Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2008., 20:01   #81
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
dat voljenu osobu da ju drugi jebe.

Ne bi to napravio ni da me netko kolje. Radije bi da mi krv puste nego da mi jebu žensku koju volim. I još da ja to gledam?

Bolesnoća.

No, o ukusima se ne raspravlja. Svatko ima svoj stav.

Ontopic: jel si razmišljao napraviti to sa još jednim bračnim parom? tj, u četvero?

to je nekako ajmo reći pošteno.
e s ovim se slažem! apsolutno! osim s rječju 'bolesnoća'. mislim da je to još daleko od bolesnog, ali mislim da ni gogs nije to doslovno mislio.
__________________
''Love is all you need - All you need is Love.''
Divjok is offline  
Old 16.01.2008., 21:01   #82
Quote:
colibri kaže: Pogledaj post
Zasto mislis da trazi drugoga za svoju zenu?ne mislim.
pa da, to ja pricam cilo vrime...
Grazia is offline  
Old 16.01.2008., 21:01   #83
Ako je pali u troje mozda je pali i u dvoje...ali bez tebe ...to joj je izgovor jer zeli probat drugu kitu pa kao ima fantazije u troje a zapravo zeli ti reci da se zeli jebati malo s drugim
maple leaf rag is offline  
Old 16.01.2008., 21:50   #84
slažem se s onima koji kazu da svoju curu ili momka kojeg vole ne bi nikada dijelili s nekim, niti gledali kako netko drugi njihovu ljubav.....fuj, bljak...ne mogu ni mislit o tome...uzas..to je kao da te ona vara sa tvojom dozvolom...ne bi nikada to mogla...niti htjela...ona se zazelila drugog kurca i to je sve..a ti ces joj ga dati..a mislim da ti nisu sve na broju ako tebe napaljuje gledat kako ti drugi jebe zensku..osim ako to mislis samo a kad on pocne nju jel , jebat, ti ces ga puntat sakom i ubit covika..kad se dvoje vole treabli bi biti dovoljni jedno drugome..sve ostalo su gluposti i sranja koja unistavaju vezu..ja sam u vezi 3 godine, ozenit cemo se, i kuzim da nikad necu osjetit onaj osjecaj zaljubljenosti na pocetku veze, ono iscekivanjei sl, ali imam osobu koja me voli i ma kakvi drugi bili ne bi to riskirala zbog nekakvog provoda koji sutra nece biti nista osim gorke uspomene.
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 16.01.2008., 21:57   #85
ispuni joj tu zelju i verovatno ces to nastaviti da joj ispunjavas takve zelje
ipak mi se cini da si ti kreten sto dozvoljavas da ti tvoja zena namece takve ideje
sto ti ona ne omoguci da kresnes i nju i komsinicu istovremeno ...
zalosno sto ste u braku , ovako novi svingerski par je na pomolu ili novi razvod
__________________
sve sto kazem bice upotrebljeno protiv mene.
abuxl is offline  
Old 16.01.2008., 22:55   #86
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
pa da, to ja pricam cilo vrime...
colibri is offline  
Old 17.01.2008., 08:53   #87
Quote:
lorena_5 kaže: Pogledaj post
...ona se zazelila drugog kurca i to je sve..a ti ces joj ga dati..
Čak i da je tako zašto joj ga ne bi dao ako će je to usrećiti ? To i jeste prava ljubav usrećiti voljenu osobu.

Quote:
lorena_5 kaže: Pogledaj post
..kad se dvoje vole treabli bi biti dovoljni jedno drugome..sve ostalo su gluposti i sranja koja unistavaju vezu..
Ne postoje ljudi koji su match 100%, to je čisti idealizam.

Quote:
lorena_5 kaže: Pogledaj post
...ja sam u vezi 3 godine, ozenit cemo se, i kuzim da nikad necu osjetit onaj osjecaj zaljubljenosti na pocetku veze, ono iscekivanjei sl, ali imam osobu koja me voli i ma kakvi drugi bili ne bi to riskirala zbog nekakvog provoda koji sutra nece biti nista osim gorke uspomene.
Dakle ti bi se jebala sa nekim drugim ali nemaš hrabrosti. Ne budi licemjerna. Previše rizika. U tome i jeste poanta priče da ako se dvoje zaista vole onda nema rizika ili je sveden na najmanju moguć umjeru.

Nadalje je važan sami motiv zašto se ide u to. Ako sve jako dobro štima među njima dvoje onda ne vidim nikakav razlog zašto se ne bi njena maštarija ostvarila ako je to istovremeno napaljujuće za njega ? To dolazi kao šlag na tortu.

