Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2010., 17:11   #61
Gdje se nalazi na stranicama CA placanje PBZ-ovim AMEX-om na rate ?
Izaberem letove, idem na podatke o putniku-upisem podatke kliknem na placanje, onda mi kaze potvrdi putovanje i stignem do polja da unosim br kreditne valjanost ime vlasnika adresa za kontkat i ispod toga je placanje.

Gdje bude ta opcija placanje na rate ?
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:05   #62
I mene je to zajebavalo...

Kad upišeš sve točne podatke kartice...broj kartice, datum isteka, sigurnosni kod, ime vlasnika, malo ispod se otvori novi dio i tamo te pita za plaćanje na rate.
amstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 20:23   #63
kupljena karta za beč!
PANDORA00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 20:39   #64
11 dana Britanije!

Split - London - Split za 614 Kn!

Od svega na listi još jedino nisan bija u Kopenhagenu, ali ne mogu nać nikakav termin po ovoj cijeni. Nije mi jasno. Ne virujen da je tolika pomama za Danskon...
Beara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 21:12   #65
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
I kako je letit tim avionom?
Letio sam s Lufthansinim nekoliko puta i niš' mu ne fali.

Ma, to je aviončina u usporedbi s komarcem s kojim ću nagodinu za Peštu (pa odatle za Atenu) - Embraer EMB-120 Brasilia.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 01:17   #66
...

Jucer kupio karte Split- Pariz po 656kn.30.03.-02.04.
zbirac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 13:08   #67
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Ma zaboravio ga... A u ovoj mojoj selendrici se takve stvari tipa pljačke ne događaju...
Jednom mi je ispao ispred kuće, i tako ostao cijelu noć (bilo je oko 300 funti u njemu). Drugo jutro ga našao na istom mjestu.


Dogodilo se i meni - al u ZG.
Ispred moje zgrade, na parkingu crni novčanik na crnom autu...
Sad - ili ga nisu vidjeli ili je bilo: to mora da je skrivena kamera!
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 13:57   #68
Nije dobro.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/o...ta/528191.aspx
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 00:38   #69
Fantastično Čim ja moram na put, eto Murphya, već sam pred 2 tjedna provela noć na MUC aerodromu
Vrijeme je da otvorimo topic aerodromskim tips and tricks, sa savjetima gdje je najbolje prenoćiti i na kojem service desku su redovi sa najmanje kilometara ljudi :klap:
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 01:11   #70
Quote:
akcija1 kaže: Pogledaj post
Frendica koja radi u putnickoj agenciji u Sarajevu mi rece da ce iduci tjedan se pojaviti akcija Croatia Airlinesa iz Sarajevo do Zagreba ili preko Zagreba do bilo kojeg evropskog grada za 110 eur.

