Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 21:28   #3761
Quote:
AnaLuna8 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Ja sam vodenjačica i inace jako volim strijelce i njihovu prirodu, razumijem ih tko su, uz njih se osjecam jako sretno i ispunjeno. Tata mi je strijelac i imam par poznanica, nazalost ne poznajem strijelaca onoliko koliko bih voljela ali znam kakve ljude zelim u svom zivotu, i sto se horoskopskih znakova tice, to su definitivno strijeci, pa nadalje blizanci, ovnvi, vage. Super ste mi, i svidja mi se vase razmisljanje, tako cisto i neiskvareno..

Procitala sam sta kazu za vezu vodenjaka i strijelca, i nadam se da cu bas takvu vezu jednog dana imati, prelijepo zvuci!

Imate li koga tko ima ili je imao tu vezu?

Veliki pozzz

Poslano sa mog X5 koristeći Tapatalk
Imam jednu kolegicu vodenjakinju koja je s strijelcom već više od 20 godina , tako da nismo baš mi tako loši kako smo na lošem glasu

Poslano sa mog Redmi Note 4
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 21:32   #3762
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post


Ja sam Strijelac s podznakom u Vodenjaku - sad zamisli koja je to super kombinacija.

S time da smo mi bolji za druge, nego sami sebi... osobno, najviše bih voljela biti Škorpija s podznakom u Lavu. Ili Ovnu. Da budem dobra sebi i da me baš briga za druge.

To je najbolja kombinacija strijelca,mislim za muškog tako mi je barem rekla kolegica koja se time bavi .A sad meni ne smeta to što pomažem drugima ,meni to čini zadovoljstvo pogotovo dok su žene u pitanju

Poslano sa mog Redmi Note 4
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:46   #3763
Quote:
robi0007 kaže: Pogledaj post
To je najbolja kombinacija strijelca,mislim za muškog tako mi je barem rekla kolegica koja se time bavi ....

Poslano sa mog Redmi Note 4
Ne znam koliko je dobra za muške... ali generalno - dobra je za ljude oko mene. Toliko "širine pogleda na svijet i tolerancije" malo će se gdje naći...

E, ali za mene nije dobra. Ja bih radije da sam Škorpija s podznakom u Jarcu, recimo... a može i obrnuto... i Mjesecom u Lavu ili Ovnu... ili bilo koja kombinacija Škorpija/Jarac/Lav/Ovan...

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 10:57   #3764
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko je dobra za muške... ali generalno - dobra je za ljude oko mene. Toliko "širine pogleda na svijet i tolerancije" malo će se gdje naći...

E, ali za mene nije dobra. Ja bih radije da sam Škorpija s podznakom u Jarcu, recimo... a može i obrnuto... i Mjesecom u Lavu ili Ovnu... ili bilo koja kombinacija Škorpija/Jarac/Lav/Ovan...

Ti bi htjela biti opakija ,da ne velim domina evo sad ti prilika jer vrijeme karnevala ti je pri kraju

Poslano sa mog Redmi Note 4
robi0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 11:06   #3765
Ima li netko strijelac , a podznak rak?

Kako se nosite s emocijama?
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 01:08   #3766
Nema boljih, pametnijih i skromnijih ljudi od nas
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 16:35   #3767
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Nema boljih, pametnijih i skromnijih ljudi od nas
Hvalite me usta moja kad me drugi neće.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 00:10   #3768
- Ogledalce, ogledalce, tko je najljepśi na svijetu?
> Makni se, ne vidim!
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 18:34   #3769
Ja sam strelac...podznak bik...5 planeta u strelcu...Ne bih znala sta da kazem, ali jesam optimista, uvek gledam na svet neiskvarenim ocima...i...dete sam,vecito...Mislim da cu uvek ostati dete...Ne volim nikoga da kritikujem, pazim sta kome smeta, pa o tome i ne govorim, a volim prirodu iznad svega...Setala bih godinama i ne bi mi bilo dosta...Primetila sam i da nisam kao ostale devojke jer...mene bas slabo interesuje tracarenje i tome sl...

Sta da ocekujemo od tranzita Ju preko strelca od jesenas ...?

Meni se znak strelca proteze kroz kraj 7.i citavu 8.kucu...
zvezdano nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 08:16   #3770
ma preuvidavni, trude se svima ugodit i onda kad vidu da to niko ne vidi, cijeni tad popizdu i odu u drugu krajnost
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 09:02   #3771
Quote:
AnaLuna8 kaže: Pogledaj post
Procitala sam sta kazu za vezu vodenjaka i strijelca, i nadam se da cu bas takvu vezu jednog dana imati, prelijepo zvuci!

Imate li koga tko ima ili je imao tu vezu?
Imala sam ja, godinama.

Predivna veza, opuštena, rasterećena...

