Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2009., 17:27   #21
kak znaš da ti je bolje bilo s instruktoricom kad nisi instruktora probala?

i mene je na početku mučil taj prelaz s dizelaša na benzinac

e, tek nakon autoškole je bilo suza al sad je sve super
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 17:45   #22
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
Jel ti prvi put izlaziš? Evo ja se "iskazala" već dva puta () i sad čekam treću sreću...
aha... prvi put... a tebi nadam se da će biti treća sreća...

sve u svemu mislim da ću se ja ipak odlučit za žensku instruktoricu pa ćemo vidjet...
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 17:46   #23
Super iskustvo

muški instruktor, srednjih godina, nije bio napaljen, nego šarmer

hrabrio me, nije bio prestrog, skroz ok

na dan polaganja me uhvatila trema, nekako sam kroz maglu izgurala i vožnju i poli, mislim da su me pustili onako, jer mi je noga tresla na gasu, a pri prvom kretanju nisam spustila ručnu

i da, nulirala testove
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 17:46   #24
Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
hihi ja isto uskoro polazem negdje za 2-3 tjedna jedva cekam

i moj instruktor je nesto zivcan u zadnje vrijeme neznam koji mu je. valjda zato jer sam jedan dan zaspala i zaboravila doc, al jbg događa se.
jos imam 4 sata i nisam jos napravila sve na poligonu valjda cu stic
Ma stići ćeš, nego, po novom zakonu više nema bočnog i polukružnog na poligonu nego na cesti
Meni je poligon bio pljuga, ionako te skoro uopće ne gledaju, meni čak bilo krivo što me ne primjećuju, a te vježbe su mi baš super išle. I još sama u autu, ma milina
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 18:03   #25
Quote:
coccolino_mm kaže: Pogledaj post
aha... prvi put... a tebi nadam se da će biti treća sreća...

sve u svemu mislim da ću se ja ipak odlučit za žensku instruktoricu pa ćemo vidjet...
Hvala ti, ma bit će to sve super, vidjet ćeš, nemoj zvučati tako tužno
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 19:04   #26
Imala sam instruktora koji je imao puno strpljenja i to mi je bilo najvažnije,baš zbog toga dok sam s njim vozila vožnja mi je išla ok. Čovjek je bio sasvim normalan i to mi je također bilo važno budući da sam čula puno ružnih iskustava.
Sve u svemu,ispite i poligon sam prošla iz prve dok sam vožnju položila iz trečeg puta,treča sreća.
Iako objektivno mislim da sam prvu vožnju pred komisijom bolje odvozila i bila sam uvjerena da sam prošla dok on na kraju vožnje nije počeo nabrajat greške (nisam stala na pješačkom,neke riskantne procjene).Drugi put sam falila ulicu,mislila sam da je jednosmjerna..bila je dvosmjerna. Treći put sam išla polagat i zadovoljila kriterije,skakala sam od sreće.

U svakom slučaju želim ti sreću u polaganju vožnje. Samo vjeruj u sebe i bez panike.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 19:16   #27
ja sam polagala u drugom gradu (Rijeci) i isfurala sam spiku da mi se zuri tako da nisam ni teoriju odsusala do kraja vec sam bila na ispitu. ispit je bio pis of kejk
voznja mi nije bila neki problem (jer sam duuugo vozila bez dozvole ) pa smo se vozikali po rijeci da nam prode vrijeme svaki bar je bio nas to su bila vremena
polozila sam iz prve
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 19:23   #28
polozila iz prvog puta
dosla 15 do 8, trebala sam polagati u 8.
imala smtrnu tremu, ali se sve tako odvuklo da sam sjela u auto u 11.30

do onda mi je vec pucao kurac, dosla u martama broj prevelikima, kisa je padala, sva stakla zamagljena...
nakon 10ak min ulazimo na parking i govori tip da parkiram na dupe i dodaje:
'hocete da vas ja navigam, znam da se nista ne vidi'
ja, mrtva - hladna odgovaram: ma jok, sve vidim
(nikad nisam bila samouvjerenija)
uparkiram se i tip kaze: cestitam, polozili ste

jedno od boljih iskustava
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 20:46   #29
Ja polažem isto za neka 2-3 tjedna, a šta je najgore ostalo mi je samo 5 sati, a nisam vozila već 3 tj.jer mi je instruktor na godišnjem.

Šta se tiče instruktora, super je, boljeg nisam mogla poželjeti.

Hvata me trema svaki put kad se sjetim da moram polagat. a što je najbolje, znam da dobro vozim, al uvijek mi se desi neka glupost pa pogriješim.
Ili glupi poligon, bočno parkiranje me muči jer uvijek mrvicu završim na crti. jooj...
d_a_i_s_y is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 22:03   #30
ja sam isto sve položila od prve... imala sam ok instruktora koji me stalno nasmijavao
jednom mi je dok smo stojali na raskrižju prodao foru šta znači STOP (stani tupsone ovdje padaš ) ja sam se skoro udavila od smijeha

a na ispitu je bilo ok unatoč uvjetima preko noći napadao snijeg... i iako sam trebala polagat oko 8 došla sam na red tek oko pol 12... do tad se sve već lagano topilo... odveo me na obilaznicu i nakon nekog vremena mi rekao da skrenem natrag u grad... ja sve obavila, gledanje u retrovizor, pa preko ramena (iako je to skužio da ja to samo reda radi ), dala žmigavac i uključila brisače jer me blatom zapljusno 18-wheeler ... sve sam dobro napravila al mi je vikao što sam ipak skrenila iako me ovaj ispred zašpricao... iako ni dan danas ne kužim zašt kad sam sve stigla napravit
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 22:32   #31
Joj moja autoškola
Prvo sam imala mladog instruktora koji mi je konstantno kratio sate,ili bi pola sata bili uparkirana ispred nekog dućana gdje je dotični gospodin obavljao šoping
Onda ga je moja frendica (koja je u isto vrijeme polagala) upozorila da mi je dosta njegovih p********,ali on je i dalje bio bahat i bezobrazan..Onda sam ja popizdila i otišla kod direktora autoškole i dobila novog instruktora a dotični gosp je skoro dobio otkaz jer ja nisam jedina koja se žalila.....
A što se tiče polaganja,položila iz treće jer se nikako nisam znala bočno uparkirat a cestu sam iz prve
I taj je dan pao snijeg ( u Rijeci) pa me ispitivačica na cesti pitala bočno i prošlaaa sam
__________________
..Kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju,nastala bi tisina
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 22:51   #32
moja stara je isto kasno išla polagat u kasnim 30-ima... ma dobila je neku žensku ali muškarača teška, muštrala ju ne stalno...ova je suza i suza prolila za vrijeme vožnje... no po vašim postovima vidim da su ipak ženske odgovornije... ali dobro ne mogu znat na koga ću naletiti...
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 23:38   #33
Quote:
d_a_i_s_y kaže: Pogledaj post
Ja polažem isto za neka 2-3 tjedna, a šta je najgore ostalo mi je samo 5 sati, a nisam vozila već 3 tj.jer mi je instruktor na godišnjem.

Šta se tiče instruktora, super je, boljeg nisam mogla poželjeti.

Hvata me trema svaki put kad se sjetim da moram polagat. a što je najbolje, znam da dobro vozim, al uvijek mi se desi neka glupost pa pogriješim.
Ili glupi poligon, bočno parkiranje me muči jer uvijek mrvicu završim na crti. jooj...

ne znam otkud si, no ako te poligon muči, nadaj se da će na dan polaganja sve biti pod snijegom i ledom. naime, većinu poligona nitko ne čisti, tako da odmah ideš na cestu i ako prođeš vožnju piše ti se kao da si prošla i poligon.

