Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2010., 12:58   #41
Neću te tuć. Uglavnom, www.croatiaairlines.com je stranica. Karta je jeftinija ako kupiš preko neta nego ako kupiš u poslovnici.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 20:25   #42
Tribalo bi mi pomoć nać najjeftiniju kartu za Los Angeles, polazak iz Zagreba ili Splita ovisno odakle je jeftinije
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 20:55   #43
probaj Italiju, Veneciju.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 21:12   #44
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
Tribalo bi mi pomoć nać najjeftiniju kartu za Los Angeles, polazak iz Zagreba ili Splita ovisno odakle je jeftinije
Iz Europe su najjeftiniji letovi iz Londona, povratne karte su u prosjeku 500-ak eura, ako su ti datumi fleksibilni, onda malo jeftinije..

Može biti isplativo ubaciti i New York, jer za London-New York često zna biti akcija. BA trenutno ima akciju za 300 funta na liniji NY-London, a od NY do Los Angelesa se može za nekih 150 eura...
__________________
Za one koji vole putovanja
love2travel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 21:26   #45
to sam i pretpostavila da odem do londona pa preko new yorka i na kraju zavrsim u LA-u
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 21:49   #46
Jeftinije ti je naći direkt iz Londona do LA, nego do NYC. Probaj pogledati www.kayak.com/buzz, tami imaš najjeftinije moguće verzije, staviš London kao mjesto polaska. Btw. unutar Amerike su letovi prilično skupi, nije ko u Europi. Mislim da je NYC - LA nekih 400 $
Recimo, ovaj Buzz mi izbaci London _NYC nekih 300 EUR, a London -LA nekih 400 EUR, za tu razliku ne možeš dobiti let od NYC do LA.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 23:20   #47
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
to sam i pretpostavila da odem do londona pa preko new yorka i na kraju zavrsim u LA-u
Tak je najbolje, sve vidiš odjednom

Koliko sam vidio, Delta (www.delta.com) i JetBlue (www.jetblue.com) su najjeftiniji, povratne karte imaju već za 260 dolara, što je 180 eura. Dakle, malo je skuplje nego izravno London-LA, ali ovako imaš priliku vidjeti NY

Malo pogledaj na njihovim stranicama, sve ovisi o datumima...
__________________
Za one koji vole putovanja
love2travel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 01:44   #48
ae znan da su datumi tu upitni, računan negdi 9 ili 10 misec... izvidit ću, fala na pomoći
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 02:49   #49
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
ae znan da su datumi tu upitni, računan negdi 9 ili 10 misec... izvidit ću, fala na pomoći

evo ti nekoliko web stranica pa nadzi sebi sta je najbolje
www.croatiaairline.eu/
www.EuroPriceline.com -
[www.jeftine.com
www.aviokarte.eu
isaisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 07:22   #50
Quote:
isaisa kaže: Pogledaj post
evo ti nekoliko web stranica pa nadzi sebi sta je najbolje
www.croatiaairline.eu/
www.EuroPriceline.com -
[www.jeftine.com
www.aviokarte.eu
Ovo ti je sve jedna te ista stranica za traženje karata.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 20:00   #51
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
to sam i pretpostavila da odem do londona pa preko new yorka i na kraju zavrsim u LA-u
Meni je najjeftinija karta do Miamia ispala iz Londona i to sa American Airlinesom oko 500 $, a mislim da imaju NY za 400 $ ak dovoljno rano rezerviraš i ak nije neki udarni termin
danguba1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 20:32   #52
ma nemogu vjerovat....

prije nekih 2-3dana nađoh let iz zagreba za istanbul preko maleva za 1350kn....u 7.mjesecu!
sad gledam nema više karte ispod 1800kn!

nukac, pa šta je ovo??? u par dana da cijena tako skoči??

((((((((((
Spellman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 20:56   #53
A jesi gledao na stranici Turkisha, oni imaju direkt iz ZG?
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 21:05   #54
Pozdrav!
Eto ukratko dobila sam posao u Španjolskoj,Madrid od 5.mjeseca.Pa jel mi može neko savjetovati kako do jeftine karte za Madrid u jednom smjeru...?..hvala
Jasminka88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 21:14   #55
Quote:
Spellman kaže: Pogledaj post
ma nemogu vjerovat....

prije nekih 2-3dana nađoh let iz zagreba za istanbul preko maleva za 1350kn....u 7.mjesecu!
sad gledam nema više karte ispod 1800kn!

nukac, pa šta je ovo??? u par dana da cijena tako skoči??

