Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2011., 13:43   #281
PRVI POLJUBAC između ANA PAULE I ROGELIA.

26 Capitulo http://www.dailymotion.com/video/xkx...e-1_shortfilms
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 16:29   #282
awww prekrasan mi je taj njihov poljubac stvarno me ta serija podsjeća na Amor real!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 16:56   #283
Nije los poljubac

Kakav je lik od Ingrid?
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 20:03   #284
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Nije los poljubac

Kakav je lik od Ingrid?
ništa posebno, nešto slično kao i u Rubi!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 22:47   #285
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Nije los poljubac

Kakav je lik od Ingrid?
Ma onako. Ali jako mi je lijepa..ima lijepu kosu i šminku. Ona je kao prijateljica od Ana Paule.

Jadan Rogelio trudi se..čak je napisaoo pismo za Paulu...a onda stalno misli na Gustava. Kada će prestati više..
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 23:08   #286
Hvala cure
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 09:03   #287
Pa nadajmo se da će se Ana Paula na kraju stvarno zaljubiti u Rogelia, koliko ja znam to još ništa nije sigurno. Inače meni Ana Brenda Contreras i Jorge Salinas nisu baš bilo nešto, ali ovdje su dobri, naročito Jorge Salinas. Moram preko vikenda barem nešto od početka popledati, ali Gustavo (Jose Ron) mi nije baš sjeo. Meni su par Ana Paula i Gustavo zasada dosadni, a Rogelio rastura. Ako Ana Paula na kraju ostane sa Gustavom žaliti ću što sam ovo pogledala.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 11:31   #288
[QUOTE=Isa;35684021]Pa nadajmo se da će se Ana Paula na kraju stvarno zaljubiti u Rogelia, koliko ja znam to još ništa nije sigurno. Inače meni Ana Brenda Contreras i Jorge Salinas nisu baš bilo nešto, ali ovdje su dobri, naročito Jorge Salinas. Moram preko vikenda barem nešto od početka popledati, ali Gustavo (Jose Ron) mi nije baš sjeo.Meni su par Ana Paula i Gustavo zasada dosadni, a Rogelio rastura. Ako Ana Paula na kraju ostane sa Gustavom žaliti ću što sam ovo pogledala/

Definitivno i meni će biti žao. Zato nadajmo se da će castro poslušati puno fanova koji na stranici na face pišu da rogelio i Ana Paula moraju biti zajedno.
Ako je u teresi na kraju Arturo bio sa Teresom..neka i ovdje napravi drugačiji kraj.

Već u seriji juro que te amo su bili zajedno Ana Brenda i Jose Ron. Nemaju baš neku veliku kemiju, ali ovdje su nekako slatki kada su zajedno, ali ipak to nije dovoljno treba punooo više a to je kemija.

Vidjet ćemo postepeno...kako će se razvijati serija.
Samo da na kraju ne umre Rogelio...inaće će biti suza, suza...

Mislim da je Maria majka od Rogelia...samo mu nesmije priznati...neznam zašto, možda ga je kao malog predala nekome..
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 11:49   #289
Mali intervju sa Jorge salinasom...presmiješan...

http://www.youtube.com/watch?v=qkOnp...eature=related
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 15:41   #290
Ne gledam seriju, ali voljela bi da dođe kod nas.
Vidjela sam entradu, oduševila me je, preodlična je, i ona super pjesma od Reylija.
Ne znam kako ovdje stvari stoje, ali u Te sigo amando je lik Sergija Goyrija (Jorge Salinas) antagonist, a glavni par kao takav su bili Luis Jose Santander i Claudia Ramirez (Ron i Ana Brenda). Tamo nisu završili skupa na kraju, odlučili su si dati vremena nakon svega što se je izdešavalo, ta serija je bila po tome tipična, nije imala happy end. Nadam se da će ovdje ipak promijeniti stvari radi gledateljstva koje je upoznato sa starom serijom.
Recimo CME je dobar remake, osnova je ista, ali puno toga je dodano i serija je dobra, nije kao La mentira, ali je ok
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 15:55   #291
Može biti da je Maria Rogeliova majka, ali ja se nadam da nije, jeli bi inače bilo kao u prijašnjoj verziji.

Koliko ja znam je esmas radio ispitivanje tko na kraju treba dobiti Anu Paulu i Rogelio je dobio skoro 70%!! Nadamo se da će to utjecati na priču.

