Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2010., 15:30   #81
Quote:
dalmatinos32 kaže: Pogledaj post
bubice
ja sigurno necu moci na godisnji pocetkom lijeta tako da mi tvoja kombinacija,iako je bali i meni privlacan,ne igra..no hvala na javljanju..i kako je krenulo,prije ces ti nac suputnika nego ja
ionako sam odustao od mombase i turistickih agencija..malo sam se vrtio po netu te sam vidio da se dosta toga moze posjetiti po puno povoljnijim cijenama od agencijskih..
bas kad si spomenuo karte za aziju od 600 eura,naletio sam na neke karte od oko 4000-5000kn za bangkok..i cijene smjestaja od 20 eurica
samo ne znam isplati li se bangkok pocetkom 5 mjeseca posjetit..radi vremena?
i moze li neki jeftiniji azijski lcc,po preporuci?
sorry što sam ti uletila u topic.
a.., sad sam i ja počela malo gledati po hotelima i hostelima.. tko zna možda na kraju odem i sama bez agencije.
__________________
Začin mora teći
BUBICAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 17:46   #82
Ma bez agencije, nego što, ak se imalo znaš snaći po netu (a vidim da znaš) oko kupovije karata itd, znas engleski bar osnovne stvari, ne znam zašto bi tako rasipala novce koje si dugo štedjela. Ovako će ti biti bolje i više ćeš dobiti za svoje novce.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 15:27   #83
Bez agencije.. slažem se...
A i ako na kraju ipak odeš s agencijom (razumijem nelagodu da ideš sama na tako dalek put) ne treba ti all inclusive...pa nećeš bit u hotelu non-stop.. Ići ćeš okolo, zar ne? Polupansion ti je sasvim dovoljan.. Pa vidi je li cijena što povoljnija bez tog all inclusivea....
Redhead* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 19:28   #84
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Ako je sreće junačke, karta avionska se nađe za nekih 600 EUR do Singapura, Kuala Lumpura ili Hong-konga, a onda od tamo ima brdo jeftinih azijskih LCC. A i jednim udarcem se može vidjeti nekoliko azijskih država, ako ništa drugo, barem na jedan dan.
meni se osobno više sviđa varijanta Zagreb - Istanbul - Jakarta (Turkish) ili Venecija - Dubai - Jakarta (Emirates), i jedno i drugo sam našao zimus po nekih 600tinjak €, a iz Jakarte se vrlo povoljno leti dalje po Indoneziji
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 19:43   #85
Pa i to je super opcija, ustvari možeš bilo gdje. Čak je bolje ako uspiješ do jednog grada tamo a iz drugog grada nazad, jer na taj način možeš posjetiti dvije dodatne države i dva dodatna grada. Unutar Azije su letovi stvarno jeftini, skoro kao u Europi.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 11:59   #86
Quote:
Redhead* kaže: Pogledaj post
Bez agencije.. slažem se...
A i ako na kraju ipak odeš s agencijom (razumijem nelagodu da ideš sama na tako dalek put) ne treba ti all inclusive...pa nećeš bit u hotelu non-stop.. Ići ćeš okolo, zar ne? Polupansion ti je sasvim dovoljan.. Pa vidi je li cijena što povoljnija bez tog all inclusivea....
pa nije all inclusive, nego samo ručak
..ja i frend smo jučer gledali i najjeftinije karte koje smo našli su bile 6800 kn, a to mi se baš i ne isplati..al, potražit ću još
..nikad se nisam vozila avionom, tako da je meni doživljaj i ukrcat se na pravi avion.
__________________
Začin mora teći
BUBICAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 12:34   #87
Gledaj polaske iz Venecije, usporedi s polascima iz Zagreba. Često znaju biti velike razlike. Probaj pogledati kao odredište Denpasar, a onda gledaj neke druge aerodrome, tipa Jacarta, Hong-Kong, Kuala - Lumpur ili Singapur. A onda za letove do Denpasara provjeri one lokalne tipa Airasia ili Lionair ili Tigar airways.
Najbolja stranica za gledat karte je www.kayak.com. Tamo pretražuje velik broj različitih search engina.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 19:24   #88
ili probaj gledat polaske iz Beča. Ja sam sad u 3.mjesecu letio za 650,--EUR, Beč-Doha-Denpasar sa Qatar Airways.
File is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 19:48   #89
ok, pogledat ću, hvala na savjetima...
__________________
Začin mora teći
BUBICAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 15:19   #90
Suputnici za putovanja!