((((((((((
Malev iz Zagreba leti s jako malim avionom, pa te najjeftinije karte dosta brzo nestanu (ima samo par komada). Gledao sam i ja za Istanbul u 8. mjesecu i zamalo sam promašio te karte. Turkish je oko 2100, ne znam da li za 7. ima šta jeftinije. Ili ti je opcija vlakom do Budimpešte, ali Budimpešta-Istanbul isto dođe kao Zg-Bud-Ist, znači vjerojatno nećeš naći jeftinije od 1300.
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 21:20   #56
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
A jesi gledao na stranici Turkisha, oni imaju direkt iz ZG?
tam je pak 1950kn karta....

sad sam išao na malevu pomaknut vrijeme polaska na 9. pa na 10. mjesec, i nema karte za 1350kn.a našao sam je 100% prije 3dana i to za 7.mjesec za 1350kn. neznam u čem je fora.
valjda će bit nekih akcija da konačno odletim ovo ljeto u istanbul...a malo mi je previše dat tolike pare za kartu...ova od 1350kn je bila prihvatljiva ali nisam stigao uplatit...

Zadnje uređivanje Spellman : 29.01.2010. at 22:09.
Spellman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 21:26   #57
Quote:
nesho kaže: Pogledaj post
Malev iz Zagreba leti s jako malim avionom, pa te najjeftinije karte dosta brzo nestanu (ima samo par komada). Gledao sam i ja za Istanbul u 8. mjesecu i zamalo sam promašio te karte. Turkish je oko 2100, ne znam da li za 7. ima šta jeftinije. Ili ti je opcija vlakom do Budimpešte, ali Budimpešta-Istanbul isto dođe kao Zg-Bud-Ist, znači vjerojatno nećeš naći jeftinije od 1300.

ti si znači uzeo tu kartu za 1300kn???

a valjda do 7.-8.-9.mjeseca opet bude neka akcija za 1300kn...po tvom iskustvu (ako ga imaš) koliko puta godišnje bude takvih akcija???

jel to znači ako su mali avioni da su i konforni i ima mjesta za noge??? naime, putovao sam iz londona za amsterdam sa easyjet-om i boga mi, ukočio sam se za vrijeme leta koji je trajao 45minuta!!!
nije da biram i nisam picajzla po tom pitanju nego samo pitam.najbitnije je proć što jeftinije...
Spellman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 21:31   #58
Nažalost nisam Na ebookers je pokazivao da ima ali kad sam krenuo kupiti javio je da su prodane. Ne znam koliko je veliki ta Malev, samo sam čuo da ima malo mjesta pa da se zato te jeftine karte brzo prodaju. Sad sam bio na skyscanneru, uopće mi ne daje Malev kao opciju u 7. mjesecu :nezna
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 21:34   #59
Quote:
nesho kaže: Pogledaj post
Nažalost nisam Na ebookers je pokazivao da ima ali kad sam krenuo kupiti javio je da su prodane. Ne znam koliko je veliki ta Malev, samo sam čuo da ima malo mjesta pa da se zato te jeftine karte brzo prodaju. Sad sam bio na skyscanneru, uopće mi ne daje Malev kao opciju u 7. mjesecu :nezna
meni daje opciju...
stavio sam polazak 01.07. i odlazak 08.07. ali za 270€...
to mi je preskupo.morat ću nešto jeftinije ubost ako bude....
Spellman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 22:00   #60
Budimpešta - Zagreb lete s Embraerom 120, on je za nekih 30-tak putnika. Mislim da mjesta ima dosta, jedino je vrlo nizak, ja sa svojih 175 cm skoro lupam glavom po stropu. Ima 1-2 razmještaj sjedala.
Vjerojatno zato karte brzo poskupe.
Možeš probat provjeriti Turkish i iz Ljubljane, često su razlike u cijeni znatne, nekad je jeftinije iz Zagreba, nekad iz Ljubljane.
Istanbul je nezgodna destinacija, jer iz neke blizine nema nekih LCCja. Eventualno Germanwings preko Stuttgarta ili Koelna, s tim da vjerojatno bi trebalo i spavati u Njemačkoj. Ima i Easyjet iz Londona, ali ne znam koliko je to vremenski isplativo. Eventualno još pogledati na www.skyscanner.net, ako ima direkt neki LCC Turci iz Beča.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.