Rogelio je ustvari zločinac u priči, ali je tako dobro napisan lik, moraš jednostavno stati na njegovu stranu. Njegova kemija sa Anom Paulom je puno bolja nego sa Augustom, pa nadajmo da da će biti drugi kraj nego u Monte Calvario (1.verzija) i Te Sigo Amando (2.verzija).

Ana Martin (Maria) uvijek glumi iste uloge-sjetimo se Amor Real i STD, ali draga mi je kao glumica.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 16:16   #292
Da zaista je publika na stranu Jorge Salinasa.
Ojala da bude tako.

Neznam koliko ova serija ima nastavaka tj koliko se planira..znali netko otprilike?
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 23:32   #293
Pridružujem se vašim nadanjima u vezi Jorgea, on mi je zakon, baš bi voljela da dođe serija kod nas. Nemam običaj gledati mek. novele preko neta, jednostavno i ovako ovo s televizije jedva uspijevam
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 00:44   #294
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Neznam koliko ova serija ima nastavaka tj koliko se planira..znali netko otprilike?
i mene to zanima!

no jedno sam sigurna, ako Ana Paula i Rogelio na kraju ne budu zajedno da ću odsutati od sapunica prekrasni su zajedno
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:05   #295
Drugi spontani poljubac između Paule i Rogelio...
i san od Rogelia....preslatki zajedno, no Paula još duguje zbog Gustava... neka prestane već jednom..

http://www.dailymotion.com/video/xl0...e-2_shortfilms

A Rogelio nam se zaljubio...

Ja neću prestati pratiti sapunice...ali će mi biti jakooo teško....i više me neće zanimati tko će sa kim ostati.

Kada sam gledala Amor real sapunicu od prve epizode sam htjela da Matilde i Afonso/Alonso(neznam točno ime) da budu zajedno..i kada je umro bilo mi ga je jakooo žao
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 13:08   #296
Intervju sa Ana Brendom. Priča o svojoj ulozi u seriji.

http://www.youtube.com/watch?v=YeooP1gmmoQ&NR=1
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 13:32   #297
Pravi zločinac u ovoj seriji će očito biti Bruno. Koliko sam ja shvatila on želi ubiti Rogelija i poslije se vjenčati sa bogatom udovicom ( kao u Sorti-u, a i ovaj se zove Bruno).

Ja sam pogledala nešto epka sa početka, a naročito je ona 7. odlična, gdje se Ana Paula spotakne (samo pada na sve strane) i pade Rogeliu u krilo. Stvarno imaju dobru kemiju, neočekivano, jeli joj on po godinama može biti otac. Ja inače ne volim te velike razlike u godinama.
Augusto (Jose Ron) je sladak i on i Ana Paula su sladak par, ali bez kemije. Nisam znala da Jose Ron ima glas djevojčice (li se meni to samo tako čini?).
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 14:24   #298
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Augusto (Jose Ron) je sladak i on i Ana Paula su sladak par, ali bez kemije. Nisam znala da Jose Ron ima glas djevojčice (li se meni to samo tako čini?).
Zar nije Gustavo? Čini ti se samo.

Meni su njih dvoje odličan par. Salinas me uvijek živcirao, pa tako i ovdje.
Sunny4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 14:35   #299
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Pravi zločinac u ovoj seriji će očito biti Bruno. Koliko sam ja shvatila on želi ubiti Rogelija i poslije se vjenčati sa bogatom udovicom ( kao u Sorti-u, a i ovaj se zove Bruno).

Ja sam pogledala nešto epka sa početka, a naročito je ona 7. odlična, gdje se Ana Paula spotakne (samo pada na sve strane) i pade Rogeliu u krilo. Stvarno imaju dobru kemiju, neočekivano, jeli joj on po godinama može biti otac. Ja inače ne volim te velike razlike u godinama.
Augusto (Jose Ron) je sladak i on i Ana Paula su sladak par, ali bez kemije. Nisam znala da Jose Ron ima glas djevojčice (li se meni to samo tako čini?).
Pa moguće je da bude Bruno pravi negativac.
Uh, u krilo. Vidjet ćeš ti..biće tu i poljubaca. Da razmišljala sam i ja velika je razlika. Ali toliko se ne primjeti.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 00:20   #300
izgleda kao amor real..
Maja Antonia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.