Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 15:59   #8961
Za majice probaj Tom Tailor, njihove znaju biti u redu.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 09.02.2018., 16:17   #8962
Ok, zahvaljujem

A Zarine?
Ćufta is offline  
Old 09.02.2018., 17:37   #8963
E da i tom tailor. A zarine basic i one njihove bio organic coton su mi sve ok po pitanju kvalitete materijala, nema rupica, ali su se sve do jedne izvitoperile po šavovima na bokovima. ako te to ne smeta, onda su ok i one. obično im cijena bude neka smiješna, tipa 50 kn pa zažmirim na te šavove.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 09.02.2018., 20:40   #8964
Fuuuuj neću.
Ćufta is offline  
Old 11.02.2018., 15:35   #8965
Silikonske čaše za masažu

Gdje kupiti silikonske čaše za masažu (silicone cupping), konkretno ovakve kao što su na slici.
tintintina is offline  
Old 13.02.2018., 20:29   #8966
Postoji li (i gdje se može kupiti ako postoji ) plava pasta za cipele?

Imam svjetlo plave cipele kojima bi na vrhovima trebalo dodati malo boje pa ne pomaže samo prozirna pasta. Postoji li uopće plava budući da je ja nigdje ne mogu naći ?
nightfall is offline  
Old 13.02.2018., 20:39   #8967
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Kvalitetne basic pamučne majice, malo veći okrugli izrez oko vrata? Ili je kroj usran (loš izrez, visi pod pazuhom) ili je tkanina loša (rupice nakon pranja).

Može i 3/4 rukavi.
Kik. Muški odjel. Tamo kamo su potkosulje. Peri-deri. Crne, bijele, sive. Okrugli izrez, malo veći okrugli izrez, v-izrez.
Pakiranje po 2 ili 3 u paketu.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 13.02.2018., 20:50   #8968
Quote:
tintintina kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti silikonske čaše za masažu (silicone cupping), konkretno ovakve kao što su na slici.
pogledaj ebay ili aliexpress
Pegi B. is offline  
Old 14.02.2018., 07:27   #8969
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kik. Muški odjel. Tamo kamo su potkosulje. Peri-deri. Crne, bijele, sive. Okrugli izrez, malo veći okrugli izrez, v-izrez.
Pakiranje po 2 ili 3 u paketu.
Ma da? Baš ću pogledati.
Ćufta is offline  
Old 14.02.2018., 16:13   #8970
Quote:
tintintina kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti silikonske čaše za masažu (silicone cupping), konkretno ovakve kao što su na slici.
Pogledaj dućane i stranice koje se bave prodajom opreme za masaže.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 16.02.2018., 18:28   #8971
dioptrijske naočale (ili bar okvire) u zagrebu, a da nisu 1000 kuna samo okviri?
naručila sam 2 para sa zennija i ne pašu mi, ako naručim treći riskiram da se približim gornjem iznosu
fgm is offline  
Old 16.02.2018., 21:56   #8972
Imam tri okvira iz gethaldusa, niti jedan nije preko 400kn bio
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Old 16.02.2018., 22:01   #8973
A sto je bilo sa zennijem?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 17.02.2018., 08:16   #8974
Quote:
fgm kaže: Pogledaj post
dioptrijske naočale (ili bar okvire) u zagrebu, a da nisu 1000 kuna samo okviri?
naručila sam 2 para sa zennija i ne pašu mi, ako naručim treći riskiram da se približim gornjem iznosu
svaka optika ima i jeftiniju seriju okvira, jedino sto su im tetice valjda obucene da ti naturaju najskuplje okvire na nos. trik je vaLda isprovat ih pedesetak sto ja ionako moram pa eto, nadje se. optika u istocnijem kineskom zidu u travnom je znala imat ful ful jeftinjava okvir i stakla, nadam se da rade jos. al vjerujem da jeftinjaka ima i po fensijim getaldusima sam moras prokopat malo.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 17.02.2018., 08:43   #8975
Quote:
fgm kaže: Pogledaj post
dioptrijske naočale (ili bar okvire) u zagrebu, a da nisu 1000 kuna samo okviri?
naručila sam 2 para sa zennija i ne pašu mi, ako naručim treći riskiram da se približim gornjem iznosu
U Avenue mallu je bila jedna takva optika prije jedno 2-3 godine. Ne znam da li je još uvijek tamo, nisam što godine bila u AM. Ugl, brdo okvira, odlične cijene, brza usluga.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 18.02.2018., 20:27   #8976
di kupiti baletanke za curice u splitu? ne balerinke nego baletne papucice?
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 18.02.2018., 20:52   #8977
Pirueta u uličici iza pekare poviše HNK u gradu (ako je uloviš da radi) i NTS plesne cipele na Mažuranićevom.
Opcija je i da grupno naruče ako ide u neku plesnu školu, a i da joj naručiš online.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 18.02.2018., 21:26   #8978
hvala ti
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 18.02.2018., 21:35   #8979
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
di kupiti baletanke za curice u splitu? ne balerinke nego baletne papucice?
vidila nekidan u decathlona
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Old 22.02.2018., 11:49   #8980
Trazim veliki kofer, onaj najveci. Na kotacice, naravno. Idealno bi bilo na 4, ali uzela bi i na 2.

Zadnji put kad sam takvo nesto kupila sam potrosila 1000+ kn da bi ga koristila jednom (pukla rucka dok sam ga nosila uz stepenice u drugoj zemlji, a doma sam se vracala za godinu dana - dakle, nista od reklamacija).

Sad bi ipak nesto jeftino samo da ne nosim stvari u kutijama jer nemrem sama
Xiang Chi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.