Međutim ako ona kalkulira u vezi koja ne štima onda će ta veza prije ili kasnije puknuti. Onda bolje prije.
Albatros is offline  
Old 17.01.2008., 08:58   #88
Quote:
abuxl kaže: Pogledaj post
ipak mi se cini da si ti kreten sto dozvoljavas da ti tvoja zena namece takve ideje
Mislim da nisi dobro pratio temu. Autor je rekao da ta ideja privlači i njega.
Jednostavno je: dvoje ljudi koji se vole i imaju sluha za želje drugoga žele obogatiti svoj seksualni život i isprobati nešto novo. To će i dalje biti NJIHOV seksualni život.

Ponavljam, mislim da je autor ove teme dovoljno siguran u sebe da slobodno može svojoj dragoj ispuniti ovu želju, bez imalo straha...
Nikolajevna is offline  
Old 17.01.2008., 21:47   #89
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
Čak i da je tako zašto joj ga ne bi dao ako će je to usrećiti ? To i jeste prava ljubav usrećiti voljenu osobu.



Ne postoje ljudi koji su match 100%, to je čisti idealizam.



Dakle ti bi se jebala sa nekim drugim ali nemaš hrabrosti. Ne budi licemjerna. Previše rizika. U tome i jeste poanta priče da ako se dvoje zaista vole onda nema rizika ili je sveden na najmanju moguć umjeru.

Nadalje je važan sami motiv zašto se ide u to. Ako sve jako dobro štima među njima dvoje onda ne vidim nikakav razlog zašto se ne bi njena maštarija ostvarila ako je to istovremeno napaljujuće za njega ? To dolazi kao šlag na tortu.

Međutim ako ona kalkulira u vezi koja ne štima onda će ta veza prije ili kasnije puknuti. Onda bolje prije.

A sta fali idealizmu, ako mu se vec tezi, u hebenom svijetu u kojem je sve ionako trulo? I ne, ne bi se ja s drugim, hvala lijepa, meni je moj i vise nego dovoljan a ako bi mi ikad i doslo to ne bi napravila jer ne zelim povrijediti osobu s kojom dijelim zivot. A ako je poimanje ljubavi dat da ti neko jebe dragu onda je ovaj svijet i truliji nego sto ljudi misle. Pa sta da sam idealist nekad? Ako mi se gadi sama pomisao na to zasto ne smijem rec sta mislim?? Ili ovo vise nije slobodna drzava? Nisam svetica, ali neke perverzije su ipak previse. Moje mišljenje je da takve stvari mogu unistit brak ili vezu..nepojmljive, hebiga, takva sam..sad me opet razapni molit cu.
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 18.01.2008., 11:13   #90
Naravno da trebaš reći što misliš, to i jeste poanta demokracije, kazati što misliš i uvažavati i pokušati razumjeti druge ljude koji drugačije misle o nekoj tematici.

Ne osuđujem ja tebe Ono što je tebi perverzno, nekim ljudima nije i obrnuto. Ali ako dvoje ljudi imaju zajedniči interes i maštariju ne vidim razlog zašto ne bi to probali. U biti trebaš pokušati razumijeti ih ako je to ikako moguće.
Albatros is offline  
Old 18.01.2008., 11:29   #91
to je lijepo
__________________
pleši samnom...
mini hot is offline  
Old 18.01.2008., 17:45   #92
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
dat voljenu osobu da ju drugi jebe.

Ne bi to napravio ni da me netko kolje. Radije bi da mi krv puste nego da mi jebu žensku koju volim. I još da ja to gledam?

Bolesnoća.

No, o ukusima se ne raspravlja. Svatko ima svoj stav.

Ontopic: jel si razmišljao napraviti to sa još jednim bračnim parom? tj, u četvero?

to je nekako ajmo reći pošteno.
slazem se u potpunosti
nemogu ni zamislit da se osoba koju volim jebe s nekim a da ja to gledam
mica maca is offline  
Old 18.01.2008., 17:52   #93
al ja sam ljubomorna maca
tak da ak tebi ne smeta sam navalite
mica maca is offline  
Old 18.01.2008., 17:59   #94
Ljubomora = ljubo mora = ljubav mori = ubija ljubav.

Ljudi koji su ljubomorni samo mogu sa takvim stavovima ubijati ljubav malo po malo...