Baš razmišljam u poslednje vreme da nađem sebi nekog Strelca da se malo odmorim.

Poslednji put sam bila zaljubljena u Škorpiona (ja sam inače Vodolija s Škorpionom u podznaku), a pre njega sami Bikovi i Ovnovi. Malo sam se umorila od tih znakova, pa baš sad razmišljam o nekom opuštenom nezahtevnom Strelcu.

Sve mi se nekako čini da je to za mene ipak najbolja opcija.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 18:31   #3772
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post


Ja sam Strijelac s podznakom u Vodenjaku - sad zamisli koja je to super kombinacija.

S time da smo mi bolji za druge, nego sami sebi... osobno, najviše bih voljela biti Škorpija s podznakom u Lavu. Ili Ovnu. Da budem dobra sebi i da me baš briga za druge.

To ti je kombinacija koju je imao Jim Morrison.
Mnogo bolja neko fiksni kvadrat Škorpije i Lava, u toj kombinaciji je jako puno stresa jer je u pitanju fiksni kvadrat, i oni lako oboljevaju od srca. Nije im lako koliko god flegmatična Škorpija to guta u sebi.

Ne žali se, super ti je ova kombinacija, i znak i podznak su ti u sekstilu pa ti je Sunce u 11. polju gde mu je više nego odlično jer je to kuća u kojoj se Jupiter, vladar Strelca, raduje.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 22:03   #3773
U Mist , nisam ni skužila da si ti odg.avatar me omeo

Kaj planete donose nama strijelcima za ove nadolazece mjesece
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 04:23   #3774
Ima li strijelac a da je podznak rak.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 08:32   #3775
i ja bi volila na osvrt strijelac podznak vaga ako ko ima saznanja
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2018., 00:43   #3776
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
U Mist , nisam ni skužila da si ti odg.avatar me omeo

Kaj planete donose nama strijelcima za ove nadolazece mjesece
Ja, samo svratim ponekad da napišem nešto ako mi je zanimljivo.
Mi ćemo prodisati od Jula, kada Jupiter krene direktno.

Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Ima li strijelac a da je podznak rak.
Podznak Rak ovde dominira, kao i Mesec, jer je u pitanju noćno rodjenje pa je osoba dosta podredjena porodici, jako je brižna i pomalo je ugušena priroda Strelca, jer je Strelac sa Rakom u averziji ( nemaju aspekt ova dva znaka, ne vide se i ne čuju )
Jako je dobro da je Mesec dobro položen jer on dominira kartom, ovo su dobre domaćice, brižne sestre, kćerke, vole i vezane su sa ženske pripadnike porodice samo trebaju paziti da se ne pretvore u Pepeljuge, pošto su jako posvećene kući.

Quote:
Gorgo kaže: Pogledaj post
i ja bi volila na osvrt strijelac podznak vaga ako ko ima saznanja
Ovde je Sunce u 2 kući a Venera je ta koju treba dobro analizirati. Osoba je u skladu sama sa sobom, vrlo kumuniativna, ume da koristi šarm kada treba, voli da koketira sa ljudima ( i muškim i ženskim pripadnicima ) usmerena na materijalne uspehe i obično ima smisla za novac, estetiku, modu, potrebni su joj ljudi i društvena je.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2018., 09:17   #3777
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Mi ćemo prodisati od Jula, kada Jupiter krene direktno.

Ovde je Sunce u 2 kući a Venera je ta koju treba dobro analizirati. Osoba je u skladu sama sa sobom, vrlo kumuniativna, ume da koristi šarm kada treba, voli da koketira sa ljudima ( i muškim i ženskim pripadnicima ) usmerena na materijalne uspehe i obično ima smisla za novac, estetiku, modu, potrebni su joj ljudi i društvena je.
Hvala, znaci ok sam u korelaciji s podznakom, nekako sam bila u bojazni da ne bi dobila karakteristike vage koja po mom iskustvu mi se kao ljudi bas i ne svidaju, a cula sam da prvom polovicom vlada znak a kako idemo stariji preuzima podznak.


Svida mi se da cemo prodisati od Jula jer mi je trenutno na svim poljima zastoj i nisam bas presretna.
Btw Mist - gustam te citat iz dva razloga, sta preneses misli i osjecaje na papir sa toliko stila a drugo sta imamo jako slicne stavove.
Ja se bolje izrazavam uzivo i nemam taj talent pisanja sa emocijom.