Pozz!
Otvaram novu temu, a ima je svaki strani forum, naslov objašnjava sve.
Znam da ima dosta ljudi kojima nije problem putovati solo i koji se na kraju krajeva super provedu, ali ima i onih koji ne bi htjeli ići sami, a društvo si ne mogu pronaći...bilo da je to zbog novčane situacije, odabira destinacije, nezainteresiranosti prijatelja, ili pak nekih drugih razloga...
Bilo bi super kad bi ljudi koji traže suputnika na putovanju ovdje predlagali plan i opis samog puta i sve što ih interesira na putovanju.Vjerujem da je ovo dobra ideja, što zbog upoznavanja novih ljudi, što zbog samog putovanja, a na kraju krajeva i podjele troškova.
Evo, za početak, meni se negdje putuje, pa ako ima netko nešto u planu...
melania1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 19:43   #91
Melania, gdje bi voljela putovat?
Dita von Luna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 19:50   #92
Super tema, ja sam razmišljala o nekoj turi po Turskoj sredinom osmog mjeseca...
__________________
"Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata."
PurgericaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 20:43   #93
Odite na couchsurfing stranicu, malo pogledajte...mislim da je to ok, ne morate ići kod nikoga prespavati, ali ima masu ekipe koja je za neku cugu ili za pokazati vlastiti grad svugdje po svijetu...najbolje će vam grad pokazat onaj koji živi u njemu...a s druge strane nećete biti sami...

Teško je danas naći normalnu ekipu za putovanja, a još teže uskladiti svačije zahtjeve i želje...a rijetki su ljudi ko ja koji se svima prilagođavaju
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 20:57   #94
I ja sam prilagodljiva osoba, znam za couchsurfing ali se nekako ne vidim u tome, pogotovo ne kad bi putovala solo.
natural♥blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 12:22   #95
ovo nije losa ideja,al bi se trebale poklopit destinacije i termini putovanja.
acozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 13:49   #96
Dita, otvorena sam za više opcija
Na pamet mi padaju Tunis, Egipat, Turska... glavno da se putuje
melania1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 14:21   #97
Ukrajina, Rusija anybody? ..9. ili 10. mjesec ove godine, put nije toliko skup (cca 150-tak eura)
brib23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 15:59   #98
....

Ima ljudi,i ja san bila otvorila taj topic isto..
Couchsurfing je odličan ljudi su odlični a i ovdi ima ok ljudi s kojima bih tkđ putovala WHY THE HELL NOT...
TropaDeElite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 19:17   #99
Bol svima, evo ova tema je taman skao stvorena za mene.

Ako se kome ide na putovanje od 29.4 do 11.5. u 3 grada (London, Amsterdam, Berlin) neka mi se javi. Samo sto prije molim.
U svakom gradu se ostaje po 4 dana. Avionske karte su plaćene tako da će samo biti potrebno platiti smjestaj koji iznosi po osobi cca. 330 Eura.
Jbg. suputnik mi je otkazao u zadnji cas a bolje da netko ide nego da karta propadne jer je 'non-refundable'. Uglavnom, ako imate kakvih pitanja javite mi se na mejl :
[email protected]
ili na mob 095 900 8423

I da, kreće se iz Zagreba.
Ponavljam avionske karte su plaćene!
rikard1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 21:06   #100
Melania, oćeš ić samnom i dečkom 5 dana u Tursku s vlakom, balkan express - 51 euro?
Dita von Luna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.