Da li je ovo neka njihova nova akcija ili je ovo povodom ukidanja viza za Scengen gradjanima BiH ne znam ...
Zelja ti se ostvarila Akcija starta ovaj vikend sto dolazi i na istu metodu kao i ova akcija iz Hrvatske, znaci za 109 eura preko Zagreb u Europu . Ista stvar vrijedi i za Skopje.
Jel se ovo samo meni cini ili CA stvarno pocima poduzimati ozbiljne korake kako bi nadjacala konkurenciju
kosooki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 04:59   #71
Izvinjavam se na padobranskom uletu,
ali kosooki, sto se to odnosi i na Skopje?
S obzirom na to da sam ja tudum za snalazenje po tom
pitanju, i da mi nikad jos nije izbacilo cifru manju od 200e, trazim pomoc.
Zanima me linija Skopje - Zagreb - Skopje, polazak oko 18.1, povratak oko 10.2. Ponizno molim za pomoc
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 07:34   #72
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
To se događa i na većim aerodromima. Ja sam jednom prilikom zaglavio, ali ne na aerodromu negu u zraku. Aerodromu se pokvario taj ILS, mi trebali sletit, a na Gran Canariji bio pješčani oblak, pa je radi pjeska vidljivost bila slaba i nosmo se mogli spustit. Kružili i kružili, pa nam nestalo kerozina, pa se spustili na Fuerteventuru, pa tamo čekali par sati na pisti u avionu. Htjeli nas vratiti nazad u Munich (bah!!!), onda se ipak nekako taj oblak dignuo pa sletili konačno u GC. Uglavnom, put koji inače traje 5 sati trajao skoro 9 sati. U prenatrpanom avionu. Dobili samo vode.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 09:43   #73
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
To se događa i na većim aerodromima. Ja sam jednom prilikom zaglavio, ali ne na aerodromu negu u zraku. Aerodromu se pokvario taj ILS, mi trebali sletit, a na Gran Canariji bio pješčani oblak, pa je radi pjeska vidljivost bila slaba i nosmo se mogli spustit. Kružili i kružili, pa nam nestalo kerozina, pa se spustili na Fuerteventuru, pa tamo čekali par sati na pisti u avionu. Htjeli nas vratiti nazad u Munich (bah!!!), onda se ipak nekako taj oblak dignuo pa sletili konačno u GC. Uglavnom, put koji inače traje 5 sati trajao skoro 9 sati. U prenatrpanom avionu. Dobili samo vode.
takodjer se to meni isto desilo al u zgu, i nakon sat, dva kruzenja oko zga sletili na krk

Zadnje uređivanje eric the king : 13.12.2010. at 09:51.
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 09:51   #74
elem, osim akcije iz skoplja i sarajeva vriedno je spomenuti da i dalje traje akcija za pariz i naravno sve destinacije za uber alles! misli se.

inače, u polasku otkazan let i sretno sletanja na vrijeme s kasnijim letom; u dolasku kružio nad zagrebom sat i dvaest minuta skupa s još jednim airbusem (munchen) dok se nije ''razišla magla''. moćno je izgledao zagreb.

nisam nam dali ni vode al pohvala za kapetana, dobro je odradio to kruženje. nije se ni osjetilo,osim na vremenu vožnje
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 17:12   #75
nije akcija, ali svaki put kad ih zovem idu mi na živce, kulturno govoreći.
Kupujem karte za dijete, uvijek me oderu, a onda je razina usluge putem telefonske komunikacije .
Ne znaju svoj posao, ali me zato maltretiraju kao da sam im ukrao novac, a ne darovao.
Sramota.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 19:02   #76
Pa zar im nije reklama - VIše od udobna leta?? Dobio si još i nešto više...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 22:14   #77
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Pa zar im nije reklama - VIše od udobna leta?? Dobio si još i nešto više...

Da, u današnja vremena više nego nasušno potrebno je imati pojam specifikacije ponuđenog u svakom mogućem pogledu.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 09:31   #78
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
by mod:
Nova akcija Croatia airlinesa:
http://www.croatiaairlines.com/nbspn...2/Default.aspx

__________________________________________________ __________________
Jeeeej!
A da ih zazovemo da jos malo spuste?
Pretpostavljam da ce te snizene cijene biti unesene tek 23eg? Sada se jos ne vidi.

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 19.09.2011. at 16:46.
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 12:55   #79
Konačno. 99e je super akcija za nas koji nismo iz Zagreba!
Ima li neko tips ko je zadnji put kopova... oće bit već u 00:01 min 23eg, koliko mjesta takvih ima po letu i sl.
blebletalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 13:08   #80
Zadnja velika akcija, kad su karte bile po 90 EUR je započela već oko 10 navečer. Naravno, informacija o tome je bila objavljena na ovom forumu. Daklem, pratiti forum. Karata je bilo mislim da 9 po letu, jedino kad je let s Q400 onda ih je 4 (recimo Brussels, Rim, Zurich, uglavnom Munich, Kopenhagen).
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.