isla sam na astropremium i izbacilo mi ovo kad upisem podatke..da li je to mjerodavno
Sunce u Strijelcu
Mjesec u Ribama
Ascendent u Vagi
Merkur u Strijelcu
Venera u Škorpionu
Mars u Škorpionu
Jupiter u Jarcu
Saturn u Blizancima
Uran u Vagi
Neptun u Strijelcu
Pluton u Vagi
1. kuća u Vagi
2. kuća u Škorpionu
3. kuća u Strijelcu
4. kuća u Jarcu
5. kuća u Vodenjaku
6. kuća u Ribama
7. kuća u Ovnu
8. kuća u Biku
9. kuća u Blizancima
10. kuća u Raku
11. kuća u Lavu
12. kuća u Djevici
pitam da ne gnjavim ovde sa pitanjima
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2018., 10:58   #3778
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
J
Mi ćemo prodisati od Jula, kada Jupiter krene direktno.
znači još se moramo malo strpiti . ...sviđa mi se ova riječ direktno
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2018., 10:07   #3779
Gorgo pisala sam ti ceo ogroman post I nestao mi je, obrisao se naprosto.

Sada ukratko, prvo hvala ti na lepim recima, kada sam videla raspored planete shvatila sam I zasto ti pase moje pisanje.

Ti si rodjena nocu, lunarni si tip osobe, jer svetlo tvog rodjenja je Mesec koji je lepo polozen u Ribama. Konjunkcija Marsa I Venere ili obe planete u istom znaku donose I naglasavaju intenzitet. Skorpija je nem I tajnovit znak, ona je mesavina kolericnog I sangvinicnog, pritajeni vulkan. Njene veze I odnosi su uglavnom ispunjeni tajnama, mnogo vise joj se desava u srcu I glavi nego sto je spremna da pokaze. Ume biti u bolnim odnosima, komplikovanim, jer su njene veze ispunjene intenzitetom, preprekama, cesto ih I sama pravi jer u laganim vezama ona nema osecaj da emocije rade. ( mislim na tvoju Veneru I Mars u Skorpiji ).

Pisala sam bila detaljnije ali eto...

Sada je Mars usao u Vodoliju I pravice kvadrat ka tvojim planetama, ovaj period, tj narednih par meseci mogu biti vrlo intenzivni, moguce je da se pojavi neka strastvena veza, burna, ili ako vec jesi u njoj moguci su dogadjaji koji vrcaju od naboja, mozda tenzije I svadja usled pojacanih strasti.

Saturn ti u tranzitu kvadrira znak Ascedenta iz 4'polja, ovo ume da donese nestabilnost unutar doma, promene, pritiske da se nesto menja, a cesto I selidbe.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2018., 10:23   #3780
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Gorgo pisala sam ti ceo ogroman post I nestao mi je, obrisao se naprosto.

Sada ukratko, prvo hvala ti na lepim recima, kada sam videla raspored planete shvatila sam I zasto ti pase moje pisanje.

Ti si rodjena nocu, lunarni si tip osobe, jer svetlo tvog rodjenja je Mesec koji je lepo polozen u Ribama. Konjunkcija Marsa I Venere ili obe planete u istom znaku donose I naglasavaju intenzitet. Skorpija je nem I tajnovit znak, ona je mesavina kolericnog I sangvinicnog, pritajeni vulkan. Njene veze I odnosi su uglavnom ispunjeni tajnama, mnogo vise joj se desava u srcu I glavi nego sto je spremna da pokaze. Ume biti u bolnim odnosima, komplikovanim, jer su njene veze ispunjene intenzitetom, preprekama, cesto ih I sama pravi jer u laganim vezama ona nema osecaj da emocije rade. ( mislim na tvoju Veneru I Mars u Skorpiji ).

Pisala sam bila detaljnije ali eto...

Sada je Mars usao u Vodoliju I pravice kvadrat ka tvojim planetama, ovaj period, tj narednih par meseci mogu biti vrlo intenzivni, moguce je da se pojavi neka strastvena veza, burna, ili ako vec jesi u njoj moguci su dogadjaji koji vrcaju od naboja, mozda tenzije I svadja usled pojacanih strasti.

Saturn ti u tranzitu kvadrira znak Ascedenta iz 4'polja, ovo ume da donese nestabilnost unutar doma, promene, pritiske da se nesto menja, a cesto I selidbe.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
Cijenim sta si mi posvetila svoje vrijeme i znanje, i ne mogu vjerovati da je ovo vidljivo po planetama. Istina je sve, pogotovo ovo boldano, sad bar znam zasto naletim na problematicne veze jer ocito da privlacim ono sta sam i ja sama.
Nadala sam se da nije do mene
Izasla sam iz burne veze i ne prizeljkujem opet bit u takvom i slicnom odnosu...nadam se da necu ponovno to prozivljavati
a ovo sa domom, taman mi sestra dolazi iz amerike i naslucujem da bi moglo doci do isplate moje trecine stana ...pa bi mogla odseliti
Skinila si sve a i pomogla da pogledam malo unutar sebe, nisam ocito bila svjesna da sam toliko autodestruktivna...puno hvala
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.