Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2007., 14:35   #41
Tampax su meni nekako grubi.. ne svidjaju mi se.
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 14:43   #42
Samo ulosci... always sensitive
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 15:44   #43
čitala sam negdje da always ulošci imaju neke kancerogene materijale, za libresse sam čula da su ok, i šokiralo me kad sam čula da neki proizvođači u uloške i tampone dodaju trunčicu azbesta da bi produžili krvarenje i povećali potrošnju, ne znam koliko tu ima istine ali jbg.
ja koristim tampone oduvijek, da, i po noći, najbolji su mi ob, ali jessa su jeftiniji i ima ih 64 u pakovanju a nisu loši.
da ne postoje tamponi ja bih ih izumila
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 16:03   #44
Quote:
tinna01 kaže: Pogledaj post
Joj kad se sjetim onih ulozaka od palome-Ona 5,Ona 1-bez krilca-katastrofa..
najbolje mi je bilo kad smo moja frendica i ja tek pocele imat mengu pa je ona koristila te Vir uloske-vatu u mrezici..
ja sam se nedavno nakon 15 god. vratila na te Vir uloške (ulošci vulgaris), jer sam od Always dobivala gljivice i znali su mi iziritirati kožu na preponama. Libress mi se gužvaju.
Preko dana tamponi, po noći Vir -nije neka velika moć upijanja, ali meni nije ni potrebno, a tako su ugodni i mekani.
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 16:05   #45
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
čitala sam negdje da always ulošci imaju neke kancerogene materijale, za libresse sam čula da su ok, i šokiralo me kad sam čula da neki proizvođači u uloške i tampone dodaju trunčicu azbesta da bi produžili krvarenje i povećali potrošnju, ne znam koliko tu ima istine ali jbg.
:
ne mogu vjerovati , i ako nije istina, užasno zvuči. još jedan argument za Vir
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 16:15   #46
Već godinama samo allways ulošci.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 16:29   #47
uviijek always uloške,tampone samo u iznimnim prilikama
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:00   #48
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
ja koristim tampone oduvijek, da, i po noći, najbolji su mi ob, ali jessa su jeftiniji i ima ih 64 u pakovanju a nisu loši.
ti primijetiš razliku?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:12   #49
Ulošci-samo libresse i to oni crveni,zeleni ( ne oni tanki plastični-poludim kako su mi odvratni,ko da imam vrećicu na dupetu),a od tampončića-ob ! Iako tampone koristim samo po ljeti,ne volim ih baš pretjerano..
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:19   #50
Quote:
TyCLT kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje. Jer se prodaju kod nas tamponi sa aplikatorom? Zivim u USA i tu sam ih pocela koristiti. Kad dodjem u HR dovlacim ih sa sobom. Playtex i Tampax su dvije najpoznatije kompanije koje ih prodaju mada ima i drugih. Playtex sa plasticnim aplikatorom je zakon.
Isto tako, jel koristite sta protiv menstrualnih bolova i ostalih sranja koja vam se dogadjaju u to 'posebno' vrijeme?
Ni meni nije jasno kak to kod nas baš i nema.OB mi je nekako nehigijensko stavljanje.
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:23   #51
meni moji prsti opce nisu nehigijenski a tampax su mi ful nekako od loseg materijala precrvsto nekako koda je spaga a ne pamuk ili nesto finije
na kraju krajeva koliko je musko spolovilo higijenski?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:03   #52
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ti primijetiš razliku?
razlika je samo kod stavljanja, ob ljepše klizne
što se tiče upijanja, bilo kakav tampon je ok, nikad mi tampon nije procurio.
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:34   #53
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
što se tiče upijanja, bilo kakav tampon je ok
ovisi koliko jako krvariš.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 19:23   #54
nije ni meni ni ob ni jessa procurio ali jessu kad izvadim je sva nekako rascufana i mucasta i imam dojam koda je te vate ostalo u meni koliko je rascufam fuj... ali recimo jessa je bolje upakiran od ob, lakse za otvorit
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 20:27   #55
pa dobro da, ovisi, al ja baš i ne curim jako pa mi svaki paše...

a nisu mi jessa rascufani, šta ja znam, nisam skužila.
e da pakovanje very nice..
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 20:50   #56
ja koristim samo OB tampone i ništa drugo - i jako sam zadovoljna
ne podnašam uloške... eventualno zadnji dan menge
surlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 20:50   #57
OB tamponi kad idem nekud..van, u grad i tako..

Zadovoljna sam tim tamponima ali sam uvijek u strahu dok ih vadim da će mi ona špagica puknuti.. Pogotovo jer se to desilo mojoj frendici..
A još sam i čitala negdje, kao, da se upotrebom tampona neki plinovi zadržavaju u tijelu itd itd pa ih zato samo za "posebne prilike" upotrebljavam.

Dok sam doma, Always sa krilcima (i to oni sa gelom, ovi novi mi nisu baš neki..taj materijal mi nekako ne paše )..tu i tamo dnevni Carefree sa Aloe verom
Skočkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 20:52   #58
Quote:
Copycat kaže: Pogledaj post
tamponi su mi ok (samo ob sam probala), ali nije mi jasno kak neke cure uopće ne koriste uloške - pa ne spavate valjda s tamponom...?
ja da... spavam s tamponima... barem mirno spavam i sigurna sam da je sve OK...
surlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 23:53   #59
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
tako je. ma , meni su tamponi zakon...pogotovo jer ne znam kad sam zadnji put u životu obukla obične gaće...
uijek nosim tange pa je to onda nespojivo s ulošcima. mrzim obične gaće.

a i puno mi je draže kad s tamponom odem na wc pa ne vidim onaj pokolj na ulošku...
slazem se. a po noci dnevni ulozak ponekad, dok mi treba, onaj koji pase i na tange.
ja ne kuzim kak neke mogu po ljeti i toj vrucini saftat medjunozje u ulozku??? sama pomisao na tak nekaj i zlo mi je.
__________________
Potpis!
HappyBirthday is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 23:57   #60
Quote:
Skočkica kaže: Pogledaj post
Dok sam doma, Always sa krilcima (i to oni sa gelom, ovi novi mi nisu baš neki..taj materijal mi nekako ne paše )..tu i tamo dnevni Carefree sa Aloe verom
meni je bas taj materijal nekak "plasticni" i onak po ljeti ti se zakelji za kozu, pa imas neki mokri osjecaj, pa sam se stalno bojala da mi je procurilo prek a nije. blajk. a i krilca "povuku" za sobom sve na stranu! uuuuuuuuuf nikad vise, pa ni onda!
__________________
Potpis!
HappyBirthday is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.