Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2007., 17:49   #21
biofarmov aloe vera gel...ima ga u dm-u... ja ga koristim...mazhem se cijela...kozha mi se preporodila...ne masti...a daje kozhi vlagu...probaj...
__________________
"Svatko od nas ima svoj poseban dar i ti znaš da je to istina. Ne podcjenjuj me, a ja neću podcjenjivati tebe."
Ethel_Drown is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 18:20   #22
Meni ti je koža bila jako ljuskava, ono, kako kad perut imaš...tako se ljuštilo s mene. Ne znam, meni svi ti masni proizvodi nisu pomogli, a ovi jesu pa se držim toga!
POsebno dobar ti je Vichy, nema mu premca!
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 18:23   #23
da imeni je ljuskava ali meni se sta god namazem upije u kozu...
vichy mi je malo skup za ekperimnetirat dal mi pase
kazes taj dove je dobar? mogla bi probat to... a jel se lako razmazuje?
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 18:28   #24
Meni nije ljuskava ali zateze i imam mnostvo sitnih borica na rukama i nogama, i koza mi je sva tanka na tim dijelovima.........
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 18:30   #25
mene npr ne zateze (ali na nogama neznam ni kako bi osjetila da zateze lol) ali svrbi
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 20:03   #26
Da, Dove se jako lako razmazuje, onako je vodenast i odmah se upije, akoža izgleda tako svježe!
Odličan je! Ja nisam mogla vjerovat da će mi nešto tako jeftino uistinu pomoći kad mi ga je prijateljica preporučila! A je!
Nemojte baš ni stalno i svako malo mijenjati, a niti se previše mazati jer vam koži nikada ne bude dovoljno hidratacije. I ne vruća voda kod tuširanja, nego topla! Velika je razlika!
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 20:08   #27
ah dajem za kreme ali pod hladni/mlaki tus nemogu.
vruci tus mi je osvjezenje zivota.
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 21:24   #28
Vidiš, to ti je velika greška! Ne moraš pod mlaki tuš, ali ne baš sad ni da se pržiš pod tom vodom. Zato ti i je koža takva. Vruća voda, pa izađeš na hladnije nego je pod tušem, pa odeš u sobu gdje je zrak isušen od grijanja, pa odeš van gdje je zrak hladan.....i to ti je to..Badave ti mackanje!
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 21:55   #29
u sobama imam vodu na radijatorima i u kuci mi nije hladno
a i suha koza mi je samo na nogama od koljena do kicice.
ali eto hebiga ja se vruceg tusa nemogu odrec. (iako po ljeti se ne tusiram vrucom vodom pa je stvar s nogama identicna)
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 18:41   #30
ponavaljam pitanje ako mozda niste vidjeli, jel neko probao garnier crvena tubica kreme za suhu kozu?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.