Nadalje ljubomora je POSESIVNA, EGOCENTIČNA i inače ljubomorne osobe su infantilne, imaju u pravilu nisko mišljenje o sebi i nesigurne u sebe i svoje vrijednosti...

Ljudi se NE MOGU posjedovati... Ljubomora producira efekt "Zlatnog lanca" i "Zabranjenog voća", nitko ne voli biti na lancu, makar bio zlatan....

Mogu o tome napisati knjigu...
Albatros is offline  
Old 18.01.2008., 18:59   #95
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi dobro pratio temu. Autor je rekao da ta ideja privlači i njega.
Jednostavno je: dvoje ljudi koji se vole i imaju sluha za želje drugoga žele obogatiti svoj seksualni život i isprobati nešto novo. To će i dalje biti NJIHOV seksualni život.

Ponavljam, mislim da je autor ove teme dovoljno siguran u sebe da slobodno može svojoj dragoj ispuniti ovu želju, bez imalo straha...

to je objasnjenje za fleksibilnu realnost opustenih brakova, ipak i to je bolje od razvoda
meni se uopste ta ideja ne svidja.sve to pocinje od latentnog voajerizma njegovog a njenog nezadovoljstva u seksu ,...
njega to moze privuci samo ako je kreten , neka joj predlozi da kresne nju i komsinicu zajedno
__________________
sve sto kazem bice upotrebljeno protiv mene.
abuxl is offline  
Old 18.01.2008., 19:18   #96
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
Ljubomora = ljubo mora = ljubav mori = ubija ljubav.

Ljudi koji su ljubomorni samo mogu sa takvim stavovima ubijati ljubav malo po malo...

Nadalje ljubomora je POSESIVNA, EGOCENTIČNA i inače ljubomorne osobe su infantilne, imaju u pravilu nisko mišljenje o sebi i nesigurne u sebe i svoje vrijednosti...

Ljudi se NE MOGU posjedovati... Ljubomora producira efekt "Zlatnog lanca" i "Zabranjenog voća", nitko ne voli biti na lancu, makar bio zlatan....

Mogu o tome napisati knjigu...


uf koja analiza

ne vidim se u gore navedenom, samo sam svjesna da ne bih mogla gledat svog partnera(ako ga volim) dok s nekim drugim, niti bi se ja ugodno osjecala da on gleda dok ja radim opla cupla s nekim i to je sve

a i malomalo ljubomore ne skodi u vezi
ali samo malo
mica maca is offline  
Old 18.01.2008., 19:27   #97
Zašto se ti osjećaš prozvanom ? Moj zadnji post nije adresiran na tebe uopće. Čitajući ovaj topic sam osjetio potrebu da to postam. Tvoj post je samo ubrzao moju odluku da to i učinim.

No hard feelings

Međutim sada opet imam potrebu postati nešto vezano uz to da sve veći broj ljudi odobrava, ako se baš kao mora onda u četvero pa onda su svi jednaki ?! Ništa više, osim nesigurnost, proračunatost i egocentričnost. Ono ja teb ti meni
Albatros is offline  
Old 18.01.2008., 19:45   #98
stavovi se mjenjaju kako nam godine rastu
mišljenja ljudi od 20,25,30 god različita su od straijih
tu su važni i ostali čimbenici,odgoj,vjera,obrazovanje,zajednica u kojoj smo odgajani i zajednica s kojom živimo
moje mišljenje:
ako vama kao bračnom paru to odgovara,ako bi oboje bili sretni i zadovoljni,ako ste dovoljno zreli da si poslije ne predbacujet, onda to i učinite
svi smo mi od krvi i mesa svi mi često porečemo ono što smo godinama tvrdili ,tako će i večina ovih mladih ljudi promjeniti mišljenje o životu,braku,vjernosti,ljubavi....
__________________
.
lana10 is offline  
Old 18.01.2008., 19:54   #99
Albatros jesi li kada probao tako nesto?
kuroishijin is offline  
Old 18.01.2008., 19:56   #100
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
Zašto se ti osjećaš prozvanom ? Moj zadnji post nije adresiran na tebe uopće. Čitajući ovaj topic sam osjetio potrebu da to postam. Tvoj post je samo ubrzao moju odluku da to i učinim.

No hard feelings

Međutim sada opet imam potrebu postati nešto vezano uz to da sve veći broj ljudi odobrava, ako se baš kao mora onda u četvero pa onda su svi jednaki ?! Ništa više, osim nesigurnost, proračunatost i egocentričnost. Ono ja teb ti meni
mica maca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger