Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 09:42   #61
Nikad mi nije bio bed putovati sama kada je u pitanju bio službeni put. Baš suprotno (jer kolege s kojima sam išla često nisu imale moje interese)! Na konferencijama sam uvijek upoznala fantastičnu ekipu. (hm hm hm )

Ali kad je bilo ljetovanje u pitanju uvijek sam bila u grču - moje želje i mogučnosti nisu bile u skladu sa mojim društvom. E, zato sam ove godine odlučila da ću ići solo, jer ovo je godina kada o nikome ne ovisim (tj. prema nikome se ne moram prolagođavati). Baš sam uzbuđena zbog toga!

A i kao što je netko gore spomenuo: "novaca imam, jebati se znam"
black&white is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 11:49   #62
Ja sam jos jedan solo putnik. Uglavnom sam proputovao veci dio Europe i nesto Amerike solo. KAo sto su svi vec napomenuli, zabava je puno bolja kad si solo nego kad si s nekim. I osnovno pravilo kod putovanja: ni u jednom trenu ne smijes misliti na to kako ce ti se dogoditi nesto lose. Treba biti oprezan, to sigurno, ali ne razmisljati o tome kako ce ti se dogoditi nesto lose. Misli samo na pozitivne stvari i uzivaj. Sigurno ces upoznati brdo novih ljudi i to putovnje ce ti ostati u fenomenalnom sjecanju.

Ja danas putujem tako da kupim avionsku kartu, i onda kazem svom drustvu: ja tad i tad idem, ako netko ima zelju, moze mi se pridruziti. Sto znaci, vise se nikome ne prilagodjavam, nego se ljudi prilagodjavaju meni. I svaki put se provedem fenomenalno...

Zato, nofce u ruke, pinklec na rame i put pod noge...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 11:52   #63
Glasam za solo putovanje, pogotovo u RIm. Ako ides u grupi, samo te trpaju u autobus, vodaju po crkvama i na kraju ne dozivis Rim kako bi ga trebalo dozivit. Ovak, sjedis gdje hoces, pijes kavu koliko hoces, i na kraju vidis puno vise nego kad ides u grupi. I dozivis grad svojim ocima, a ne ocima nekog turistickog vodica.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 14:48   #64
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Glasam za solo putovanje, pogotovo u RIm. Ako ides u grupi, samo te trpaju u autobus, vodaju po crkvama i na kraju ne dozivis Rim kako bi ga trebalo dozivit. Ovak, sjedis gdje hoces, pijes kavu koliko hoces, i na kraju vidis puno vise nego kad ides u grupi. I dozivis grad svojim ocima, a ne ocima nekog turistickog vodica.
Potpisujem
 
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 23:56   #65
Pa to je i moje mišljenje naravno ne mislim na High lass hotele i restorane već onako nešto pristupačno.Ne mora biti baš u samom centru nego recimo u rubnim djelovima grada.Autobusne linijwe postoje i uživancija.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 00:10   #66
Za prvo solo putovanje se nejteže ohrabriti. A poslije toga ni ne razmišljaš o tome da nagovaraš ekipu

Svakako samo budi oprezna i uživaj
Herogljifica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 19:58   #67
Kolegica je sa svojih 24 godine otišla sama u New York na tjedan dana
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:00   #68
S 24 godine sama u New York Ajme majko.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:09   #69
Jako cesto su hosteli u centru grada jako jeftini... A kad odes prvi puta u neki grad bitno ti je da imas gdje prespavati i istusirati se... Uvijek glasam za losiji hotel u centru nego dobar negdje na rubu grada. Kad si u centru, hodas, umoris se, odes malo odspavati, pa se opet vratis razgledavanju... Kad si negdje na rubu grada, tesko da ces to raditi...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:12   #70
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
S 24 godine sama u New York Ajme majko.
A zasto ne? NY je grad ko i svaki drugi...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 04:22   #71
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
A zasto ne? NY je grad ko i svaki drugi...
To je bio ironican komentar
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:39   #72
Sumnjam da su hoteli u centru recimo Pariza jeftiniji nego oni na periferiji...
Ali za mene ne mora biti hotel može i motel glavno da se gdje imamo otuširati naspavati kao što piše nukac.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:43   #73
To se tove hrabrost...
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 14:09   #74
Ne znam za Pariz, ali znam za London... Hostel u centru Londona: 16 funti na noc, na Piccadilly Circusu... Kaj je za London poprilicno jeftino. A okolo se mozes voziti samo busevima ili pjeske i dosta ustedis na prijevozu... A i kad se navecer/ujutro vracas doma, ne moras cekati nocne buseve...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 20:07   #75
Koliko je 16 funti u Eurima?
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:29   #76
Oko 25-30 EUR otprilike.... Sto je za London jeftino....
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:51   #77
Pa dobro nije baš neka pretjerana cijena ali vjerojatno se može naći i jeftinije
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 08:12   #78
U Londonu - dosta tesko...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 08:37   #79
Nego što je s vašom obitelji,što su rekli kada ste prvi put tako otišli nekamo?Jesu li se protivili,stali uz vas?
Kad sam ja takav način putovanja spomenula noni ajme majko...Normalnije bi reagirala da sam joj rekla da sam lezba!
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 08:59   #80
Ah, ja svaki put slusam... SAAAAM IDES?? I od staraca, a i od frendova... Ko da imam sugu...

Na kaj ja pocnem kolutati ocima...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.