela Vir 80 i ALways noćne......za stavit ispod Virovih po noći..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:59   #105
Ma treba stavit noćni + 2 vira i po danu jer to cuuuuri ko ludo... (ne znam iz iskustva, ali zna moja seka)
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 16:22   #106
Quote:
Pahuljica79 kaže: Pogledaj post
Citam kaj mi treba za bolnicu, radim popis i naletila na ovaj post
Bas me zanima kak je na kraju magicna uletavala i jel se sjetila ista pojesti
rucala, narafski i napunila torbu s bombonima i sl. i na kraju ih se u boxu nisam ni sjetila. mada sam kratko matala o jednom vocnom mentosu ili fishermanu jer mi je bio bas gorak okus u ustima od hebenog ricinusa od veceri prije, ali mi je i to uskoro postalo nevazno
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 16:31   #107
racunajte si po jedan paket vira po danu i mjenjajte ih kad god da je rana sto vise suha. e'o ja imala par bijednih savica (2 vani, par unutra (nisam ziher koliko jer me doc zezo i nije htio rec dok ne bude gotov, a kako me to sivanje nije nis bolilo skoro sam zaspala i zaboravila pitat, jbga ja uvijek sva natraske)). Nocne sam stavljala u bolnici i skoro da i nisam morala. Doma ni jednom, nego samo po jedan virov da su "luftam"

a objektivno, sto mami treba u bolnici, apsolutno nista osim njezinog malog bebaca
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 16:44   #108
sad mislimo o tome što će nam sve trebat, jer ne možemo zamsilit taj osjćaj kad vidimo mrvicu.....sve će postat tako nevažno i nepotrebno..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 16:44   #109
e sto se tice pranja kose, neko tamo gore je bio u pravu da e na to ni ne pomislja.
sto se tice kakanja, sestra vam donese glicerinski cepic i ako vam je jako frka u 23h kad odnesu babace da vam ibubrufen (ona velika roza tbl) i nema da ne ide

a sjecate se koliko sam bila protiv bolnickih spavacica Ma one su zakon Svako jutro ih s cisim plahtama doguraju na odjel (mandy, paholjo, pored sobe 16-ice di sam ja bila i odma s jutarnjim piskenjem i tuskanjem za vizitu si izaberete nepoderanu i super). Btw, spavacice uopce nisu flekave, a neke jesu poderane, ali s malo snalazljivosti se uspije izabrat super primjerke
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 16:46   #110
vidim ti se udomaćila tamo

nisi ni imala svoju spavaćicu tamo?

Još bolje jer ako se tak brzo prljaju moram ih bar 3 kupit, a tko zna kad bi ih opet obukla...vjerojatno poslje 2. poroda..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 16:49   #111
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
a sjecate se koliko sam bila protiv bolnickih spavacica Ma one su zakon Svako jutro ih s cisim plahtama doguraju na odjel (mandy, paholjo, pored sobe 16-ice di sam ja bila i odma s jutarnjim piskenjem i tuskanjem za vizitu si izaberete nepoderanu i super). Btw, spavacice uopce nisu flekave, a neke jesu poderane, ali s malo snalazljivosti se uspije izabrat super primjerke
Znaci ustajanje, pisanje, tus - kradja spavacica pa vizita.
To je redoslijed?
Kad dofuraju te spavacice tamo na odjel?
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 17:43   #112
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post

a sjecate se koliko sam bila protiv bolnickih spavacica Ma one su zakon Svako jutro ih s cisim plahtama doguraju na odjel (mandy, paholjo, pored sobe 16-ice di sam ja bila i odma s jutarnjim piskenjem i tuskanjem za vizitu si izaberete nepoderanu i super). Btw, spavacice uopce nisu flekave, a neke jesu poderane, ali s malo snalazljivosti se uspije izabrat super primjerke
Vi imate bolničke spavaćice? MI moramo sa sobom donijeti. Meni frendica sašila dvije (ja sam picajzlasta, pa ne volim gumbe) krasne - jedna je bijela za porod - da može poslije odmah sa zakonitim na iskuhavanje doma. Druga bude valjda izdržala dok se prva ne opere... Hoce mi biti dosta dvije?

Baš gledam kak pišem postove: malo sa hrvatskim znakovima, malo bez
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 22:25   #113
Ja bome ne nosim spavačice nigdje osim na porod...ja piđame...zvala sam u rodilište i rekli mi da mogu...odlično...
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 09:35   #114
i ja bi pidžamu al kažu da je puno lakše sa spavaćicom tih prvih par dana....pa eto ja im vjerujem....a ne mogu smislit spavaćice i kad spavam u njima završe mi negdje oko vrata
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:19   #115
U St dobiješ njihove, kraaasne roza spavaćice Ne smiješ nosit svoje...
A da vam ne pričam kad dobiješ čistu - moraš doslovno dežurati na hodniku i krasti s njihovih kolica
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:20   #116
isto kao i u Zagrebu.....sam su kod nas bijele
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:40   #117
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
i ja bi pidžamu al kažu da je puno lakše sa spavaćicom tih prvih par dana....pa eto ja im vjerujem....a ne mogu smislit spavaćice i kad spavam u njima završe mi negdje oko vrata
i meni
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 14:19   #118
Quote:
moja volja kaže: Pogledaj post
Ja bome ne nosim spavačice nigdje osim na porod...ja piđame...zvala sam u rodilište i rekli mi da mogu...odlično...
mozes, dapace ja imala trenirku samo da imam sto manje feeling da sam u bolnici i zujala goredole

al za vizitu ti je zgodnija spavacica, bar prvih 2 dana kad krvaris ko nedoklano prase. jerbo to samo dignes, a pidjamu moras full skinut.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 14:37   #119
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
mozes, dapace ja imala trenirku samo da imam sto manje feeling da sam u bolnici i zujala goredole

al za vizitu ti je zgodnija spavacica, bar prvih 2 dana kad krvaris ko nedoklano prase. jerbo to samo dignes, a pidjamu moras full skinut.
i nama dozvolili pidjame, vizita ionak kratko traje...

E sad glupo pitanje (za one koje su rodile...): kad dođem u bolnicu, presvućem se u spavaćicu i ništa više... Ono cicobrani, gaće ???
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 14:52   #120
cicke poslje poroda najbolje luftat što više ili grudnjak za dojenje...a gaćice pamučne (bapske) ili one mrežaste jednokratne za prve dane
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.