Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2011., 14:32   #1
Terrakom

Ima li tko iskustva s njihovom uslugom??

http://terrakom.net/?category=56

Njihov dual tv+internet je ko Bnet-ov i povoljniji, pitanje je kakva je kvaliteta usluge?
cvarak13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 09:57   #2
probaj i vidi pa javi
praetorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 23:21   #3
Quote:
cvarak13 kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s njihovom uslugom??

http://terrakom.net/?category=56

Njihov dual tv+internet je ko Bnet-ov i povoljniji, pitanje je kakva je kvaliteta usluge?
Ja imam njihov tv + internet
Što se tiče tv-a nije loše s obzirom da je to 45 analognih kanala..., ali mislim da bi moglo i bolje
A internet je super....
dgalov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 10:54   #4
Bjezi od njih glavom bez obzira....oni analognu tv nazivaju televizijom....slika katastrofa, broj programa nikakav, nemaju u ponudi ni kapital network ni sportsku tv, a besplatne su....kad ih nazoves jedini njihov odgovor je radi se na napredenju usluga, u mjesec dana ce sve biti bolje, superiornije i slicno bla bla bla...uglavnom katastrofa u svemu
silver322 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 01:25   #5
terakom je koma

terakom je katastrofa, korisnicka podrska je uzas, treba ih zvati 50 puta da bi se netko udostojio javiti, usluga televizije je tragedija losa slika, svako malo nestane koji kanal , ali nih to uopce nije briga, tip koji mi se javio kaze da to nije njihov problem oni tako dobivaju od dobavljaca programa, a to je u nihovom slucaju total tv, vrlo neljubazni u razgovoru, tip me uvjeravo da ja slucajono gledam dvb-t programe preko njihovog kabla da to nema veze s njima a oni dvb-t pustaju na 21mux A ,22 mux B i 23 mux D kanalu, dok odasiljac na sljemenu emitira sve te kanale na 25, 42.48 kanalu, bjezite od terakom sto dalje
maxwell7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 15:11   #6
ok

Ja ih konkretno imam nekih 6 mjeseci i nemam pretjeranih zamjerki. ukupni trosak mi je srezan jer sam uzeo tercet, ali sa digitalnim paketom 70 kanala. Istina je ovo sto se prica da je bilo problema s TV-om konkretno promjene programske sheme ali sad se ustabililo. razlozi navodno su se spajale tri kabelske mreze u zagrebu i objedinjavala se jedinstvena shema.
tv i internet rade vrlo dobro.
bUser is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 14:54   #7
Ja sam zadovoljan s televizijom. Sad razmišljam da uzmeme tercet opciju od njih, dakle i internet i telefon, a nakon razočaranja s t-comom.
Ima li još iskustava?
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 15:05   #8
I mene zanima kakva su iskustva sa tercet opcijom???? Itko????
DoriBombura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 13:09   #9
Vec sam pisao sad ih ima vec 1 godinu i pol Tercet + dtv digitalni paket i stvarno nakon sitnih pocetnik problema (ajmo reci porodajne muke) da kucnem o drvo bas nikakvih problema. a financijski mi je to znacajna usteda. Za korisnicku ne mogu komentirati sto se pisalo jer stvarno nemam bas nikakvih problema pa ih ne zovem .
bUser is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 19:06   #10
Voljatel je bio ok, ali Terrakom nije moja preporuka. Pogotovo je loša komunikacija s korisnicima.
taraf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 23:59   #11
Quote:
taraf kaže: Pogledaj post
Pogotovo je loša komunikacija s korisnicima.
Komuniciraju isti ljudi koji su komunicirali u Voljatelu, tak da mi je malo čudno da se nezadovoljstvo pojavilo s Terrakomom (makar me samo nezadovoljstvo ne čudi)
Ipolit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 11:07   #12
Ima li novijih iskustava s Terrakomom? U dilemi sam da li sklopiti ugovor na 24 mjeseci za uslugu TERCET MINI.... Hvala unaprijed!
mrtva priroda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 11:42   #13
Teško da ćeš ovdje išta čuti, s obzirom na njihovu malu dostupnost. Budući da su oni kabelski operator, a obično je samo jedan operator po zgradi/ulazu, najbolje da pitaš svoje susjede za iskustva, vjerojatno netko od njih ima terrakom.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 08:11   #14
Terrakom je sranje. Odugovlace 1 mjesec odbijem iskon u meduvremenu i onda vele da mi ne mogu pruziti usluu. A tjedan dana prije me odgovaraju od iskona i kazi da oni bez problema mogu napraviti.
sin-sen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 11:14   #15
Ima li tko novijih iskustva s Terrakomom?
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 23:10   #16
Imam njihov Adsl, usluga radi perfektno na 10 mbps. Racun sam si doslovno prepolovio spram Iskona. Preporucujem.
Borabor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 19:40   #17
uzeo bi njihovu uslugu 20Mbits flat + telefon za 209kn.
koliko sam skuzio to ide preko t-com zica . ( bar za klc)
Dal ima tko preko t-com zica terrakom uslugu . i dal ima tko kakvih problema sa njima . tipa pad brzine , pucanje veze i tako?
Koliko im je uopce upload na 20Mbits download-a.
sv3mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 22:15   #18
Quote:
sv3mir kaže: Pogledaj post
uzeo bi njihovu uslugu 20Mbits flat + telefon za 209kn.
koliko sam skuzio to ide preko t-com zica . ( bar za klc)
Dal ima tko preko t-com zica terrakom uslugu . i dal ima tko kakvih problema sa njima . tipa pad brzine , pucanje veze i tako?
Koliko im je uopce upload na 20Mbits download-a.
Imam ja. Meni radi dobro s 10 mbps. Da pokucam u drvo, nije bilo problema, a ni prvih nekoliko dana ma da sam očekivao tako nešto.:klap:

Uplink je možda 0,7 mbps. Ne može se više na ADSL-u.
Borabor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 23:25   #19
Quote:
Borabor kaže: Pogledaj post
Imam ja. Meni radi dobro s 10 mbps. Da pokucam u drvo, nije bilo problema, a ni prvih nekoliko dana ma da sam očekivao tako nešto.:klap:

Uplink je možda 0,7 mbps. Ne može se više na ADSL-u.
Hvala na informaciji.
Morat cu to uzeti . tcom me kosta 310kn mjesecno sa 10Mbits + telefon.
tako da mi se isplati uzeti kod terrakom-a 20Mbits + telefon za 209kn .
premda neznam sta ce mi 20Mbits sasvim sam i zadovoljan sa 10Mbits
sv3mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 10:23   #20
ovaj upit sam postavio pod temu koji ADSL odabrati, no kako mi još nitko nije odgovorio možda ovdje budem imao više sriće.
Oprostite na ne znanju ali za ovaj terrakom prvi put čujem, pa bi volio čuti kakvo je vaše mišljenje o njemu, da li se osim cijenom i kvalitetom usluge i uslužnosti zaslužuju znak pažnje ili je još jedan operater koji traži svjetlo pod suncem
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.