ja sam sve riješila iz prvog pokušaja. imala odličnog instruktora zajebanta kojem skidam kapu na strpljivosti i deeebeeelim živcima, jer čim nakon mene nije završio u vrapču.... bila sam strava i užas, blago rečeno. prvi put sjela za volan u autoškoli, nisam znala vozit ravno
__________________
i'm so cool i shit icecubes.
MissLestrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 01:19   #34
^^ ajmee, uopće nisam razmišljala o tome, da bar tako bude
d_a_i_s_y is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 11:10   #35
položila sam iz prvog puta, nikad prije nisam vozila i svejedno nije bio problem. mislim da je najveći problem u strahu, u mene se pojavio nakon polaganja kad je tribalo sam sist u auto. nije ti problem ni u instruktorima ( ok, vjerojatno ponekad i je), ni u tome je li muško-žensko, .... nego se opusti i nemoj vožnju shvaćat kao višu matematiku. dovoljno ti je pogledat oko sebe- svi voze!! ugl. danas nakon par godina vozim bolje nego i jedan muški- ha ha ovo je bilo malo umišljeno
sretno!
mlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:02   #36
Quote:
coccolino_mm kaže: Pogledaj post
... no po vašim postovima vidim da su ipak ženske odgovornije... ali dobro ne mogu znat na koga ću naletiti...
joj, koga dobiješ dobiješ, ionak nije problem promjeniti instruktora ako ti ne odgovara
imala je moja frendica mladu žensku instruktoricu bila je nad*kana u vrijeme PMS-a, bila je nad*kana kad se posvađala s dečkom, bila je nad*kana kad i svako tipično žensko
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 15:35   #37
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
Ma stići ćeš, nego, po novom zakonu više nema bočnog i polukružnog na poligonu nego na cesti
Meni je poligon bio pljuga, ionako te skoro uopće ne gledaju, meni čak bilo krivo što me ne primjećuju, a te vježbe su mi baš super išle. I još sama u autu, ma milina
od kad to vrijedi? ja sam polagala prije dva mjeseca, pa su normalno bile četiri radnje na poligonu
m_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 17:25   #38
Quote:
m_lady kaže: Pogledaj post
od kad to vrijedi? ja sam polagala prije dva mjeseca, pa su normalno bile četiri radnje na poligonu
Od ove godine. Ne znam jel to bolje ili gore za nas, na "mojim" rutama nema previše prilike za bočno parikranje "u stvarnim prometnim prilikama"(kako piše u zakonu), a polukružno mi je već bilo na ispitu tak da mi je svejedno. Možda će sad biti lakše ovima koje je mučilo bočno na poligonu..
Iskreno, mislim da je najbolje bilo kad se poligon nije ni ispitivao
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 18:14   #39
Quote:
office chick kaže: Pogledaj post
Od ove godine. Ne znam jel to bolje ili gore za nas, na "mojim" rutama nema previše prilike za bočno parikranje "u stvarnim prometnim prilikama"(kako piše u zakonu), a polukružno mi je već bilo na ispitu tak da mi je svejedno. Možda će sad biti lakše ovima koje je mučilo bočno na poligonu..
Iskreno, mislim da je najbolje bilo kad se poligon nije ni ispitivao
po meni isto taj poligon nije baš potreban. samo te može dodatno sje*at ako pregaziš čunj
a po meni je ipak lakše bočno parkirat na poligonu, tamo je sve označeno i ne možeš fulat. na običnoj cesti ipak moraš sve sam procijenit..
jedino što znam je da je moja instruktorica dodatno kredom crtala neke crte kako bi se ja lakše uspjela parkirat. molile smo se da taj dan ne bude kiše, da nam ne opere crte
m_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 18:46   #40
I jel padala kiša ?

Na poligonu je sve lakše i u biti niš ne znači. Ja sam sve vježbe prošla bez greške, a pala cestu 50-ak m od poligona , a recimo lik koji je brljao po poligonu i koji bi pao sigurno da instruktor nije zapričavao ispitivača je prošao...
E da, a kak je tebi bilo po pitanju treme?
office chick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.